• oferty last minute 10 touroperatorów

RE: fly&drive- fajna opcja

[RE: fly&drive- fajna opcja] - hebczynski - 2008-03-10 00:15:33.932676

Jak widać jedna z 10 dewiz, złotych myśli czy jak kto chce tam sformułowań tyczy się także fly & drive- czyt. samolotem, autem- wszędzie dolecisz.

[RE: fly&drive- aktywn] - jamajka - 2008-03-06 23:46:26.248229

w duzej mierze wynika to z niestety ale kwestii finansowych, popatrzcie-ile moza kupic waluty egipskiej (nie wiem jaka to dokladnie) za 100€ - gdzie taka jest powiedzmy srednio wyzsza dniowka w UE, a ile kupimy za 100zl (bardzo zawyzonej dniowki)

a przeciez cena hotelu jest taka sama....

dlatego jeszcze przez pare lat wszystko bedzie sie rozwijac z uwagi na wzrastajaca zamorznosc, itd

[fly&drive- aktywn] - Lasnastor - 2008-03-04 01:06:37.741073

nie do konca uwazam zeby fly&drive byla jakos specjalnie niedostepne
dla nas polaków we wczesniejszych latach, to raczej jest jak z tanimi
liniami lotniczymi, wczesniej tego nie bylo wogole a teraz jest , to po
prostu kolejne nowe pomysly/mozliwosci na rynku w tym wypadku tyrystycznym,
wiec nie nalezy mowic ze fly/drive jest dla nas czyms jak klocki lego które
kiedys byly tylko w baltonie, rynek poprostu wypuscil nowy produkt dostepny dla ludzi

- może masz po części rację ale pamiętaj także, iż nadal nie jesteśmy narodem, który
aktywnie lata(nie chodzi mi tutaj o podróże np związane z wyjazdem do UK, państw UE
bądź w poszukiwaniu pracy- a stricte same \"wycieczki\".

[RE: fly&drive- aktywn] - Lasnastor - 2008-03-04 01:09:53.694867

Co do samego fly & drive- owszem jest to opcja, o której wiele nadal nie słuyszało aczkolwiek
jest także małe światełko w tunelu a mianowicie widać więcej ofert tego typu w internecie, gazetach
a to z kolei zawsze (chociaż nazwa) pozostaje w głowie czytelnika i prędzej czy później będzie ciekaw
co właściwie kryje się pod tą nazwą...i sprawdzi, a może i skorzysta?

[RE: fly&drive- aktywn] - Lasnastor - 2008-03-04 01:13:23.17473

Aha i jeszcze jedno - same wakacje zachwycają a łącząc je z \"f l y & d r i v e\" na pewno będą niezapomniane
a w przyszłości staną sie refleksją o dobrze zainwestowanych pieniądzach w bardzo dobrze & milo spędzony
czas za granicą~acz taka wycieczka z przygodami gdzie się jest ich własnym motorem;)

dobranoc

[RE: fly&drive] - zuzia - 2008-02-22 22:38:32.415755

a i zapomniałam o jednym, czy sa organizowane tego typu wycieczki np po krajach skandynawskich czy islandii, rosji, bo interesowało by mnie cos wlasnie takiego najbardziej :)

[RE: fly&drive] - Radosław Kurek - 2008-02-23 13:09:05.227041

Nie byłam ale polecam z racji tego, że znajomi, którzy są parą od paru lat pojechali do Portugalii i bawili się znakomicie. Cena nie odstrasza, wrażenia zapewnione- jest co zapamiętać bowiem nie jest to typowa wycieczka a coś innego, niegdyś obcego dla nas polaków.

[RE: fly&drive] - marek - 2008-02-26 00:26:26.853488

nie do konca uwazam zeby fly&drive byla jakos specjalnie niedostepne dla nas polaków we wczesniejszych latach, to raczej jest jak z tanimi liniami lotniczymi, wczesniej tego nie bylo wogole a teraz jest , to po prostu kolejne nowe pomysly/mozliwosci na rynku w tym wypadku tyrystycznym, wiec nie nalezy mowic ze fly/drive jest dla nas czyms jak klocki lego które kiedys byly tylko w baltonie, rynek poprostu wypuscil nowy produkt dostepny dla ludzi

[fly&drive] - zuzia - 2008-02-22 22:36:42.54122

Witam,

fly&drive to stosunkowo nowa forma wypoczynku, narazie dla nas oferowana jest tylko w standardowych krajach europy-wlochy, portugalii, francja,

czy ktoś z was był już na czymś taim i moze sie podzielić ze mna wrażeniami? chciałabym sie dowiedzieć dla kogo są takie wycieczki, jak można spędzić czas, czy są warte zachodu? pzdr

[RE: fly&drive- fajna opcja] - jamajka - 2008-03-06 23:42:16.028139

czy najbardziej cenionych to moze kwestia dyskusyjna, ale napewno jest to forma wypoczynku najbardziej \'\'niezobowiazujaca, niekrepujaca, wolan\'\' i to jest jej zaleta

[RE: fly&drive] - stas - 2008-02-26 00:42:35.036977

niestety, to znaczy nie wiem czy nie ma, ale raczej trudno bylo by cos takiego zorganizowac, zwiazane jest to z wieloma czynnikami, przez ktore flydrive jest raczej dostepne w takich krajach jak portug hiszp czy grecja, jednym z powodów jest fakt ze te kraje sa hmm bardziej turystyczne.

tutaj raczej musialabys sie dowiadywac juz na wlasna reke czy jest mozliwosc zorganizowana tego co szukasz, a na poczatek skorzystaj z tego co oferuje rynek, np grecja duzo zwiedzania i tez pagórkowaty kraj :)

[fly&drive- fajna opcja] - Merlin - 2008-03-05 01:12:52.07752

niestety, to znaczy nie wiem czy nie ma, ale raczej trudno bylo by cos takiego zorganizowac,
zwiazane jest to z wieloma czynnikami, przez ktore flydrive jest raczej dostepne w takich krajach
jak portug hiszp czy grecja, jednym z powodów jest fakt ze te kraje sa hmm bardziej turystyczne.

- wg mnie całość dopiero wieńczy dzieło- i zawsze jest tak, że jak się już przyjedzie, porozgląda to
opcja fly & drive wydaje się jednym z najbardziej cenionych rodzajów wypoczynku w tych czasach;)

[RE: fly&drive- aktywn] - neronka@gazeta.pl - 2008-04-10 17:38:00.132163

biuro Autoway Polska organizuje takie wyjazdy na wyspy greckie

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej