• oferty last minute 10 touroperatorów

Rejsy po Nilu

[Rejsy po Nilu] - admin - 2007-10-05 13:12:32

Jest to również jeden z najbardziej relaksujących i luksusowych sposobów, aby zobaczyć mnóstwo najwspanialszych zabytków kultury egipskiej. Dawno temu, zielone i żyzne sawanny Egiptu przekształciły się z biegiem czasu w jałowe, piaszczyste pustynie, zmuszając mieszkańców do opuszczenia tych terenów. Przenieśli się oni na obszary wzłuż wybrzeży i arterii wodnych, od żyznych brzegów Nilu po wybrzeże Morza Czerwonego i Morza Śródziemnego.

Osoby mające dużo czasu mogą skorzystać z długich rejsów, aby móc przesiąknąć atmosferą Nilu i zwiedzać jego atrakcje w wakacyjnym, spokojnym tempie. Długi rejs umożliwia częste przystanki wzdłuż Nilu, aby spokojnie zwiedzić całość wspaniałych budowli i świątyń, tak jak na to zasługują.

Na jednym z 300 statków rejsowych Nilu można przepłynąć tą samą drogą, którą płynęli najwięksi królowie i królowe Egiptu. Można udać się na rejs z Luksoru do Asuan, zwiedzając po drodze wielkie świątynie faraonów w Esna, Edfu i Kom Ombo, lub popłynąć na zachodni brzeg Luksoru, gdzie Ramzes Wielki upamiętnił swoje wyprawy wojenne na ścianach świątyń czy też nawet do Doliny Królów, w której legendarni faraonowie Nowego Państwa wybudowali swoje ukryte w skałach grobowce.

Dla osób, które nie mogą spędzić kilku dni na wodach Nilu, proponowane są krótkie, półdniowe i jednodniowe rejsy, umożliwiające podziwianie pięknych widoków. Podczas rejsu, przewodnik pokazuje ciekawe miejsca i opowiada ich historię. Można rozpocząć krótki rejs po Nilu praktycznie z każdej plaży.

www.egipt.travel

Rejsy po Nilu 0 Rejsy po Nilu 1

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej