• oferty last minute 10 touroperatorów

« Wybór kraju - Czarnogóra hotele

Oferty czarnogora

Hotele Czarnogóra Last Minute All Inclusive - Wczasy w Czarnogórze - Wakacje Czarnogóra


Informacja o regionie: Czarnogóra

Czarnogóra to kraj cudów, swoista skrzynia pełna wspaniałych skarbów natury, a jeśli, wierzyć temu co mówi legenda, torba Boga rozdarła się, gdy rozdawał dary natury i wspaniałe rzeczy w tym góry i morze spadły na Czarnogórę. I rzeczywiście obszar ten położony w południowej Europie i na Bałkanach, nieduży, acz unikalny pod względem różnorodności krajobrazu, zachwyca swoim pięknem i przyciąga turystów na wakacje.

Czarnogóra jak twierdzą miejscowi stworzona przez siły pozaziemskie jest niezwykle piękna. Podróży tutaj towarzyszą niezapomniane wrażenia i swoista harmonia. Sól morska, mimozy i oleandry, kwiaty górskie, sosny, domki górskie i ciepły domowy chleb, kamienne schody starych miast, suszone figi to właśnie jest prawdziwy obraz Czarnogóry. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Spędzając wakacje w Czarnogórze można cieszyć się spektakularnymi widokami, miejscami absolutnego relaksu i rekreacji gdzie można chłonąć pozytywną energię. Można się świetnie bawić, również podnosząc poziom swojej adrenaliny. Tutaj można znaleźć zarówno małe i chronione, jak i długie, piaszczyste plaże i tysiące kilometrów szlaków rowerowych i pieszych, rzeki nadające się do raftingu i kajakarstwa ale również dziewicze krajobrazy.

 

Czarnogóra to również oferta kulturalna jak koncerty, festyny tradycyjne, fiesty, teatr.

czarnogora

To kraj kontrastów, tutaj można spotkać najbogatszych ludzi na świecie w portach lub po prostu zwykłych pasterzy w górach. Zauroczeni wyjątkowością i różnorodnością piękna wielu turystów wraca do Czarnogóry i za każdym razem odkrywa coś nowego.

czarnogora

293 km wybrzeża Morza Śródziemnego, miasta starożytnych cywilizacji, ogrody botaniczne, fiesty przez cały rok, plaże znane ze swej urody. W okresie letnim wybrzeże Czarnogóry staje się centrum rozrywki i wydarzeń kulturalnych, muzycznych i filmowych oraz zawodów międzynarodowych.

 

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej