• oferty last minute 10 touroperatorów

Air France [AF; AFR]

[Air France [AF; AFR]] - Jakub - 2010-04-01 13:36:52.083243

Air France to francuskie linie lotnicze wchodzące w skład holdingu Air France-KLM. Jest to jedna z największych linii lotniczych świata, która jako jedna z dwóch korzystała z samolotów ponaddźwiękowych Concorde. Portem macierzystym przewoźnika jest lotnisko w Roissy pod Paryżem (Charles de Gaulle). Obecnie siatka połączeń Air France obejmuje wszystkie kontynenty. Linia należy do stowarzyszenia SkyTeam.

Flota
Flota Air France składa się z około 250 samolotów. W większości Airbus 319-100, Airbus 320-200, Boeing 777-200, Airbus 330, Airbus 340 i Boeing 747). Air France posiada również w swojej flocie 8 Airbusów A380, które są największymi samolotami pasażerskimi na świecie.


Najważniejsze opłaty dodatkowe
Dodatkowy bagaż (walizka lub sprzęt sportowy): 100 EUR w jedną stronę.

Trasa: Warszawa-Paryż - Meksyk/Cararacass: dodatkowa sztuka bagażu ( max do 23 kg wagi ) to koszt 100 EUR ( podczas odprawy przez internet, możliwej na 24 h przed wylotem, dodatkową sztukę można dokupić ze zniżką 20%)

Trasa: Meksyk/Cararacass - Paryż -Warszawa: dodatkowa sztuka bagażu ( max do 23 kg wagi ) to koszt 100 USD ( podczas odprawy przez internet, możliwej na 24 h przed wylotem, dodatkową sztukę można dokupić ze zniżką 20%)

Informacje dotyczące przewozu niepełnosprawnych
Przewoźnik zobowiązuje się do zapewnienia Pasażerom specjalnej troski pomocy ze strony personelu pokładowego podczas trwania przelotu. Również na lotniskach znajduje się personel służący pomocą. Linie oferują możliwość bezpłatnego przewozu wózka inwalidzkiego.

Informacje dotyczące przewozu dzieci oraz kobiet w ciąży
Dzieciom poniżej 2 lat, nie mającym miejsca siedzącego w samolocie, bezpłatnie przysługuje 1 bagaż dodatkowy o wadze do 10 kg, 1 składany wózek oraz 1 fotelik samochodowy. Dzieci poniżej 2 i 12 lat, które maja własne miejsce, są traktowane na tych samych zasadach, jak dorośli + dodatkowo przysługuje im 1 składany wózek oraz 1 fotelik samochodowy.

Linie nie wymagają, aby kobiety w ciąży miały zezwolenie na lot od lekarza. Ale zaleca się zasięgnąć opinii lekarza przed podróżą.

Informacje dotyczące przewozu zwierząt
Zwierzęta muszą być zgłaszane podczas rezerwacji, max 48h przed rejsem. Wg zasad na pokładzie dozwolony jest tylko przewóz psów i kotów (do 6 kg), ale mogą być wyjątki.

Zwierzęta powyżej 75 kg będą transportowane jako cargo.
Za przewóz zwierząt obowiązuje dodatkowa opłata – 200 EUR.

Limit bagażu głównego: 23 kg/os.
Limit bagażu podręcznego: 12 kg/os.

http://www.eximtours.pl

Air France [AF; AFR] 0 Air France [AF; AFR] 1 Air France [AF; AFR] 2

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej