• oferty last minute 10 touroperatorów

RE: PRIMORIS Travel

[RE: PRIMORIS Travel] - Wybredny - 2008-03-18 17:18:43.576325

Rewelacyjne biuro rewelacyjne warunki rewelacyjne osoby opoiekujace sie nami na wyjezdzie zimowym w Austrii. Mozesz jedz z nimi bez siemy skoro ja moglem z Pomorza dojechac!!!!

[RE: PRIMORIS] - Adam - 2008-03-19 10:05:33

Chciałem wszystkim polecic biuro podróży PRIMORIS z Rzeszowa!!Zaznaczę, że nie jestem pracownikiem tego biura ani nikt z mojej rodziny tam nie pracuje! Piszę to ponieważ należy o tym biurze napisać w samych superlatywach. Cała organizacja , warunki kwaterunkowe , dojazd wybór ośrodków narciarskich po prostu super. Gorąco wszytskim POLECAM z każdego zakątka kraju ja naprzykład dojechałem z Gdyni i dosiadłem sie w Krakowie!!!

[PRIMORIS] - Tomek - 2008-04-03 09:05:01.269983

Naprawde.. Biuo warte polecenie. jakby mogli to stoki i wyciagi sciagneliby tuz kolo wyjscia z hotelu:)
Tomek

[RE: PRIMORIS] - IREK - 2008-12-16 23:21:42.883535

dlaczego w Krakowie a nie w Katowicach. Bo podobno wszystko jedzie z KATOWIC

[RE: PRIMORIS] - Adam - 2008-03-31 15:41:26.063799

Ja też byłem w marcu w Austrii z Primoris Travel i jestem bardzo zadowolony. Organizacja wyjazdu doskonała! Polecam wszystkim usługi tego biura.
Odkładam już kasę na wyjazd za rok ;) i na pewno skorzystam z oferty Primoris Travel. Naprawdę warto.

[RE: PRIMORIS] - viper - 2009-01-13 22:33:27.342578

Niech prawdziwi uczestnicy, którzy faktycznie skorzystali z uslug firmy Primos Travel , wypowiedza sie na tym forum gdzie uzytkownicy musza byc zarejestrowani http://forum. gazeta. pl/forum/72, 2. html?f=380&w=87468059&a=87468059

Za slodko jest tutaj! Statystycznie rzecz biorac powinna pojawic sie minimum jedna negatywna czy inaczej mowiac bardzo sceptyczna opinia. Chyba, ze kazdy na tym swiecie ma identyczny gust i potrzeby ?!

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej