• oferty last minute 10 touroperatorów

RE: Itaka - nie

[Itaka - nie] - Lidia - 2009-05-07 19:13:44.782985

A ja byłam z Itaką w 2007 na Lesbos... Ogromne rozczarowanie - absolutnie nie to co w ofercie, Hotel o 2** nizej (moim zdaniem), na opcję All-incl nie dali nawet wody butelkowej, bo tam wszyscy piją kranuwe to i my powinnismy. Były codzinne awanture i lzy Rezydentki, co nic nie zmieniło i tak... I to ma byc najlepsze biuro? Jakie wtedy są inne?

[RE: Itaka - nie] - norbert - 2013-01-17 14:50:32.222902

ja równiez ostzregam przed biurem Itaka.Mój pobyt 14 dniowy w Egipcie ,okazał sie fiaskiem,Oszukuja ludzi,naciagaja ile sie da i pozostawiaja ,,na lodzie'"Rezydentka S.A -szuja niekompetentna ,wsólpracujaca z oszukujaca recepcja ..i chocby 25 dolarów za ręcznik wyłudzic to juz jest dobrze,,Nie polecam absolutnie!!!!!Nie dajcie sie oszukiwać!!!Oni nie martwia sie o turystow,gotowi sa zostawic ich w kłopotach i odjechac na lotnisko.Tak było w naszym przypadku.Wystarczy przeczytac opinie i stwierdzic jakiej wagi sa negatywy .Wyzywienie złe..to mały pikus.Ale zostawic turyste i odjechac,wywalic ludzi z hotelu?????To sa rzeczy karygodne.Jedziemy odpoczywac na urlop ,a nie włańczac czujniki i uwazac czy ktos nas nie wykiwa....

[RE: Itaka - nie] - katrina - 2013-12-19 14:38:22.08601

ITAKA - Nie realizowanie programu wycieczki objazdowej. Zwiedzilismy około 30% obiektów z programu, fakultatywnych żadnych. Brak propozycji świadczeń zastępczych. Brak rekacji pilota i rezydenta na lokalne uwarunkowania i prośby klientów. brak opieki pilota i rezydenta nad klientami.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej