• oferty last minute 10 touroperatorów

Bułgaria znów modna

[Bułgaria znów modna] - admin - 2007-09-17 13:55:48

Jest tutaj wszystko, co do szczęścia potrzebne. Słońce, ciepłe morze, piaszczysta plaża i niewielu turystów. A że droga daleka, no to w drogę!

- Kiedy padało ostatni raz? - zapytałam naszą gospodynię. - W marcu - odpowiedziała. Była druga połowa lipca. Podczas naszych wczasów w Bułgarii nie spadła ani kropla deszczu. A tu dowiaduję się od koleżanki, która była przed nami, że lało przez trzy dni, a od kolegi, który właśnie wrócił, że miał długi deszczowy tydzień. No, ale oni nie byli w Byalej.

Plaża w Byalej (strzeżona) jest wąska, piasek składa się głównie ze zmielonych muszelek, miejscami sporo glonów, za to ludzi mało, choć to szczyt sezonu. Parasole rozstawione w komfortowych odległościach. Każdy ma parasol, bo bez cienia nie da się wytrzymać. Piasek parzy, skóra skwierczy. Najbezpieczniej jest po godz. 15, kiedy słońce kryje się za skałami. Nad Morzem Czarnym nie ma romantycznych zachodów. Nie da się też wędrować brzegiem na takie odległości jak u nas. Z Byalej w stronę Warny można przejść zaledwie 15 km.

autor: Ewa Stanek
źródło: gazeta.pl

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej