• oferty last minute 10 touroperatorów

RE: hotele w Turcji

[hotele w Turcji] - misia - 2007-09-19 14:22:38

Czy jaka dobra duszyczka moglaby mi napisac do jakiego hotelu w Turcji najlepiej sie wybrac i spedzic w nim urocze wakacje bez zbednych nerwow na obsluge, wyzywienie, halas itd (chodzi mi o te z najwyzszej polki)? zalezy mi na opiniach z autopsji a nie z jakis stron rekomendujacych hotele bo te moim zdaniem nie sa obiektywne.

[RE: hotele w Turcji] - Pawel - 2007-09-19 16:38:29

znajomi polecaja Arycanda De Luxe, Ultra All Inclusive w Okurcalar - swietne jedzenie, b. mila, profesjonalna obluga

[RE: hotele w Turcji] - Pawel - 2007-09-19 16:39:57

PS. mnie sie marza wakacje w Orange County Resort w Kemer - Amsterdam w srodku Turcji, niesamowity klimat :)

[RE: hotele w Turcji] - Anna O. - 2007-09-20 22:13:00

moje top3 hoteli w Turcji to (kolejnosc dowolna :)

Kervansaray Kundu
Riva Donna Exclusive
Iberotel Palm Garden

bylam w 2 z nich, do 3 sie wybieram po namowal znajomych. Polecam!

[RE: hotele w Turcji] - Romek - 2008-12-24 14:05:54.452956

Witam. .

Mam takie pytanie co są w temacie . .a dokładniej chodzi mi o coś takiego -- Kleopatra gondola-Alanya Turcja .

Czy ktoś może mi więcej powiedzieć na ten temat bo chciałbym się tam wybrać ale nie wiem czy to jest dobre i bezpieczne miejsce na wypoczynek . .??

Z góry dziękuje za odpowiedz . .

[RE: hotele w Turcji] - lenka - 2011-10-04 15:04:39.857305

zgadza sie, fajny hotel

[RE: hotele w Turcji] - kimi - 2011-09-15 20:53:03.371992

Lecę na last minute do hotelu Dim Suit w Alanyi. Wylot z alfa starem z Katowic, może ktoś jeszcze leci? A może ktoś był wcześniej w hotelu do którego się wybieram? Nie spodziewam się luksusów takich jak w Bristolu, bo cena jednak była naprawdę niska, ale jak tam jest? Czysto? Bezpiecznie? Nie byłam w tym roku jeszcze na wakacjach i na samą myśl, że lecę sobie odpocząć robi mi się lżej na sercu!

[RE: hotele w Turcji] - Perla - 2011-06-13 09:03:27.032995

Lecę 20 czerwca z alfastarem do Turcji do hotelu Ceren Hotel. Wycieczka w bardzo atrakcyjnej cenie, może ktoś miał przyjemność odpoczywać w tym konkretnie hotelu?

[RE: hotele w Turcji DELPHIN PALACE , ROYAL HOLIDAY PALACE] - WRONSKI - 2011-09-17 21:11:58.189443

DELPHIN PALACE , ROYAL HOLIDAY PALACE

BYŁEM W JEDNYM I DRUGIM NIC WIĘCEJ JEŚLI CHODZI O ANTALYA!

[RE: hotele w Turcji] - Maki - 2011-09-18 12:28:45.645811

Polecam zdecydowanie hotel mirrador w miejscowości konakli obok alani naprawdę wszystko na wysokim poziomie dwamkrokinna plaże,basen i wiele innych atrakcji

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej