• oferty last minute 10 touroperatorów

RE: pośrednictwo coraz wieksza popularnosc

[RE: pośrednictwo coraz wieksza popularnosc] - tymek - 2008-02-06 08:47:37.150747

to chyba raczej kwestia prezentowania przez niektore serwisy sprzedajace bilety tych najlepszych taryf, promocyjnych taryf, jakie nie sa dostepne najczesniej w internetowych systemach rezerwacji. tzn. trzeba znac odpowiednie warunki, terminy lotu, organiczenia aby taki lot wyszukac w tak atrakcyjnej cenie jak ten wspomniany do sydney.

takich promocji linii lotniczych jest calkiem sporo przy roznych okazjach. kazdy agent lotniczy dostaje je na email, ale nie kazdy prezentuje to online czy w swoim biurze. stad zaskoczenie jak sie widzi lot na drugi koniec swiata w tak niskie niz normalnie cenie.

takich biletow linie lotnicze sprzedaja jednak b. malo i ma to raczej miec charakter reklamy, marketingu szeptanego.

i trzeba dokladnie przeczytac jakie ograniczenia jakiej taryfy, bo ze bilet jest niezwracalny (jak w taniej linii) to jest podstawowa zasada.

[RE: pośrednictwo coraz wieksza popularnosc] - Tomek - 2008-02-04 22:38:28

Zacząl się luty i zmienila się promocja.Teraz jest wylot do Chin całkiem nie drogo.Jedyne co mnie zastanawia z takim pośrednictwem to właśnie takie promocje,bo gdzie tu jest zarobek dla nich skoro taka oferta jest 2x 3x tańsza niż normalny bilet i czy nie ma w tym jakiś ukrytych kosztów dodatkowych.

[RE: pośrednictwo coraz wieksza popularnosc] - Antoni K. - 2008-02-05 00:20:21

Nie może być żadnych kosztów ukrytych bo nie byłąby to promocja...
Może zarabiają w inny sposób- może to jest masowa promocja danych lini na pare krajów i poprostu ten pośrednik akurat reklamuje to na pierwszej stronei i stąd mają zarobek, taki marketing poprostu. tak mi się wydaje. Pozatym nas jako klientów mało to owinno obchodzić jak ktoś na nas zarabia dopóki nie krzywdzi to naszej kieszeni.
Antoni K.

[RE: pośrednictwo] - Antoni K. - 2008-01-30 13:54:44

Ja nie korzystam w ogóle ze stron poszczególnych lini lotniczych. zawsze kupuje na stronei pośrednika. Daje to o wiele większy manewr wyboru ceny. wachlarz cen jest zawsze większy gdy więcej jest do wyboru lini lotniczych i terminów. Nie wybieram zazwyczaj najtańszej oferty ale wybieram z wyszukanych tą która odpowiada mi pod względem przewoźnika i ceny. pozdrawiam

[RE: pośrednictwo] - fien - 2008-01-30 08:54:10

hmmm, ale napisz dokladniej o czym piszesz, bo zupelnie nie wiem o co chodzi.

[pośrednictwo] - Wojciech Maks. 80 - 2008-01-29 22:19:12.354845

Witam, co sadzicie na temat posrednictwa lotniczego?? czy takie cos jest rozumiane jako katalog poszczegolnych linii lotniczych? chodzi mi tutaj o zawarte tam informacje takiej jak m.in. wylot/przylot/cena/podatek/loty czarterowe. Bowiem jak dla mnie jest to katalog cen- co o tym sądzicie?

[RE: pośrednictwo coraz wieksza popularnosc] - Tomek - 2008-01-30 20:00:43

Na wielu forach czytałem pochlebne opinie na temat właśnie i sam z ciekawości postanowiłem zajrzeć,nic konkretnie nie planowałem poprostu od tak zobaczyć co tam jest i zaskoczyła mnie tam oferta,to chyba jakaś promocja była,bilet do Sydney za jakieś 2000zł z groszem.Nie mogę sobie pozwolić na taka podróż,ale jak sobie porównałem ceny biletów poza tą promocją to wychodziło jakieś 1500-2000żl taniej.

[pośrednictwo coraz wieksza popularnosc] - Mirosław K. - 2008-01-30 18:35:05

Ja pokusilem sie miesiac temu na skorzystanie z posrednictwa za sprawa i nie powiem: jestem zadowolony bowiem juz od momentu zakupu danego biletu a wlasciwie sfinalizowaniu zupelnym jego wyboru, kupna przez stronke do momentu wylotu nie mialem ani razu mysli, ze np cos sie nie uda, ze to nie byl dobry wybor- wrecz przeciwnie, obeszlo sie wszystko bez zadnych niescislosci, niedopowiedzen- polecam posrednictwo lotnicze takich portali, ktore maja predyspozycje do tego, zeby zachecic klienta do wyboru, kupna danego biletu.

[RE: pośrednictwo coraz wieksza popularnosc] - Antoni K. - 2008-02-02 16:27:10

Fajnie, że ich storna staję się coraz popularniejsza. Będzie więcej ciekawych promocji i może wprowadzą jakieś udogodnienia, kolejne udogodnienia znaczy.
Jeszcze nie wiem, jakie wady moze mieć pośrednictwo, moze inni tez nie wiedzą i dlatego jest ono coraz popularniejsze. A wy ma cię jakięs obiekjcei zastrzeżenai co do pośrednictwa?

[RE: pośrednictwo coraz wieksza popularnosc] - Tomek - 2008-02-06 00:08:44.34748

Antoni nie chodziło mi o takie ukryte koszta.Miałem na myśli coś bardziej o to,że bilet jest dużo tańszy niż normalnie i na 1 rzut oka bardzo to się opłaca ale np. na lotnisku są jakieś dodatkowe opłaty-nie wiem dokładnie jak to określić.Po prostu chodzi mi o to,że cena biletu może przyćmić logiczne myślenie.

[RE: pośrednictwo] - przemek - 2008-06-19 17:49:50.885041

posrednictwo ma swoje zalety, jest tam mnogosc ofert, linii lotniczych, tanich i zwyklych, promocje, czy roznego rodzaju ofert dodatkowe, czyli jest to takze pewnego rodaju katalog ofert obowiazujacych w danej chwili, ktorym mozna sie kierowac przy wyborze przewoznika i miejsca docelowego

[RE: pośrednictwo] - nikodem - 2008-08-24 10:19:36.39238

Ja też uważam, że pośrednictwo jest przydatne. Na stronach linii lotniczych nie można płacić kartą, więc jeśli ktoś nie ma to juz jest problem. A poza tym oferty różnych przewoźników zebrane są w jednym miejscu i można sobie wygodnie porównać i wybrać najlepsą oferte.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej