• oferty last minute 10 touroperatorów

RE: pośrednictwo / biura podróży / PL

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - Desecrat1980 - 2008-02-11 00:22:19.027168

To zależy jeszcze czy bardziej jesteś zdecydowana na to co oferuje ci (jaka informacja) biuro podróży a co przekaże tobie dany pośrednik podczas wyboru danej oferty wycieczki.

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - ula76 - 2008-02-11 08:20:39.474529

jasne, praktycznie wszystcy Touroperatorzy oferuja takie gratisy. wystarczy dokonac rezerwacji w ramach promocji first minute np. do konca marca - wycieczki fakultatywne gratis, ubezpieczenia od kosztow rezygnacji itd.

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - Gintert - 2008-02-14 00:37:04.838879

Co do pośrednictwa zawsze się obawiałem tego, że jest drożej etc ale nie jest o czym wspomniałem już w poprzedniej wypowiedzi. Jeśli chodzi o pośredników to dobrą wiadomością jest to, ze na podanym prze ze mnie przykładzie b. często aktualizują bazę danych dostępnych ofert na swoich stronach, toteż nie denerwuje się klient, że jest oferta jakaś dostępna \"na\" a w rzeczywistości \"nie ma jej\" od 1-2 tyg. etc.

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - Wiola Z.24 - 2008-03-16 10:40:52.181635

Kiedyś wątpiłam w portale usług. Jednakże po dokładniejszym przeklikaniu i przeszukaniu ofert zmieniłam zdanie a co lepsze- zaoowocowało to w późniejszym czasie kupnem jednej z wycieczek typu\" \"last minute\".

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - piotr - 2008-02-13 01:21:58.662938

przypuszczam ze marcie chodzi o jakas forme \'bonusu\' czy \'promocji\' na zachete aby skorzystała z uslugi agenta a nie biura z ta sama forma wycieczki

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - konstancja - 2008-02-13 01:24:43

a te same uslugi/promocje obowiazuja przy zawieraniu umowy u agenta turystycznego?? (np travelzone.pl lub innych) ??

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - stasia - 2008-03-25 23:55:04.461676

tak to mozna szukac sklepu/biura/agenta ale jesli idzie o wybór oferty last minute to musi byc to szybka decyzja bo inni tez poluja, najwyzej duzo wczesniej trzeba sobie upatrzec cel podrozy i termin a potem czekac na lasta

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - iwo77 - 2008-02-13 08:34:15.962536

dokladnie te same ceny i te same promocje. ale zauwazylem na travelzone, ze parking na lotnisku lub wizy sa z nimi gratis.

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - Gintert - 2008-02-14 00:34:25

Cztery miesiące temu jak wyjeżdżałem ze znajomymi to zdecydowaliśmy się po wielu przemyśleniach skorzystać z oferty bowiem nie było zbyt wiele czasu, żeby chodzić po biurach podróży i analizować wszystkiego także wybór był prosty : zobaczyliśmy jak wszystko wygląda a o reszcie dowiedzieliśmy się z call center. Co do cen- takie jak w biurach podróży a obsługa poniekąd uważam, że lepsza co podkreśla kontakt z klientem, który jest podtrzymywany na wysokim poziomie od momentu zdecydowania się na daną wycieczkę aż do wylotu z kraju.

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - Constantine - 2008-02-14 00:09:48.760535

Hej;)

czy znacie jakiegoś pośrednika (tutaj napiszę od razu sprostowanie, tak wiem, iż każdy pośrednik ma takie same ceny ), który ma do zaoferowania dodatki od siebie?? Chodzi mi np o sytuację kiedy jadę sobie do Hurghady czy przykładowo Maroko a pośrednik od siebie w cenie wycieczki oferuje gratis przypuśćmy bezpłatną informację, specjalne oferty wycieczek dodatkowych- czy są w ogóle tacy pośrednicy??

Marto- taką ofertę możesz mieć zarówno przed wycieczką zawartą w cenie np jedziesz na wycieczkę, która będzie obajzdówka jak i jako fakultatywna opcja wycieczki: dostępna po przyjeździe np zwiedzanie szczytu góry, świątyń o wschodzie słońca i tego typu podobne..

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - Constantine - 2008-02-14 00:11:21.825763

przypuszczam ze marcie chodzi o jakas forme \\\'bonusu\\\' czy \\\'promocji\\\' na zachete aby skorzystała z uslugi agenta a nie biura z ta sama forma wycieczki

--
Coś w ramach fakultetów ew. fly & drive- przynajmniej ja tak sądzę - czy tak jest dokładnie to wie sama Marta ;)

[pośrednictwo / biura podróży / PL] - Marta Zawrotny - 2008-02-10 23:58:53.976938

Hej;)

czy znacie jakiegoś pośrednika (tutaj napiszę od razu sprostowanie, tak wiem, iż każdy pośrednik ma takie same ceny ), który ma do zaoferowania dodatki od siebie?? Chodzi mi np o sytuację kiedy jadę sobie do Hurghady czy przykładowo Maroko a pośrednik od siebie w cenie wycieczki oferuje gratis przypuśćmy bezpłatną informację, specjalne oferty wycieczek dodatkowych- czy są w ogóle tacy pośrednicy??

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - Korneliuss - 2008-02-27 00:14:10

Ja korzystam już któryś miesiąc z pośrednictwa jakie oferuje mi i póki co nie zawiadolem sie ani razu na tej firmie. Fachowość usług, które mają do zaoferowania jest ponad normę, call center, wspaniała obsługa każdego nowego klienta, podpowiadania mu co do ofert wycieczek jeśli jest nie zdecydowany, bogata baza wypadowa (narty chociażby, noclegi itp) a także wycieczki, wycieczki i jeszcze raz wycieczki a wszystko wraz z b. dobrymi opisami oraz informacjami na temat hoteli.

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - Korneliuss - 2008-02-27 00:55:17

Kontynuując (spóźniona kolacja także trochę czasu mi zeszło) - od strony wyboru miejsca gdzie pojedziemy stawiam plus.
- także opcje leć i jedź czy też liczne fakultety sprawiają, iż wyróżniają się oni w tłumie; Generalnie oferta biur podróży skłania każdego do refleksji, który wyjazd byłby najlepszy- uwierz...jeśli nie jesteś czegoś pewny/pewna to zawsze doradzają tam. Żaden klient nie jest zostawiony sam sobie z rozterkami co do wyboru. Ceny także przyzwoite, nie zaporowe- wypoczynek wiadomo zależy od biura podróży- ale na tyle razy co byłem nigdy się nie spotkałem trudności czy zgrzytów.

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - Hebuka - 2008-02-20 19:00:54

Pośrednictwo nie gryzie, ze tak powiem- pośrednik ma za zadanie głównie przedstawić ofertę np biura ABC klientowi, który szuka wycieczki a interesuje go np Egipt. Oczywiście jeśli wchodzi klient na stronę przez was wspomnianą to rzecz jasna ma do dyspozycji oferty z rożnych biur podroży i wybiera wg własnych upodobań. Późniejsza kwestia doradzenia czegoś szczególnego jest już w geście pośrednika i to jego broszka, ażeby klient był szczęśliwy z dokonanego wyboru.

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - marecki - 2008-03-26 00:09:12

masz racje, oferty biur czy agencji wcale nie odbiegaja jakosci czy roznorodnosci oferta z ulic, a powiedzialbym raczej ze sa pewniejsze, a i cena tez jest porownywalna, moze oferty z ulic sa pare groszy tansze, ale bezpieczenstwo, czy pewnosci tych z biura tez ma swoja cene, choc moze niepoliczalna....

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - bodzio - 2008-03-01 23:37:27.748444

troche sie zgubiłem, rozumiem ze polecasz uslugi ktoregos z zgentów ale którego, bo nie moge sie tego doczytac w poprzednich postach?!

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - atari - 2008-03-01 23:41:04

tak, obowiązuje te same oferty, uslugi, bo agent przedstawia oferte biura w calosci sporzadzona przez nie, agent to tylko sprzedaje, nie biorąc od tego żadnych dodatkowych opłat

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - jamajka - 2008-02-22 23:54:25

ok, ladnie to napisales, a korzystales wczesniej juz z uslug posrednika sam badz Twoi znajomi?

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - Hebuka - 2008-02-20 19:04:25

........Chodzi mi np o sytuację kiedy jadę sobie do Hurghady czy przykładowo Maroko a pośrednik od siebie w cenie wycieczki oferuje gratis przypuśćmy bezpłatną informację, specjalne oferty wycieczek dodatkowych......

-czasami można w skrajnym przypadku trafić na coś tańszego z ulicy tj już na miejscu. Ale są to rzadkie sytuację także lepiej korzystać z ofert biur podróży wg mnie, ma się w 100 % zapewnione wszystko, hotel, ubezpieczenie, jest czas na zdecydowanie się, na przemyślenie wszystkiego(nie raz się zdarza przecież, że w ostatniej chwili coś inszego nas zainteresuje na co się zdecydujemy potem).

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - Disajn - 2008-03-11 01:25:03.246085

ja kiedyś korzystałam z agencji i byłam bardzo zadowolona z ich uslug

- jaka to była agencja oraz jeśli możesz podaj mi coś więcej na temat tej wycieczki z łaski swojej

dziękuję

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - zuzanna - 2008-03-08 23:48:09

ja kiedyś korzystałam z agencji i byłam bardzo zadowolona z ich uslug

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - Disajn - 2008-03-11 01:29:12.422601

co do pośredników czyli właściwego tematu: nie ma rzeczy nigdy cudownych bez skazy- ale są także rzeczy co wymagają
większej uwagi. Pamiętać należy, iż to czy kupisz bilet w biurze podróży czy przez internet nie różni się niczym. No może poza
tym, iż przez internet jest to o wiele wygodniejsze (patrz w tym wypadku->pośrednictwo)

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - zuzanna - 2008-03-16 23:18:44

z laski swojej moge Ci odpowiedziec, znaj moja laske

tak jak sam zauwazyles internet i portale biur/agentow tur umozliwiaja szybkie zawieranie umow, kupywanie wyciczek itp a takze bezposrednie monitorowanie zmian cen wycieczek last minute i wybranie jeakiejs w ostatnim czasie kiedy jest najtaniej, ja wlasnie tak zrobilam i bylam na majorce last minute we wrzesniu ur. bylo cool, i spokojnie wrocilam w jednym kawalku

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - Makhet - 2008-03-25 01:35:32.656384

wg mnie jest podobnie - tak jak piszesz- monitorowanie (nazwane przez ciebie) ew. obserwowanie- może lepsze słowo- cen wycieczek to póki co najlepszy sposób na tanie podróżowanie.

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - Makhet - 2008-03-25 01:40:26.288954

cyt:Wiola Z.24

\"Kiedyś wątpiłam w portale usług(...)po dokładniejszym przeklikaniu i przeszukaniu ofert zmieniłam zdanie(...)\"

+

wiesz...to jest także kwestia wytrwałości im dłużej szukasz czegoś w sieci tym większe prawdopodobieństwo, że wśród wielu ofert może być taka perełka jak w/w pośrednik.

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - kamila - 2008-03-25 23:58:17.129856

a czy oferty first moment jakie byly np prezentowane w styczniu gdzie rabaty byly do 40% nie sa tanszym sposobem na podrzowanie?

[RE: pośrednictwo / biura podróży / PL] - boniclydee - 2008-05-25 12:27:47.316977

Pośrednictwo jak już pisało wiele osób w tym temacie złe nie jest, to od klienta zależy co wybiera, jaka to jest wycieczka*wyjazd* a pośrednik ma za zadanie także doradzić mu jakby ten pierwszy nie był zdecydowany w zupełności w 100 %.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej