• oferty last minute 10 touroperatorów

RE: hotel baron palms naama bay egipt

[RE: hotel baron palms naama bay egipt] - mateo - 2008-03-02 12:50:25.397077

kuba dziekuje ci za podtrzymaniu mnie na duchu najwazniejsze dla mnie to warunki hotelowe jak twierdzisz superackie a rafa jest drugim punktem programu fajnie, ze jest fajna :) juz nie moge sie doczekac. Jako pierwsza wycieczka bedzie z cala pewnoscia Kair.Jeszcze raz dzieki a tak od siebie jedz z nami :) bedziesz przewodnikiem.

[hotel baron palms naama bay egipt] - mateusz - 2008-02-24 12:02:05.827541

w dniu 14.05.2008 z zona wybieram sie do hotelu baron palms i jestem ciekaw czego moge sie spodziewac po hotelu i regionie. w zwiazku z tym, ze jest to pobyt 2 tygodniowy interesuja mnie wycieczki fakultatywne do kairu, izraela i jordanii.

[RE: hotel baron palms naama bay egipt] - mateo - 2008-03-01 09:52:25.526122

czy na forum nie ma zadej osoby ktora byla w hotelu baron palms w naama bay interesuja mnie warunki pobytu gdzie nurkowac z fajka i wycieczki fakultatywne. Wyjazd 14.05,2008r.

[RE: hotel baron palms naama bay egipt] - kuba - 2008-03-01 09:57:44.897115

hmm, ale ten hotel od naama bay dzieli z 25 km... taksowki do naama beda cie slono kosztowaly :(

hotel super, na wysokim poziomie, obsluga, wyzywienie, pokoje - bez zarzutu. dostepn do rafy z dlugiego pomostu - bardzo zywej rafy. jest to region, gdzie rafa jest chyba najladniejsza.

mimo wszystko szczegolnie polecam wypady do naama - poza szisza barami i sklepami jest tez np. mcdonald czy starbucks - mozna wiec zjesc cos europejskiego ;) i napic sie porzadnej kawy :)

z wycieczek - kair i pirawidy to podstawa. reszte przedstawi ci rezydent.

baw sie dobrze! pozdrawiam

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej