• oferty last minute 10 touroperatorów

magazyn Żagle 02/2008

[magazyn Żagle 02/2008] - iwoona - 2008-02-12 22:28:37.521602

W najnowszym wydaniu magazynu Żagle m.in.:


Paryski Salon Nautyczny 2007
Po raz kolejny polski przemysł jachtowy wystawił bardzo silną reprezentację na jedne z najbardziej prestiżowych targów branży - Salon Nautique de Paris 2007.


Przezorni odbierają pieniądze
Po tragedii na Mazurach z 21 sierpnia 2007 roku pojawiała się często teza o możliwości wstrzymania wypłat odszkodowania żeglarzom, którzy ponieśli straty w wyniku nawałnicy, a zwłaszcza tym, których jachty zatonęły w warunkach znacznie przekraczających te dopuszczane w polisie.


Test jachtu: ANTILA 24


Vademecum jachtowego diesla
Poradnik podstaw konserwacji silnika wysokoprężnego na jednostce pływającej jest na pewno cenny dla coraz liczniejszych u nas użytkowników tego typu napędu. A prawidłowa eksploatacja i konserwacja to warunki długiej i bezproblemowej \"współpracy\" silnika i jego właściciela!


Mazury z pokładu \"Szamana\" - Roś i Kanał Jegliński
Ten mniej uczęszczany zwykle fragment szlaku Wielkich Jezior Mazurskich nawet dla bardziej wytrawnych żeglarzy też może okazać się ciekawy. I to nie tylko dlatego, że tędy mazurska woda ucieka ku Narwi i Wiśle, ale i dlatego, że to urokliwe wędrowanie malowniczym kanałem na romantyczne jezioro...


Dziennik pokładowy rejsu, którego nie było
Dramatyczne przygody polskiego żeglarza z Francji z naszym rodzimym szkutnikiem, któremu powierzył wykończenie zakupionej w Polsce skorupy jachtu. Miał nim ruszyć po wielu latach nieobecności w sentymentalny rejs po ukochanym Nidzkim... Do zastanowienia się i głębokiej refleksji przed podjęciem decyzji, czy powierzyć budowę wymarzonego jachtu firmie \"krzak\"!


Niezwykła majówka na wodach polarnych
Jedni jadą na Mazury, inni - do Chorwacji, a jeszcze inni ruszają na długi majowy weekend na zimne wody koło Islandii... Kochamy trudy żeglowania po lodowatych akwenach Północy tak, że nawet pierwsze ciepłe dni roku poświęcamy na ich eksplorację!


Na żaglach w Czarnogórze
Ten mało znany fragment wschodniego wybrzeża Adriatyku jest bardzo malowniczy (górskie szczyty wiszą dosłownie nad samym morzem!) i wciąż jeszcze ma w sobie urok nieznanego... A może by tak zamiast do Splitu czy Dubrownika - tam? Przecież to już stamtąd przysłowiowy \"rzut kamieniem\"!


WILD OATS - po raz trzeci!
Już po raz trzeci z rzędu jednostka pod podaną w tytule nazwą wygrała prestiżowe i słynne od dziesięcioleci regaty z Sydney do Hobart! W historii tej słynnej imprezy ta sztuka udała się dopiero jednemu jachtowi i to dawno temu! Teraz \"dzikie owsy\" weszły do historii bożonarodzeniowych zmagań z dzikimi wodami Cieśniny Bassa...

magazyn Żagle 02/2008 0

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej