• oferty last minute 10 touroperatorów

RE: Zniżki dla dzieci

[Zniżki dla dzieci] - Agata - 2007-09-19 17:12:30

Czy ktoś mógłby mi przybliżyć na jakiej zasadzie to działa?

[RE: Zniżki dla dzieci] - yupi - 2007-09-19 19:58:43

hey,

chodzi Ci pewnie o znizki dla dzieci do 12 lat? polega to glownie na tym, ze dzieci do 12 lat podrozyjace z 2 osobami doroslymi placa tylko za przelot czyli w zaleznosci od kierunku 900-1300 PLN. Sa jednak hotele, ktore np. udzielaja znizek tylko dla dzieci do 6 lub 8 roku zycia.

Dzieci do 2 lat podrozuja za darmo.

Pozdrawiam

[RE: Zniżki dla dzieci] - Aniela - 2007-09-19 20:25:25

Hej. Z tego co zdazylam zauwazyc to niektorzy organizatorzy oferuja takie pakiety (nie wiem czy ma to jakas fachowa nazwe) 2+2, czyli dwojka doroslych i dwojka dzieci i wtedy wychodzi stosunkowo taniej, wiec warto patrzec na takie rzeczy lub ewentualnie sprezentowac sobie drugiego bobasa;)

[RE: Zniżki dla dzieci] - rob - 2007-09-19 20:33:17

eee te specjalne oferty 2+2 chyba jak zwykle to tylko taki trik marketingowy. chociaz kto wie.

swoja droga to te chwyty reklamowe w wykonaniu biur podrozy to czesto ponizej krytyki sa. np. takie ecco holiday potrafi podnosic cene im blizszy jest termin wyjazdu. mialem juz przeslana umowe i kiedy chcialem dokonac zaplaty (doslowie po 2-3 godzinach) okazalo sie, ze cena ulegla zmianie. i nie jak normalnie sie tego mozna spodziewac - w dol; ale wlasnie ecco podnioslo cene. slyszalem ze takiw numery robia nawet 2-3 razy dziennie. zupelnie niepowazne moim zdaniem.

[RE: Zniżki dla dzieci] - Sabina - 2010-03-09 09:25:03.350046

Ale nie oszukujmy się, bo jak się jeździ na wakacje z małymi dziećmi to oprócz odpowiednio przystosowanych hoteli i atrakcji dobrze jest dostać jakąś zniżkę. Wiem, że w bp Itaka mają w marcu promocje dla najmłodszych. Gdzie oprócz zniżek, darmowej wycieczki lokalnej ponosi się tylko te obowiązkowe dopłaty a reszta to stała cena.

[RE: Zniżki dla dzieci] - julka - 2010-05-14 12:58:21.430807

nie sciemniaj. jak dziecko ma 15 lat to znizka nie przysluguje. znizka jest dla dzieci, ktore nie ukoncza 15 lat przed data powrotu.

[RE: Zniżki dla dzieci] - Lilka - 2010-05-14 12:53:05.151927

Ja znalazłam reklamę Alfa Staru dot. zniżeki dla rodzin z dziećmi. Dają zniżki na dzieci do 15roku życia. W naszym przypadku to naprawdę obniży koszty wyjazdu bo mamy 2 dzieci 12i 15 lat. Normalnie jak szukaliśmy to inne biura dają zniżki ale na maluchy do 3 roku życia więc w tym roku lecimy wszyscy na wakacje do Turcji a Alfa Starem :) Dodatkowo dowiedziałam się że gwarantują, że cena nie ulegnie zmianie. Rezerwacje robilam przez Travelzone.pl.

[RE: Zniżki dla dzieci] - tola - 2010-05-14 15:52:38.809829

Fajnie, nawet nie wiedziałam że to biura ma tak super promocje na dzieci. Dzięki, przyda się ta informacja ;)

[RE: Zniżki dla dzieci] - Olekk - 2010-06-22 19:37:12.545981

Ja również szukam wakacji dla całej mojej rodziny - żony i dwóch córek. Dziewczyny chciałyby lecieć do Portugalii. Chyba liczą na to, że zobaczą boskiego Cristiano Ronaldo ;) Myślę o tui i o Alfa Starze, tam mają chyba najatrakcyjniejsze ceny!

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej