• oferty last minute 10 touroperatorów

RE: Absolutnie polecam Korfu!

[RE: Absolutnie polecam Korfu!] - Majka - 2013-11-19 14:31:25.984457

Witam. Ja właśnie nie wiem na co się decydować, mąż koniecznie chce lasta na Korfu, ja do Egiptu. Do Egiptu znalazłam już spoko ofertę, w katalogu Alfa Staru i w tui jest nawet jedna, która przykuła moją uwagę. Co jest ciekawego na Korfu? Ile trwa lot i czy jedzenie jest smaczne? Ja nie jem mięsa więc czy tam coś mi przypasuje?

[Absolutnie polecam Korfu!] - Majka - 2012-08-29 22:05:32.768321

Jeżeli ktoś szuka nie bardzo drogich wakacji, ale w super miejscu i w dobrych warunkach to polecam Korfu, a mianowicie hotel Bellos Beach. Absolutnie piękna okolica sprzyjająca temu aby całkowicie się zrelaksować. Poleciałam i powiem szczerze, że na miejscu wszystko wyglądało dokładnie tak samo jak na zdjęciach na stronie internetowej. Jedzenie smaczne, chociaż przyznam, że jestem niejadkiem i niektóre rzeczy mi nie smakowały. Ale w takim wypadku szłam do marketu, kupowałam owoce i po prostu objadałam się tym co lubię najbardziej. Natomiast mój mąż np stwierdził, że lepszej kuchni nie jadł nigdzie indziej i z wielką chęcią mógłby tam zamieszkać tylko ze względu na jedzenie. Tak czy siak miejsce genialne, te widoki, ci ludzie - wszystko sprawiło, że na pewno jeszcze tam wrócę!

[RE: Absolutnie polecam Korfu!] - Karolka - 2012-09-07 15:41:00.981516

Trochę mnie namówiliście bo po przeczytaniu tych opinii o Korfu zdecydowałam się zamówić wycieczkę ;). Lecę 11 września z Katowic. Nigdy na Korfu nie byłam, ale licząc na słońce, piękną pogodę i dobrą zabawę - dałam się skusić. W tym roku na wakacjach jeszcze nie byłam, nie wiem czy tydzień wystarczy żebym odpoczęła, ale może chociaż trochę naładuję baterie!

[RE: Absolutnie polecam Korfu!] - turist - 2012-08-30 14:16:26.444636

Faktycznie Korfu jest fantastyczne, ja wogóle lubuje się w greckich wyspach, rok temu byłam na Krecie, a w tym właśnie na Korfu, jedyne czego nie zmieniłam to bp, byłam z polskim biurem, organizacyjnie są na całkiem wysokim poziomie, byliśmy w hotelu Atlantica Grand Mediterraneo, cudowny hotel, zwłaszcza jak ktoś jest amatorem nurkowania, jedzenie tez mają przepyszne, choć chodziliśmy również do okolicznych knajpek, zwłaszcza do jednej prowadzonej przez starsze małżeństwo, tak dobrej fety nigdy nie jadłam, oczywiście wykupiliśmy sobie wycieczke fakultatywną, wybraliśmy tę do Albanii, bo też zawsze chciałam zobaczyć ten nieznany i pełny tajemnic kraj.

[RE: Absolutnie polecam Korfu!] - Ania - 2013-09-05 14:17:24.062152

Ja chcę na Korfu! Już od tylu osób słyszałam, że tam jest ładnie, że pogoda bajeczna, że piękne widoki i pełen relaks... zamierzam w listopadzie wziąć sobie tydzień urlopu, tydzień wykorzystałam na wczasy w Łebie, tylko 2 dni miałam ładne, reszta albo deszcz albo dużo chmur. Na Korfu raczej mi to nie grozi. Tylko nie wiem czy w zimę biura będą organizować tam wczasy?

[RE: Absolutnie polecam Korfu!] - Natka - 2013-09-02 20:27:10.521277

wiecie, co piszecie, pisząc, że Korfu jest miejscem absolutnie genialnym :-) Wszystkie spostrzeżenia potwierdzam, na wyspie byłam dwukrotnie z alfa starem, za każdym razem wyciskając z wyjazdu tyle, ile się da. Tym, którzy się dopiero wybierają na Korfu, polecam wizytę w aqua landzie, drugim pod względem wielkości parku wodnym w Europie. Moje dzieciaki były zachwycone, ich rodzice jeszcze bardziej :)

[RE: Absolutnie polecam Korfu!] - Zosia - 2013-11-21 11:04:57.344279

fajnie, że decydujecie się na Korfu, naprawdę warto tam jechać. Jeśli chodzi o atrakcję to na pewno warto zajrzeć do stolicy wyspy - Kerkira, bardzo eleganckie miasto z mnóstwem zabytków, a jak nie lubicie zabytków, to możecie zwiedzać przyjemne knajpki, niedaleko od miasta znajduje się też Achilon, letnia rezydencja cesarzowej Sissi, która akurat na mnie zrobiła duże wrażenie. Koniecznie powinniście zobaczyć lagunę Korission, Canal D'Amour, miło jest też w wiosce Agios Stefanos Sinion, taki dyskretny urok burżuazji, sporo bogatych, obrzydliwie bogatych Anglików ma tu swoje rezydencje i jachty. Najlepiej kup sobie jakiś dobry przewodnik i rozsądnie zaplanuj trasę, żeby nic ci umknęło. Naprawdę warto się poszwendać po wyspie. Jeśli chodzi o jedzenie, to nie mam bladego pojęcia jak jest z daniami wegetariańskimi. Lubię mięso, więc nigdy się tym nie interesowałam :-)

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej