• oferty last minute 10 touroperatorów

RE: Wakacje z dzieckiem w Hurghadzie.

[RE: Wakacje z dzieckiem w Hurghadzie.] - Essa - 2014-03-24 19:38:22.533401

Byłam w Hurghadzie, ale nie w tym miejscu o którym piszesz. Konkretnie mieszkałam w hotelu Al Mashrabiya przy plaży. W Egipcie podobało mi się bardzo, wreszcie spełniłam swoje marzenie i nauczyłam się nurkować. Tzn już trochę umiałam, ale nurkowanie w tamtejszych rafach jest zupełnie inne niż nurkowanie w jakimś jeziorze w Polsce. Hurghade polecam, byłam z Travelzone.pl, biuro polecili mi znajomi, którzy od lat właśnie z nimi do Egiptu latają, bo właśnie od lat specjalizuje się w organizowaniu wakacji w tym kierunku. Udanego wypoczynku!

[RE: Wakacje z dzieckiem w Hurghadzie.] - Patrycia - 2014-03-27 12:25:57.488333

Polecieliśmy z Travelzone.pl do Hurghady kiedy dzieciaki miały ferie. Wycieczka zgodna z opisem, hotel dokładnie taki jak w katalogu, świetna obsługa klienta i mili rezydenci. Mieszkaliśmy w hotelu Lillyland Beach Club Resort. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Blisko lotniska, przy samej plaży,do dyspozycji gości jest nawet mini aquapark. Oprócz tego basen z podgrzewaną wodą,animacje. Wykupiliśmy sobie opcję all inclusive, ze wszystkiego korzystaliśmy do woli. Bardzo polecam!

[Wakacje z dzieckiem w Hurghadzie.] - Paulina - 2014-03-19 10:46:00.623811

Czy ktoś z forumowiczów był może w Hurghadzie w hotelu Grand Seas Resort Hostmark? Pytam, bo przeglądałam ostatnio oferty i na stronie Travelzone.pl znalazłam wycieczkę właśnie tam, w całkiem przyzwoitej cenie. W opisie widzę, że hotel jest przy plaży, ma internet, animacje dla dzieci (i to jest dla mnie istotne), restauracje, korty tenisowe - generalnie widać, że można tam miło spędzić czas. Ponieważ jednak nigdy w Egipcie wcześniej nie byłam, wolę dopytać. Jakie są warunki w hotelu? Czy jest czysto? Czy jedzenie jest smaczne?

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej