• oferty last minute 10 touroperatorów

RE: ALFA STAR

[RE: ALFA STAR] - zakochana w Egipcie - 2008-02-07 11:08:06.919063

oj ja tez kocham Egipt :), lece do Hurghady w sierpniu, oczywiscie z BP Alfa Star. Zawsze jezdzilam sama ale tym razem udalo mi sie namowic rodzicow. nie moge sie doczekac hmmmm...

[RE: ALFA STAR] - kamila - 2008-02-12 10:12:51.783564

Raz bylam z tym biurem w Tunezji i musze przyznac ze podobalo mi sie, napewno nie moglam na nic narzekac bo wszystko bylo zgodnie z umowa. Jak bede planowac nastepny urlop to napewno znowu przejze ich oferte.

[RE: ALFA STAR] - Darek - 2007-10-11 10:52:28

witam

bylem z nimi juz 2 razy (Egipt, Turcja) i bylo ok. Hotel wiadomo wybierasz sama, cena - tez byla ok, opieka rezydenta: w Egipcie wszystko super. W Turcji maly zgrzyt bo musielismy czekac na pokoj, ktorego nie zdarzyli posprzatac po poprzednich gosciach, ale rezydentka zorganizowala nam drinki na koszt hotelu, wiec nie robilismy problemow. Godzine mozna poczekac.

Korzystalem z oferty 3-4 touroperatorow nie jak na razie (odpukac) bez wiekszych problemow. Alfa Star w moim przypadku wywiazal sie na 4+. Polecam.

[RE: ALFA STAR] - gosc - 2007-10-11 13:30:37

Spoko! Może być. A jedziesz do hotelu czy na objazdówkę? Bo to trochę różnica.

[ALFA STAR] - ikaruska - 2007-10-10 13:59:30

co myślicie o tym biurze? mieliście okazję z nimi podróżować? jakieś wrażenia/ doświadczenia?

czekam na opinie

[RE: ALFA STAR] - ikaruska - 2007-10-11 10:37:01

i co nic mi nikt nie powie?

[RE: ALFA STAR] - ikaruska - 2007-10-12 10:13:56

własnie chyba chciałabym coś pozwiedzać i poleżeć na plaży ;) czytałam że jest opcja 7+7,

a pytam o alfa star bo duzo o nim wszedzie, ale sa to rózne opinie a z moich znajomych nikt z nimi nie podrózował

[RE: ALFA STAR] - ranzo - 2007-10-13 12:04:07

sa touroperatorem wysylajacym najwiecej turystow do egiptu. dostaja nawet jakiej nagrody od ambasady egiptu w polsce (wklejam). tak wiec bez obaw, na pewno znaja sie na swojej robocie.

pozdro

RE: ALFA STAR 0

[RE: ALFA STAR] - ZEBRA1 - 2007-10-15 10:43:09

HMM CIEKAWE :) NAWET NIE WIEDZIAŁAM ZE TAKI CERTYFIKAT ISTNIEJE, NO TO CHYBA NIE MA NAD CZYM SIĘ ZASTANAWIAĆ :)

TO JAK IKARUSKA, WYBRALAS COS?

[RE: ALFA STAR] - ikaruska - 2007-10-17 13:45:15

hej :)
hmm chyba chciałabym zobaczyć Izrael, szczególnie ze teraz mniej ludzi i nizsze temperatury,

jestem ciekawa Betlejem i Jerozolimy no i juz byłam w biurze tego Alfa Staru i miły agent był chyba się zdecyduję - jeszcze pogadam z kolegą - może bedzie mial chec ze mna pojechac, we dwojke razniej niz samej

[RE: ALFA STAR] - czarna kawa - 2007-11-02 16:47:53

ja bylam z alfa star w egipcie w sierpniu, bylo cudownie i w koncu zobaczylam przepiekny egipt o ktorym tyle marzylam. a co do alfy star to ja mam bardzo pozytywne zdanie o tym biurze a z tego co wiem to dostali certyfikat od ambasadora egiptu wiec to chyba o czyms swiadczy.

[RE: ALFA STAR] - barburka - 2007-12-18 11:11:59

ta wycieczka objazdowa jest rewelacyjna, poza Egiptem mozesz zobaczyc tez Ziemie Swieta, wrocilam wlasnie z niej niedawno, bylm z corka 14 latnia i jej tez sie bardzo podobalo. Polecam wszystkim!

[RE: ALFA STAR] - delicja - 2007-11-05 09:45:29

Czy moglby mi ktos powiedziec jak wyglada wycieczka alfa star egipt w przekroju?tzn najbardziej zalezy mi na tym jak wygladaja statki i czy opis wycieczki z ich strony internetowej zgadza sie z tym co sie faktycznie robi

[RE: ALFA STAR] - romcio - 2007-11-05 16:22:20

Moim zdaniem na początek rejs po Nilu jest idealny, chociaż opcja z Izraelem też jest dobrym pomysłem.

[RE: ALFA STAR] - Marta - 2007-11-05 16:23:53

26 czerwca wróciłam z mężem z cudownych wakacji. Była to wycieczka organizowana przez Alfa Star tzw. Egipt od A do Z. Wylot był z Gdańska bez żadnych problemów. Pobyt w hotelach oraz rejs po Nilu statkiem pierwszorzędnie. Spotkanie z rezydentem było o wyznaczonej godzinie. Najwspanialsi byli piloci, czy przewodnicy. Świetna znajomość języka polskiego!!! W Hurgadzie przewodnikeim był Girgis - cudowny człowiek!!! Podczas rejsu po Nilu pilotem był Hani, studiował egiptologię, więc pasja z jaką opowiadał o wszystkich zabytkach udzielała się również uczestnikom wycieczki. Gorąco polecam!!! Jestem w 100% zadowolona z tej wyprawy i wiem napewno, że wybiorę się do Egiptu ponownie z całą pewnością z Alfa Star.

[RE: ALFA STAR] - tadek - 2007-11-06 10:25:57

ja wlasnie wybieram sie do egiptu z alfa star bo maja 10% rabatu wiec korzystam z okazji :)

[RE: ALFA STAR] - wojtek - 2007-11-09 10:35:53

co do rabatow to widzialem ostatnio na stronie alfy star ze daja 20% rabatu na teneryfe do konca listopada, fajna oferta, szkoda tylko ze nie mam czasu zeby z niej skorzystac

[RE: ALFA STAR] - Doris - 2007-11-15 13:35:37

Serdecznie polecam BP Alfastar. Pod koniec kwietnia tego roku bylismy na wycieczce w Hurgadzie, z "fortuny4*" dostalismy pokój w hotelu 5* The desert rose obsługa super,jedzenie rowniez, Pani Agata-Polka z safari bardzo miła, na nurkowaniu rowniez polskojezyczny przewodnik, wycieczka do Luxoru w pospiechu, troche szybko i niewyraznie przewodnik mowil po polsku, zwiedzanie hurgady z P.Giergiesem na 5+ :) polecam jak najbardziej.

[RE: ALFA STAR] - marusia - 2008-04-10 13:17:16.461556

To porzadne i solidne biuro z doswiadczeniem, wybralam sie z nimi do Egiptu z polecenia znajomy ale bylo warto, mialam cudowny urlop.

[RE: ALFA STAR] - koszutek - 2008-02-17 21:10:27.933238

w 2007 byłam z nimi w Turcji - żadnych problemów, miło, sympatycznie, wszystko dopięte na ostatni guzik.

[RE: ALFA STAR] - garaszkaska - 2007-12-06 09:55:00

wlasnie za miesiac lece z Alfa Star do Egiptu, bylam z nimi juz w Tunezji i bylo bosko, wycieczka naprawde bardzo udana, licze na to ze tym razem bedzie tak samo albo lepiej

[RE: ALFA STAR] - Nadi - 2007-12-11 15:31:47

witam! również chciałam dowiedzieć sie czegoś na temat tego biura i czytając wasze opinie chyba sie skusze na7+7 Izrael+Jordania+Egipt. Bardzo spodobała mi sie ta oferta tylko wydala mi sie zbyt tania wiec postanowiłam to sprawdzić, a tu proszę takie zaskoczenie :) dzięki wszystkim

[RE: ALFA STAR] - trol - 2007-12-19 13:35:31

Alfa Star jest spoko, bylem z nimi w Egipcie.

[RE: ALFA STAR] - robert3 - 2008-01-04 10:25:06

Wrocilem w srode z Egipu i musze przyznac ze Alfa jest w pelni profesjonalnym biurem a do tego sylwester byl boski!!

[RE: ALFA STAR] - xslawekx - 2008-01-08 12:05:48

lece z alfa za tydzien do egiptu, kiedys korzystalem z ich uslug jak bylem w tunezji i bylo spoko wiec teraz licze na rownie udany wyjazd

[RE: ALFA STAR] - marysia - 2008-01-09 00:47:45

FATALNIE!!!! bylismy w zeszlym roku zima w Egipcie w fatalnych warunkach- hotel w Hurgadzie byl w trakcie remontu i nam przypadl pokoj w czesci,ktora wygladala jakby robotnicy napare dni zeszli z budowy.Rezydenta- slodka idiotka-oczywiscie nic nie mogla,ponoc to nie bylo najgorzej i radzila wytrzymac te pare dni. Hordy wiecznie pijanych Ruskich byly utrapieniem-nikt z personelu nie probowal ich okielnac.Po powrocie straszeniem sadem udalu nam sie wyegzekwowac zwrot czesci pieniedzy,
Nigdy wiecej nie pojedziemy z AlfaStar !!!!

[RE: ALFA STAR] - marysia - 2008-01-09 00:51:38

my bylismy rok temu zima w hurghadzie i warunki byly fatalne-hotel wlasciwie w trakcie remontu a rezydentka - typ slodkiej idiotki nic nie mogacej!!!!!

[RE: ALFA STAR] - lidja - 2008-01-11 11:21:10

a ja mam tylko dobre wspomnenia, wycieczka do Tunezji byla bardzo udana i o alfe moge mowic tylko pozytywnie.

[RE: ALFA STAR] - Basia - 2008-01-11 12:57:27

na przelomie roku bylismy w Egipcie z Alfa Star.Jestesmy z mezem zadowololeni,napewno jeszcze skorzystamy z uslug tego biura.

[RE: ALFA STAR] - wojtek-36 - 2008-01-17 10:13:54

czy byl ktos z alfa star w senegalu? widze ze wiekszosc osob korzysta z uslug tego biura w przypadku wyjazdow do egiptu, tunezji i na teneryfe, ja sam tez bylem z nimi w egipcie i bylo ok ale taraz marzy mi sie wycieczka w inne miejsce niz te wyzej wymienione. jesli by ktos np w senegalu albo na mauritiusie to bardzo prosze o opnie.

[RE: ALFA STAR] - WRÓCIŁAM WCZORAJ - 2008-01-19 15:29:13

WŁAŚNIE WROCIAM Z WYPRAWY EGIPT OD A DO Z ORGANIZOWANY PRZEZ ALFA STAR. NIGDY WIECEJ NIE SKORZYSTAM Z USŁUG TEGO PRZEWOŹNIKA!!!!!! PO PIERWSZYM ZAKWATEROWANIE W HOTELU PODOBNO 4-GWIAZKOWYM OKAZAŁO SIĘ ŻE NIE MA CIEPŁEJ WODY - I TAK JUŻ POZOSTAŁO - MIMO NASZYCH INTERWENCJI, NA REJSIE PO NIL-U W ŁAZIENCE PLESŃ, A NA CAŁYM STATKU NIESAMOWITY SMRÓD, JEDZENIE W DUZEJ ILOŚCI I RODZAJACH ALE CAŁE PRZYPRAWIONE TA SAMĄ PRZYPRAWĄ - WIEKSZOŚĆ GOŚCI CHOROWAŁA. W KAIRZE W HOTELU FARBA ODPADAŁA DO TEGO STOPNIA ŻE RANO MUSIALAM ODKURZAĆ KOSMETYKI W ŁAZIENCE, NA POŚCIELI ZA TO BYŁY OGROMNE PLAMY. A ŚNAIDANIE PODANO W CZYMŚ CO MIAŁO BYĆ RESTAURACJĄ - A WYGLĄDAŁO JAK STOŁÓWKA PRZYZAKŁADOWA, SZKLANKI SIE KLEIŁY OD BRUDU, W SHARMIE ZAKWATEROWANO NAS W HOTELU - I TO BYŁO NA TYLE - REZYDENT LEDWO DUKAŁ PO POLSKU NP. ZAMIAST LATARKA MÓWIŁ BARATKA, NIE ZNAŁ SŁÓW SZEF, KIEROWNIK. POZATYM PATRZAC Z PERSPEKTYWY HURGHADA JEST O WIELE CIEKAWSZA Od SHARMY - HURGHADA DYSPONUJE DUŻO LEPSZYM ZAPLECZEM JESLI CHODZI O ATRAKCJE ORAZ DODATKOWO ZAOSZCZĘDZA NAM PRZYJEMNOSCI ZWIAZANYCH Z PODRÓŻĄ W TĘ I Z POWROTEM - PONIEWAŻ CAŁA WYCIECZKA ZOSTALA TAK ZORGANIZOWANA ZE NA ZBĘDNYCH PODRÓŻACH SPĘDZAMY CO NAJMNIEJ DWA DNI NIE LICZĄC REJSU . NP. W CZWARTEK O 12 WYKWATEROWANO NAS Z SHARMY, DO 16 CZEKALIŚMY NA TRANSPORT DO PORTU oczywiscie pozostawieni sami sobie - wiekszośc po prostu czekajac w recepcji, POTEM PROMEM PRZEPLYNELIŚMY dO HURGHADY, ZAKWATEROWANO NAS, NASTĘPNEGO DNIA O 11 WYKWATWEROWANO I ODSATWIONO O 12 NA lotnisku.i takie " przeprowadzki " był w sumie 3 lub 4
REZYDENCI TO W WIĘKSZOSCI EGIPCJANIE- GDYBY MOGLI TO SPRZEDALI BY TURYSTÓW ZA DOLARA!!!
p.s. był też rezydent ALFA STAR, ktory był tak pijany lub przecpany że nie był w stanie przeczytać listy obecnosci a co dopiero odpowiedzieć na jakiekolwiek pytania.

[RE: ALFA STAR] - darulla - 2008-01-24 11:18:31

Bardzo ci wspolczuje ale ja np bylam w Hurghadzie niedawno i wrocilam bardzo zadowolona, na nic nie moglam narzekac. Nie bylo problemu z hotelem, byl dokladnie taki jaki mial byc i biuro wywiazalo sie z wszystkich wrunkow umowy. Pewnie przy nastepnym wyjezdzie tez skorzystam z ich oferty.

[RE: ALFA STAR] - paulinkak - 2008-01-30 10:55:41.638301

z narzeczonym wybieram sie na walentynki do Egiptu wlasnie z Alfa Star, liczymy na cudowna i baaardzo romantyczna wycieczke. Wybralismy sobie hotel Aqua Blue.

[RE: ALFA STAR] - kristina - 2008-01-31 11:53:33.140265

to tylko pozazdroscic! Ja tez do Egiptu sie wybieram ale dopiero w lipcu :/. Nie bedzie to czywiscie moj pierwszy raz bo kocham Egipt i latam tam jak tylko moge, zawsze z Alfa wiec mam do nich zaufanie.

[RE: ALFA STAR] - piotr - 2008-03-07 13:05:09.419686

Rowniez mialem okazje byc w Turcji i bylo przesympatycznie. Piekny hotel i mila obsluga. W koncu moglem troche odpoczac!

[RE: ALFA STAR] - radek89 - 2008-03-21 12:45:11.425889

No to moze powiecie cos wiecej o Turcji bo ja sie tam wybieram z alfa w czerwcu, hotel Bezay. Hotel byl zgodny z opisem w katalogu? A jak rezydent, nie bylo problemow?Bo niestety czesto sdarzaja sie problemy wlsnie z rezydentami

[RE: ALFA STAR] - marcel - 2008-04-01 10:23:26.308008

Bylem w Turcji z nimi i bez problemow, ale o hotelu to niestety nic nie moge powiedziec.

[RE: ALFA STAR] - Skrzeczd - 2008-04-02 11:00:43.007988

Byłem z nimi i w Egipcie i w Turcji i wszystko było ok. Kolejny raz tez pewnie bym sie nie wachał.

[RE: ALFA STAR] - maniana - 2008-04-12 00:46:40.290808

Alfa Star to tragedia!!!!!!
W zeszłym roku byłem w hotelu Golden5 City- 5 gwiazdek.
Brak wody, hotel w remoncie. Mimo naszych telefonów, rezydent nie pojawił sie ani razu. Z malym dzieckiem o 10.00 rano wyrzucili nas z pokoju na holl. Wylot do Polski odbył się 19 godzin po planowanym wylocie. Złożyłem reklamację, którą Alfa Star zlekceważyła. Nigdy w życiu, odradzam wszystkim znajomym!!!!

[RE: ALFA STAR] - darejk - 2008-04-14 09:35:52.383895

Sprawdze ich w sierpniu bo wybieram sie do Hurghady, hotel Aqua Fun, napewno napisze jak bylo no i jak sprawdzilo sie biuro.

[RE: ALFA STAR] - sylwik - 2008-06-04 08:28:07.084278

Wrocilam tydzien temu z Tunezji, wycieczka byla wspaniala, problemow nie mialam wiec spokojnie odpoczelam bez stresow. Wyjazd bardzo fajnie rozrganizowany i zaplanowany.

[RE: ALFA STAR] - Marcelina - 2008-09-18 09:44:37.575167

byłam z tym biurem w Egipcie z mężem. Wrćoilismy 2 tygodnie temu. Zadowoleni jesteśmy bardzo, wszystko dopiete było jak to mówią na ostatni guzik.

[RE: ALFA STAR] - ola - 2008-09-18 13:05:13.755884

byłam z nimi w tamtym roku w Tunezji i bez zarzutu 5+

[RE: ALFA STAR] - Tomek - 2008-11-29 20:03:57.892625

ebieram sie do Turcji egejskiej i nie wiem jaki hotel.Moze akurat wiesz ktory jest dobry

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej