• oferty last minute 10 touroperatorów

2015-07-24 11:53:00

Nowe hotele w Turcji - Riwiera Turecka - na lato 2015

Udostępniliśmy do sprzedaży 10 nowych hoteli w Turcji – Alanya i Side oraz okolice obu miejscowości. Poniżej krótka „ściąga”:

Alanya i okolice


hotel Concordia Celes 5*
Bardzo fajny hotel po całkowitym remoncie, dobry standard, pokoje nowoczesne i komfortowe, hotel przy plaży, dużo animacji dla małych i dużych, jest mini klub, plac zabaw i 2 zjeżdżalnie. Hotel dla rodzin.

hotel Blue Camelot 4*
Starszy hotel ale w porządku, pokoje przyzwoite, blisko do centrum Alanyi, ok. 4 km. Do plaży przejście tunelem pod ulicą, serwis plażowy i bar płatne, gdyż jest to plaża publiczna, a hotel ma wydzieloną swoją część. Jest 1 zjeżdżalnia i plac zabaw dla dzieci, animacje raczej „soft”. Hotel dla młodych, mniej wymagających a chcących być blisko centrum.

hotel Kleopatra Life 4*
Przy samej plaży Kleopatry, super 4* po całkowitym remoncie, nowoczesny, dla młodych osób, lubiących być w mieście wręcz idealny. Plaża publiczna więc, serwis płatny. Do centrum tylko 1,5 km.

hotel Nergis Boutique 4*
Hotel znajduje się w Konakly więc do centrum Alanyi niedaleko, ok. 12 km, dolmusze kursują non stop. Plaża ok. 200 m od hotelu, trzeba dojść lokalną drogą, mało ruchliwą przy hotelach Caretta Relax i Caretta Beach. Hotel ma prywatną plażę, więc serwis plażowy i bar wliczone w All Inclusive. Pokoje nieduże ale komfortowe, jest ich tylko 50, stąd nazwa boutique. Animacje sporadycznie, od czasu do czasu wieczór turecki. Hotel na spokojne wakacje, w okolicy dużo sklepów.

hotel Taksim International Obakoy 4*
Świetny hotel z bardzo dobrą infrastrukturą a dodatkowo blisko do centrum Alanyi, ok 2,5 km. Duży jak na miejskie możliwości teren, sporo zieleni, 2 baseny, 3 zjeżdżalnie, 2 brodziki, mini klub i plac zabaw dla dzieci. Całodzienne animacje + dyskoteka. Plaża za ulicą – przejście tunelem. Plaża publiczna, ale leżaki i parasole bezpłatne, bar natomiast płatny. Hotel po remoncie, pokoje ładne i komfortowe. 5 barów w tym jeden w basenie. Hotel idealny dla każdego klienta, każdy będzie zadowolony.

hotel Emir Fosse 3*
Typowo miejski hotel na niedużym terenie, ale basen dość spory + zjeżdżalnia. Do centrum Alanyi ok. 4 km, plaża za ulicą (przejście tunelem), serwis plażowy i bar płatne, gdyż jest to plaża publiczna, a hotel ma wydzieloną swoją część. Animacje całodzienne, dla dzieci mini klub, brodzik, plac zabaw. Hotel starszy, pokoje bez szału ale przyzwoite. Dla budżetowego klienta obiekt w sam raz.

hotele Ideal Beach 3*+ (lokalna 4*)
Bardzo znany na polskim rynku, dobra cena, więc także dla budżetowego klienta. Typowo miejski hotel, ale teren nie jest mikroskopijny jak przy innych tego typu obiektach, ma trochę zieleni, taras słoneczny, basen ze zjeżdżalnią. Plaża za ulicą, leżaki i parasole bezpłatne, bar płatny. Animacje całodzienne, dla dzieci mini klub, brodzik. Do centrum Alanyi 14 km.


Side i okolicehotel Side Serenis 5*

Super hotel po całkowitym remoncie, mnóstwo basenów, zjeżdżalni i dla starszych i dla małych dzieci, animacje cały dzień, dyskoteka, dużo zajęć sportowych. Hotel znajduje się w Kumkoy, do centrum Side tylko 3 km, busiki kursują non stop. Plaża 500 m od hotelu, jeździ hotelowy mini bus, na plaży serwis gratis, jest tez bar bezpłatny. Pokoje ładne i komfortowe. Obiekt rodzinny, dobry standard za bardzo dobrą cenę.

hotel Sural 4* (lokalna 5*)
Starszy hotel, ale ma liczne plusy: duży teren, bujna roślinność, duży basen, 2 zjeżdżalnie, piękna, szerokaśna plaży przy hotelu, serwis i bar bezpłatny. Dużo rozrywek i sportów, animacje cały dzień, dla dzieci mini klub, plac zabaw, brodzik. Hotel rodzinny, z dala od centrum.

hotel Rainbow Castle 3*+
Jak nazwa wskazuje hotel bardzo kolorowy, całkowicie wyremontowany w tym roku. Ma basen z małą zjeżdżalnią, mini klub i plac zabaw dla dzieci i full animacji cały dzień. Plaża publiczna ok. 400 m od hotelu, na niej wszystko płatne. Plaża prywatna hotelowa ok. 2 km od hotelu, kursuje hotelowy mini bus, na plaży serwis gratis, bar płatny. Hotel ma dobrą cenę i dobry standard.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej