• oferty last minute 10 touroperatorów

2015-06-30 11:08:46

Komunikat dotyczący sytuacji społeczno-ekonomicznej w GRECJI

W nawiązaniu do informacji prasowych dotyczących problemów finansowych jakie w ostatnim czasie ma Grecja, chcemy Państwa zapewnić, że wszystkie świadczenia tj. rezerwacje hotelowe oraz lotnicze, transfery i obsługa na miejscu pozostają bez zmian. Nie ma także żadnych przeszkód w wykonywaniu przelewów bankowych pomiędzy dostawcami w Grecji a touroperatorami w Polsce.

Stacje benzynowe, sklepy, muzea, restauracje i inne miejsca usługowe funkcjonują bez zmian. Na chwilę obecną wszyscy posiadacze kart kredytowych/debetowych wystawionych w zagranicznych bankach mogą bez przeszkód i żadnych limitów wypłacać gotówkę. Zalecamy jednak zgodnie z komunikatem MSZ zaopatrzenie się w dodatkową gotówkę.

 
Poniżej udostępniamy komunikat polskiego MSZ - informacja dla osób planujących podróż do Grecji:

W związku z obecną sytuacją sektora bankowego i finansów publicznych w Grecji, Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaleca wszystkim udającym się lub planującym podróż do tego kraju śledzenie bieżących komunikatów publikowanych na stronach MSZ oraz aktualnych doniesień prasowych. Z uwagi na możliwość występowania czasowych ograniczeń w wypłacaniu waluty w bankomatach oraz bankach osobom udającym się do Grecji Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaleca również zaopatrzenie się w dodatkowe środki płatnicze w postaci gotówki. W poniedziałek premier Ewa Kopacz na konferencji prasowej poświęconej sytuacji w finansowej Grecji, zaapelowała do osób wybierających się na wakacje do tego państwa, aby pamiętali o zabezpieczeniu w postaci zabrania dodatkowej gotówki. 

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej