• oferty last minute 10 touroperatorów

RE: jordania petra

[RE: jordania petra] - mateo - 2008-03-02 12:58:29.305832

masz namiary na lokalne biura jezeli tak to chetnie skorzystam z gory dzieki.

[jordania petra] - mateusz - 2008-02-25 07:58:47.209061

czy ktos byl na tej wycieczce i czy warto tam jechac za 230 dolarow prosze o odpowiedz. Podobne pytanie mam do wycieczki do izraela t.j. morze martwe, betlejem i jerozolima.

[RE: jordania petra] - mateusz - 2008-02-27 05:32:50.016117

dzieki i chyba skorzystam

[RE: jordania petra] - Adi - 2008-02-28 20:53:19.968209

Petra jest zjawiskowa.....warto jechać z laokalnymi biurami arabskimi....jest znacznie taniej i staraja się aby klient był zadowolony...........zależy im na klientach......w lecie koniecznie nakrycie głowy bo słońce pali do kości ;-]............

RE: jordania petra 0

[RE: jordania petra] - Wojtek - 2008-02-25 10:08:11.482617

W sumie jest to chyba jedyna naprawdę warta zobaczenia rzecz w Jordanii (chociaż nic bardziej spektakularnego od budynku który widnieje na wszystkich folderach reklamujących Petrę nie zobaczysz).
No i dobra pora roku na zwiedzanie, nie zagotujesz się. Mi udało się połączyć przyjemne z pożytecznym (odwiedziłem Petrę będąc w Jordanii przez kilka miesięcy zawodowo), więc nie miałem dylematów finansowych. Chyba jednak warto, jeśli się już jest w tej części świata.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej