• oferty last minute 10 touroperatorów

2014-07-10 16:00:56

Biuro podróży Rainbow

Gwarancja ubezpieczeniowa 120 mln PLN

Rainbow daje gwarancje bezpiecznych wakacji. Firma istnieje od 1990 r., jeste spółką giełdową. Należy do Polskiej Izby Turystyki oraz do programu KRD – Rzetelna Firma.

 

rainbow 2016 logo21 lat - Firma Rainbow powstała w 1990 roku i nieprzerwanie od 22 lat oferuje szeroką gamę wycieczek. W chwili obecnej w swojej ofercie posiada oferty wypoczynkowe oraz wycieczki objazdowe w kilkudziesięciu krajach na świecie, na pięciu kontynentach. Jest jednym z największych biur podróży w Polsce, w 2011 roku na wakacje wysłało 128 tys. osób.

Jakość oferty Rainbow i wysoki standard obsługi były wielekrotnie nagradzane. W 2011 roku Rainbow zdobył drugie miejsce w kategorii „Touroperator Roku” oraz pierwsze w kategorii „Najlepsza Obsługa Klienta”.

Spółka giełdowa - w 2007 roku firma weszła na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Jako spółka akcyjna, ma obowiązek publikowania raportów finansowych. Jako jedna z nielicznych firm turystycznych w Polsce udostępnia powszechnie takie dane. Dzięki temu mają Państwo pewność o kondycji firmy z którą wybierają się Państwo na urlop. W 2011 r Rainbow odnotował jednostkowy zysk netto na poziomie 4,87 mln zł i zysk skonsolidowany równy 2,9 mln zł. Wszystkie raporty są publikowane na bieżąco.

Rzetelna firma - od 05-08-2010 r. nieprzerwanie Rainbow uczestniczy w programie Rzetelna Firma i udostępnia szereg informacji świadczących o swojej wiarygodności. Program Rzetelna Firma promuje rzetelność płatniczą oraz kreuje pozytywny wizerunek przedsiębiorstw zrzeszonych w programie. Program Rzetelna Firma jest prowadzona pod patronatem Krajowego Rejestru Długów , który rekomenduje współpracę jedynie z rzetelnymi firmami.

Rainbow posiada gwarancję ubezpieczeniową na wypadek pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów. Posiada jedną z najwyższych kwot ubezpieczeniowych w Polsce, która wynosi do 16.09.2012 ponad 37 mln zł. Od dnia 17.09.2012 jest jeszcze wyższa i opiewa na kwotę ponad 46 mln zł. Ubezpieczycielem jest Towarzystwo Ubezpieczeń EUROPA. Ubezpieczenie jest potwierdzone certyfikatem ważnym do 16.09.2013 oraz certyfikatem ważnym do 16.09.2012.

PIT - Polska Izba Turystyki jest największą ogólnopolską organizacją samorządu gospodarczego przemysłu turystycznego, której dwudziestoletnia działalność to okres skutecznych starań o nowy kształt biznesu turystycznego w Polsce. Rainbow jest wieloletnim członkiem Polskiej Izby Turystyki.

Rainbow jest jednym z założycieli Polskiego Związku Organizatorów Turystyki. Podstawowym celem i zadaniem Związku jest ochrona, obrona praw, dóbr osobistych i reprezentowanie interesów, w tym gospodarczych, organizatorów turystyki i pośredników turystycznych wobec organów władzy i administracji rządowej, organów samorządu terytorialnego, gospodarczego, zawodowego, związków zawodowych lub innych organizacji.


Bee & Free Sp. z o.o. specjalizuje się w organizacji atrakcyjnych wyjazdów wypoczynkowych do najpopularniejszych kurortów wakacyjnych. Spółka została założona przez specjalistów działających od kilkunastu lat w branży turystycznej. Swoją działalność rozpoczęła w listopadzie 2009 roku i już w pierwszym roku działania wypracowała przychody na poziomie 70 mln zł. Z oferty firmy w tym czasie skorzystało ponad 40 tysięcy klientów.

Dobre wyniki sprzedaży i profesjonalizm całego zespołu zostały docenione przez klientów oraz rynek turystyczny. Dzięki temu na początku roku 2011 Bee&Free dołączyło do grupy kapitałowej Rainbow Tours S.A, jednego z największych touroperatorów w Polsce. Marka Bee Free Holidays zyskała solidnego partnera i ugruntowała swoją pozycję na rynku turystycznym.

Dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży całej grupy (ponad 60 salonów własnych RT, sieć biur ABC Świat Podróży oraz Call Center grupy) oferta Bee Free dostępna jest na terenie całego kraju, co dodatkowo wpłynęło na wzrost sprzedaży spółki. Działając wspólnie staliśmy się jednym z największych organizatorów turystyki na polskim rynku. Bezpośrednią korzyścią z fuzji jest uzyskanie w ramach grupy najniższych cen na rynku. Dzięki wspólnym zakupom miejsc w hotelach, czy w samolotach oraz obniżeniu kosztów administracyjnych, możemy zapewnić naszym klientom najbardziej atrakcyjne oferty cenowe.

Marka Bee Free nadal pracuje pod własnym szyldem, w grupie kapitałowej Rainbow Tours S.A. Zespół pracowników Bee Free to grupa ludzi, których łączy praca, pasja i przyjaźń oraz wspólny cel, spełnianie oczekiwań klientów i pomoc w realizacji marzeń związanych z podróżowaniem.

Z dniem 22.12.2010 wyłącznym właścicielem BP Bee Free został RAINBOW TOURS SA.

Od stycznia 2013 Rainbow Tours S.A. zostaje organizatorem imprez turystycznych firmowanych marką BeeFree w sezonie lato/zima.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej