• oferty last minute 10 touroperatorów

Vime Helya Beach

[Vime Helya Beach] - zawiedziona - 2007-09-24 17:36:14

chciałabym się dowiedzieć czy ten remont to był przeprowadzony całkowity w senisie że cały hotel został odresaurowany czy tylko częściowo?? i czy naprawde jest tak strasznie

[RE: Vime Helya Beach] - Mariusz - 2007-09-24 17:36:51

Ja również bylem od 21/06/2007 i jestem zadowolony. Hotel jest cały wyremontowany, pokoje czyste, nie zauważyłem nic niepokojącego. Niestety dla mnie z all inclusive było troche kiepsko. Miał być snck bar i był ale w nim nic zupełnie nie było. Owoce które podawali kelnerzy przy basenie też były śmieszne bo każdy dostał np. kawałeczek arbuza na wykałaczce i to wszystko na cały dzień !! Ale ja za tydzień zapłaciłem 1.200 zl. więc tym bardziej cena jest adekwatna do wyjazdu. Szkoda tylko że nie ma gdzie się ruszyć poza hotel. Byliśmy w Monastirze ale gdzieś weszliśmy chyba w ich plaże - nie było to za przyjemne. Ogólnie jak na arabusów nie było tragedii Ci co już zapłacili niech się NIE MARTWIĄ - ja byłem zadowolony. Dodam jeszcze że byłem tam ze swoją dziewczyną i jej też się podobało.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej