• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Sankt Petersburg - Moskwa 8 dni (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Rosja

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Sankt Petersburg - Moskwa 8 dni (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
Rezekne - Psków - St. Petersburg - przejazd pociągiem - Moskwa - Rezekne - Kowno.

Dzień 1
Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd na nocleg do Rezekne (Rzeżyca) - centrum jednej z historycznych krain Łotwy - Łatgalii. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

Dzień 2
Śniadanie. Wyjazd w kierunku Sankt Petersburga, po drodze zwiedzanie Pskowa: m.in. cerkiew św. Trójcy i Kreml (przykład XIII-wiecznej architektury rosyjskiej). Przejazd do hotelu w Sankt Petersburgu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Zwiedzanie z przewodnikiem Sankt Petersburga, m.in.: cerkiew i klasztor Smolny, teatr Mariński, gmach admiralicji, gmach sztabu generalnego, Pałac Marmurowy (bez zwiedzania wnętrz), a także Cypel Wyspy Wasiliewskiej, nabrzeże Uniwersyteckie i Pałacowe, Plac Senacki ze słynnym pomnikiem Piotra I - Miedziany Jeździec. Przejazd do Carskiego Sioła (miasto Puszkin), zwiedzanie pałacu Katarzyny ze słynną bursztynową komnatą, spacer po parku. Powrót do Petersburga, obiadokolacja. Wieczór folklorystyczny dla chętnych (fakultatywnie).

Dzień 4
Śniadanie. Ciąg dalszy zwiedzania St. Petersburga, m.in.: wnętrza Pałacu Zimowego, w którym znajduje się jedno z największych muzeów świata - Ermitaż; krążownik Aurora, Plac św. Izaaka, Sobor św. Izaaka (wnętrza), Newski Prospekt, katedra Kazańska, cerkiew Zbawiciela na Krwi (bez zwiedzania wnętrz), Twierdza Pietropawłowska z katedrą św. Piotra i Pawła, w której znajdują się groby carów, Sobór św. Mikołaja. Po południu czas wolny - spacer Newskim Prospektem - centrum handlowe i kulturalne St. Petersburga. Obiadokolacja. Wyjazd na dworzec kolejowy. Przejazd do Moskwy pociągiem w przedziałach z miejscami sypialnymi.

Dzień 5
Przyjazd do Moskwy. Objazdowa wycieczka autokarem po Moskwie: wzgórza Worobiowe, MGU, góra Pokłonna, następnie zwiedzanie: Kreml (Car-Dzwon, Car-Armata, dzwonnica Iwana Wielkiego, sobór Uspieński) i Plac Czerwony z cerkwią Wasyla Błogosławionego, mauzoleum W. Lenina, Plac Maneżowy, ulica Twerska, obiadokolacja, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Dalszy ciąg zwiedzania Moskwy: Klasztor Nowodziewiczy, Galeria Trietiakowska, spacer ulicą Stary i Nowy Arbat, czas wolny, powrót do hotelu (dla chętnych powrót moskiewskim metrem), kolacja, nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Przejazd na nocleg do Rezekne, kolacja.

Dzień 8
Śniadanie. Przejazd do Kowna, spacer z pilotem po rynku Starego Miasta, zobaczymy m.in.: ratusz, ruiny zamku, Katedrę św. Piotra i Pawła. Po południu wyjazd do Polski. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych, powrót do poszczególnych miejscowości.

Dodatkowe informacje
1. Program jest ramowy - kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
2. 15 dni przed wyjazdem należy złożyć dokumentację wizową: 1 zdjęcie, 1 formularz i paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty wyjazdu z dwoma wolnymi stronami.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Rosja

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej