• oferty last minute 10 touroperatorów

2014-07-10 16:00:57

Biuro podróży Sun & Fun Holidays

Gwarancja ubezpieczeniowa 26 mln PLN

Sun & Fun Holidays, którego motto stanowią wakacje pełne słońca, zabawy i uśmiechu. Celem i misją biura, które realizuje już od wielu lat jest troska o to aby urlop spędzony za pośrednictwem SUN FUN należał do jak najbardziej udanych i zapadających w pamięć. Wysoka pozycje na rynku i tysiące wracających co roku klientów są wynikiem wnikliwej analizy informacje zwrotnych klientów, ich opinii dosttosowywania oferty do wymogów klienta i bardzo dobrej relacji cena-jakość.


Biur Podróży Sun Fun proponuje na wakacje takie kierunki jak: Egipt, zarówno bogatą oferte hotelową jak i ciekawe programy objazdowe z rejsem po Nilu. Ponadto na wakacje z Sun Fun można wybrać się do innych flagowych kierunków Organizatora: Turcje, Maroko czy Tunezja. Każda z tych destynacji obsługiwana jest przez wysoce wykwalifikowany personel, dbający o indywidualne podejście do Klienta.

Sun Fun wyróżnia się również stworzeniem oferty hoteli klubowych dedykowanych na rodzinne wakacje z polskimi animacjami. Zabawa połączona z nauką, rozwijanie pasji dzieci gwarantując jednocześnie rodzicom spokojny wypczynek jest istotą produktu Sun Fun tak często wybieranego przez rodziny z dziećmi. Ponadto bezpieczeńswto zarówno to gwarantowane przez lokalnych pracowników Organizatora jak i bezpieczeństwo finansowe w postaci gwarancji ubezpieczeniowej gwarantują beztroskie wakacje.

Od 2002 roku Sun & Fun jest członkiem Polskiej Izby Turystyki, zorganizował IX Konferencję PIT w Sharm El Sheikh, a także III Podróż z cyklu Akademia Turystyki PIT w Tunezji w październiku 2006.

Sun&Fun Holidays Sp. z o.o.
ul. Pruszkowska 29 lok.U1
02-119 Warszawa
Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie,
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego o numerze 0000159325
Regon: 015458606
NIP: 107-00-00-098
Wysokość kapitału zakładowego 440.000 PLN

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej