• oferty last minute 10 touroperatorów

RE: gdzie z dzieckiem?

[RE: gdzie z dzieckiem?] - kasia - 2007-09-19 14:27:14

Ja bym generalnie polecala kraje europejskie, byc moze mam takie stereotypowe wyobrazenie ale wydaje mi sie ze wlasnie poziom sanitarny jest na wyzszym poziomie niz poza Europa, no i poza tym gdyby z dziecku cos sie stalo to chyba szpitale jak i cala sluzba zdrowia lepiej funkconuje a jesli chodzi o warunki atmosferyczne to na pewno wybralabym jakis wyjazd poza sezonem kiedy pogoda jest ladna ale nie uciazliwa.pozdrawiam

[gdzie z dzieckiem?] - Ania - 2007-09-18 21:36:29

Chciałam zapytać o poradę do jakiego kraju i w jakim terminie najlepiej wyjechac na wakacje z rocznym dzieckiem? chodzi mi tu o poziom sanitarny w hotelach w poszczegolnych krajach jak i warunki atmosferyczne poanujace w tych krajach.

[RE: gdzie z dzieckiem?] - clusi - 2007-09-19 09:59:16

wg mnie jednak Europa: Bulgaria i Grecja.

Bulgaria ze wzgledu na piekne, piaszczyste plaze, sporo atrakcji, dobre jedzenie (obejdzie sie bez atrakcji jak czesto np. w Egipcie).

Grecja - wybrane regiony - tak gdzie plaze sa piaszczyste, bo dla mnie to podstawa w wyborze kierunku na wakacje z dzieckiem. Czyli Chalkidiki chyba, Riw. Olimpijska, okolice Chanii na Krecie.

Chyba, ze nie zamierzasz sie ruszac z hotelu - wtedy Turcja (hotele z aquaparkiem lub b. duzymi basenami) i Egipt (rafy tuz przy plazy - zabawa w nurkowanie z rurka na pewno sie dziecku spodoba).

Czyli jak widzisz jest troche mozliwosci :)

[RE: gdzie z dzieckiem?] - Lus7 - 2007-09-21 22:36:22

Do Egiptu. Te wszystkie historie nt zemsty faraona czy fatalnych warunków higienicznych to przesada. Jasne, że jest inaczej niż w Europie, ale tysiące rodzin z dziećmi spędza tam wakacje każdego roku i jest OK. Wspaniałe hotele, cudowna rafa (dostępna również tuż przy brzegu dla małych dzieci), super pogoda... Tylko Egipt!

[RE: gdzie z dzieckiem?] - ciekawska - 2007-10-02 16:59:32

Byłam z półrocznym dzieckiem na wakacjach w Tunezji - było wspaniale!! Mimo upałów dziecko czuła się fantastycznie - siedziałyśmy sobei w cieniu parasola na plaży .... Jedna nieprzyjemna przygoda to ostra biegunka, która przyplątała się tylko naszej małej córeczce. Nikt nas nie ostrzegł, że nie można nawet płukać butelki dziecka wodą z kranu. Dzisiaj moja córeczka ma już 7 lat, byliśmy już na Krecie, w Egipcie kilka razy ... Zawsze wracaliśmy zadowoleni!
Generalnie polecam rodzicom małych dzieci wakacje w ciepłych krajach. Wbrew pozorom dzieci lepiej znoszą upały niż dorośli!!!

Życzę udanych wyborów!

[RE: gdzie z dzieckiem?] - karta - 2008-08-05 19:28:24.45646

polecam Egipt pod koniec marca - nie jest za goraco , Egipcjanie uwielbiają dzieci więc w hotelu masz zapewnione luksusy

[RE: gdzie z dzieckiem?] - jkapi - 2008-09-24 15:14:15.532012

My byliśmy na greckiej wyspie Evia, hotel Holidays in Evia, All inclusive. Hotel OK, do dyspozycji baseny, prywatna plaża, czysto.

[RE: gdzie z dzieckiem?] - fanMałpki - 2011-05-12 21:32:11.556425

swoją drogą, patrząc po zachowaniu i reakcjach moich dzieci, uważam, że wybór Małpki na maskotkę Figloklubów to genialny pomysł. sam nigdy bym na to nie wpadł, ale dzieciaki traktują małpkę jak gwarancję dobrej zabawy!

[RE: gdzie z dzieckiem?] - Fella - 2010-02-26 00:12:59.924035

No ja też właśnie szukam, my chcemy jechać na Kretę. Znaleźliśmy niezłą ofertę, z alfy no i teraz szukam opinii o hotelu. Czy ktoś zna może hotel Kalypso?

[RE: gdzie z dzieckiem?] - Kati - 2010-02-26 10:54:33.54993

Ja byłam rok temu z 2latkiem w Turcji lipiec/sierpień w Titan Club 4* w Alanyi. Było b. upalnie, ale nasz mały znosił upał rewelacyjnie, a poza tym cały czas siedział w brodziku. Turcja jest dość cywilizowana pod względem sanitarnym, nie mieliśmy żadnych sensacji żołądkowych, hotel był czysty i zadbany, jedzenie wyśmienite, cisza, spokój, piękne ogrody, blisko plaży, z dala od miejskiego gwaru. Pieluchy, chusteczki hig. można bez problemu kupić, więc odradzam dźwiganie z kraju (my niestety tak zrobiliśmy!), nie ma natomiast soczków i mały wybór dań słoikowych. To radzę zabrać z Polski jeśli jest taka potrzeba w ogóle. Jeśli jednak miałabym coś doradzić, to może termin np. wrześniowy. Mi osobiście takie upały przeszkadzały. Pozdrawiam!

RE: gdzie z dzieckiem? 0 RE: gdzie z dzieckiem? 1

[RE: gdzie z dzieckiem?] - Agnieszka - 2010-02-26 14:25:32.636531

Polecam Turcję miejscowość Lara i tam byliśmy w 2008 w hotelu Titanic i w 2009 w hotelu Royal Wings - bardzo bardzo polecam! Titanic robi super wrażenie a w Royal Wings oprócz zjeżdżalni i innych atrakcji karuzelki i ciuchcia no i base ze sztuczną falą, nie wspomnę o wspaniałych animacjach w amfiteatrze, myślimy czy w tym roku też tam pojechać - naprawdę warto. pozdrawiam ps.mogę przesłać parę zdjęć na meila. podaję swojego rkrzyk@o2.pl

[RE: gdzie z dzieckiem?] - Aleksandra W. - 2010-02-26 18:00:38.517152

Ja wam polecam hotel w Hurghardzie, "Arabella". Nad samym morzem, my akurat mieliśmy pokój z widokiem na morze, ale znajomi, których poznaliśmy na wakacjach równie piękny na ogród przy basenach. Dla dzieci brodzik, mnóstwo atrakcji dla dorosłych. Squash, można pograć w koszykówkę, tenisa, bilard, siatkówkę itd. Rezydenci spisywali się świetnie, nie mieliśmy żadnych problemów. Jedzenie pyszne. Sama chętnie bym tam jeszcze wróciła.

[RE: gdzie z dzieckiem?] - tomita - 2010-03-01 19:27:57.944174

Ja właśnie też się nad tym hotelem zastanawiam. Słyszałam od koleżanki, która była rok temu tam z alfą, że bardzo udana wycieczka i hotel też super.

[RE: gdzie z dzieckiem?] - Kalamazoo - 2010-04-11 11:06:33.557261

Polecamy ośrodek Sandra w Pogorzelicy nad morzem.

[RE: gdzie z dzieckiem?] - Max - 2010-12-08 08:58:27.700777

na wakacje !!

plik1 0

[RE: gdzie z dzieckiem?] - Kati - 2011-03-20 20:13:41.293459

Ja w tym roku wybieram się z siostrą i jej 6 letnim "maluchem" na Kos do Karda Garden. Hotel, z opisu bardzo mi się podoba. Jest co robić, bogata oferta sportowa. Jedziemy z Rainbow Tours, przede wszystkim dlatego, że oferują kluby dla dzieci z polskimi animatorami. Mam nadzieję, że będzie super :)

[RE: gdzie z dzieckiem?] - Olalala - 2011-03-02 09:37:43.759606

możesz wywiedzieć się o Mistis Blue Domes Resort na Kos. Ja tam jadę z moim maluszkiem i z mężem w tym roku. hotel 5*, więc poziom sanitarny będzie zapewne jak najlepszy, a Kos nie jest tez jakoś strasznie daleko. Wybraliśmy z mężem wrzesień, żeby nie było strasznych upałów i zbyt wielu turystów. hotel jest podobno świeżo, bo w 2010 roku wybudowany, zapewniają animacje dla dzieci i dorosłych...no i najwazniejsze - najmłodsi mają pobyt za darmo. poza tym czytałam, ze Kos to naprawdę piękna wyspa. Mam nadzieję,ze będzie fajnie.juz nie moge sie doczekac!:))

[RE: gdzie z dzieckiem?] - Atenka - 2011-03-16 01:39:01.246142

Ja serdecznie polecam Heraklion na Krecie. Klimat śródziemnomorski raczej jest dobry dla dziecka a np. Grecos Holiday zapewnia takie hotele jak na przykład St. Constantin, gdzie są świetne warunki sanitarne i spokojnie można wybrać się na wakacje z dzieckiem.

[RE: gdzie z dzieckiem?] - Sebastian333 - 2011-03-16 01:45:09.84251

Zgadzam się, Grecja to dobre miejsce. Też polecam Grekosa, z którym zawsze wylatuję na rodzinne wyjazdy, z tym, że my raczej z Lindos Princess na Rodos. Czysto i zielono a przy okazji obsługa zapewnia pełen serwis i dodatkowe atrakcje. Myślę, że jeśli chcesz jechać z takim maluszkiem, to możesz mieć tam dużo udogodnień. Polecam!

[RE: gdzie z dzieckiem?] - Dabria - 2011-03-16 02:03:47.725706

Ja myślę, że warto się zainteresować Turcją, bo to jest jednak centrum wycieczkowe i tam hotele się prześcigają w standardach.
Jeśli myślisz o wyjeździe z dzieckiem to polecam Turan Prince World albo Turan Prince Residence ( tu jest fajny mini lunapark) a od tego roku dosyć ciekawie zapowiada się Eftalia Resort. Przyjrzyj się tym hotelom w Turcji. Na pewno warto poznać te hotele bliżej.

[RE: gdzie z dzieckiem?] - Kati - 2011-03-31 22:29:32.111525

A nie myślałaś o Rainbow Tours? Chyba też mają wczasy na Krecie. Z pewnością biuro należy do tych porządnych :)

[RE: gdzie z dzieckiem?] - Topola - 2011-03-30 13:59:48.354447

Grecja to niezły pomysł. Ja w tym roku pomyślałam o Krecie. To chyba całkiem niezłe miejsce żeby pojechać z dzieciakami. Szukam teraz tylko jakiegoś fajnego hotelu. Jeśli chodzi o biuro to wolę lecieć z jakimś lepszym. Tui, Alfa star czy triada. Jak myślicie najlepiej wybrać?

[RE: gdzie z dzieckiem?] - Topola - 2011-04-03 14:52:05.894074

W rainbow tours niestety jest dość drogo, patrzyłam na ich ofertę ale niestety nic ciekawego nie rzuciło mi się w oczy. W sumie z tego co patrzyłam to albo exim albo Alfa. Te biura mają w miarę tanie wycieczki.

[RE: gdzie z dzieckiem?] - emmanuelle - 2011-04-12 08:53:27.549556

A mnie się podoba oferta Rainbow, dzięki Kati! :) Te filglokluby wydają się być naprawdę fajne, byłaś już może na podobnym wyjeździe?

[RE: gdzie z dzieckiem?] - Kati - 2011-04-14 01:55:52.251041

Niestety nie słyszałam prawie żadnych opinii o tych biurach. Jestem dosyć nieufna, szczególnie jeżeli biuro proponuje stosunkowo tani wyjazd. Wolę sprawdzonych organizatorów.

[RE: gdzie z dzieckiem?] - emmanuelle - 2011-04-14 15:03:46.420784

Wobec tego muszę się tym bardziej zainteresować. Biuro jest faktycznie z tych porządniejszych, więc może warto im zaufać.

[RE: gdzie z dzieckiem?] - Kasia - 2011-04-27 19:37:15.904966

ja byłam z dzieckiem w zeszłym roku w Bułgarii w hotelu Jussi w Neseberze. to malutki pensjonat niedaleko starówki (ok.2km) więc jest gdzie chodzić na spacery. do plaży bliziutko ok 50 m. plaża ładna piaszczysta. pensjonat nie ma swojego basenu ale mojemu dziecku wystarczało szaleństwo na plaży. dużo piasku do przesypywania i ciepła woda w morzu. ja załatwiałam wyjazd przez Alfa star. w tym roku tez się z nimi wybieram i chyba tez do Bułgarii ale dopiero na przełomie sierpnia i września. maja dobre ceny i fajne zniżki dla dzieci.

[RE: gdzie z dzieckiem?] - emmanuelle - 2011-05-03 20:31:08.864627

Właśnie dlatego wybieramy w końcu Rainbow. Nasze dziecko juz ogląda z nami zdjęcia Małpki, wie, co go czeka w wakacje, cała rodzina nie może się doczekać wyjazdu!

[RE: gdzie z dzieckiem?] - emmanuelle - 2011-04-29 13:20:30.838204

A czy sa tam może organizowane jakieś zabawy dla dzieciaków?
Bo tak codziennie plaża, to może się znudzić maluchowi...

[RE: gdzie z dzieckiem?] - Piżmowiec - 2011-04-29 15:12:14.140445

Na figloklub z rainbow na pewno możesz liczyć; program zabaw jest bardzo bogaty i sumiennie wykonywany. Są piosenki klubowe, zawody sportowe, zajęcia kreatywne itd. I chyba językowe, oczywiście pojedyncze słówka, a nie zakuwanie w ławce, ale zawsze :)

[RE: gdzie z dzieckiem?] - emmanuelle - 2011-05-13 13:21:26.09488

Moje tak samo :) taka Małpka to dla nich już symbol wakacji. A jak usłyszały o planowanych zabawach, juz odliczają dni do wyjazdu :)

[RE: gdzie z dzieckiem?] - jolka.majka. - 2011-09-11 21:40:32.127297

hotel gypsohila w turcji -polecam jesli dbasz o wysoki standard i chcesz byc pewna,ze niczego nie zabraknie ani tobie ani dziecku. super infrastruktura, animacje dla mlodszych i starszych maluchow, teraz naprawde rozlegly i zielony. no i oczywiscie animacje w j.pol.obsluga profesjonalna-pelen luksus

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej