• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Sylwester w Sankt Petersburgu (wycieczka objazdowa)

Hotel Sylwester w Sankt Petersburgu (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Rosja

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Sylwester w Sankt Petersburgu (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki

Newski Prospekt - główna ulica handlowa Petersburga • Twierdza Pietropawłowska - kolebka miasta • Sobór św. Izaaka - największa świątynia Petersburga • Pałac Zimowy - Ermitaż • Pałac Jusupowów - Rasputin •  Pałac Peterhof - letnia rezydencja Piotra Wielkiego • Pałac w Carskim Siole - rezydencja carycy Katarzyny z Bursztynową Komnatą • kolacja sylwestrowa w restauracji hotelowej lub przywitanie Nowego Roku przy Newskim Prospekcie

Dzień 1 - 29.12.
Zbiórka w Warszawie, na lotnisku Chopina, stanowisko odpraw, Terminal II, hala odlotów, strefa E, stanowisko 270. Wylot do Sankt Petersburga (możliwe międzylądowanie); przylot do Sankt Petersburga.
Transfer do hotelu i zakwaterowanie; wieczorem obiadokolacja.

Dzień 2 - 30.12.
Po  śniadaniu  zwiedzanie Petersburga najbogatszego w zabytki miasta Rosji, dawnej stolicy imperium rosyjskiego. Przejazd Newskim Prospektem do centrum z soborem Kazańskim (wzorowanym na bazylice św. Piotra), kościołem św. Katarzyny (miejsce pochowania króla Stanisława Augusta Poniatowskiego), placem Sztuk z pomnikiem Puszkina oraz pałacem Michajłowskim (mieści muzeum Rosyjskie z największą kolekcją dzieł sztuki rosyjskiej), cerkwią  Zbawiciela na Krwi (wybudowana w miejscu zabójstwa cara Aleksandra II - dla chętnych zwiedzanie wnętrz, koszt około 250 rubli). Czas wolny. Po południu zwiedzanie twierdzy Pietropawłowskiej z soborem św. Piotra i Pawła * kryjącym grobowce carów. Dalej przejazd nabrzeżem Pałacowym z pałacem Marmurowym i pałacem Zimowym do znajdującej się w delcie Newy wyspy Wasilewskiej z kolumnami Rostralnymi, zespołem Dwunastu Kolegiów oraz nabrzeżem Uniwersyteckim z pałacem Mienszykowa i Przystanią ze Sfinksami. Następnie zwiedzanie placu Dekabrystów z posągiem Piotra Wielkiego zwanym Miedzianym Jeźdźcem oraz placu św. Izaaka z pomnikiem cara Mikołaja i soborem św. Izaaka *. Powrót do hotelu; wieczorem obiadokolacja.

Dzień 3 - 31.12.
Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Petersburga - pałacu Zimowego z Ermitażem * (jednego z najbogatszych na świecie muzeów ze zbiorami dzieł sztuki światowej). Czas wolny. Po południu zwiedzanie pałacu Jusupowów * (dawnej rezydencji jednego z najbardziej wpływowych rodów carskiej Rosji, miejsce zamordowania Rasputina). Powrót do hotelu. Wieczorem kolacja sylwestrowa w restauracji hotelowej dla tych, którzy dopłacili do tego świadczenia. Klientom, którzy nie wykupili kolacji sylwestrowej sugerujemy świętowanie nadejścia Nowego Roku w centrum Petersburga przy Newskim Prospekcie (wyjazd z hotelu pod opieką pilota około 21.00, powrót około 1.00).

Dzień 4 - 01.01.
Po późnym śniadaniu dalsze zwiedzanie Petersburga - soboru Smolnego (niegdyś klasztor, podczas rewolucji siedziba Lenina, a obecnie sala koncertowa) oraz Ławry Aleksandra Newskiego * (zespół klasztorny) z soborem św. Trójcy. Czas wolny przy Newskim Prospekcie. Powrót do hotelu. Wieczorem obiadokolacja.

Dzień 5 - 02.01.
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd z Petersburga. Zwiedzanie pałacu w Peterhofie *  oraz pałacu w Carskim Siole *. Czas wolny. Transfer na lotnisko.
Wylot z Sankt Petersburga i przylot do Warszawy na lotnisko Okęcie (możliwe międzylądowanie).

Uwagi!
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Zwiedzanie obiektów nie zawsze obejmuje zwiedzanie wnętrz ze względów czasowych lub braku dostępności dla turystów. Obiekty objęte biletami wstępu oznaczono w programie *.
- Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach muzealnych.
- Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych pilotów/rezydentów.
- Najbardziej popularną walutą na miejscu jest EUR (konieczna wymiana na RUB).


Zakwaterowanie na objeździe
Hotel - Ohtinska*** -  usytuowany w historycznej części Petersburga (ok.7 km od centrum), nieopodal brzegów Newy z widokiem na biało-błękitne kopuły soboru Smolnego.
Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc. W pokojach TV, telefon.
Do dyspozycji gości: bar, restauracja.
Wyżywienie: śniadania typu bufet i obiadokolacje serwowane.
Kategoria lokalna: ***
Inne: www.okhtinskaya.com

Cena obejmuje: przelot do Sankt Petersburga (z międzylądowaniem), opłaty lotniskowe, transfery lokalne, zakwaterowanie w hotelu (4 rozpoczęte doby hotelowe), śniadania (4), program turystyczny jw., opiekę pilota, ubezpieczenie T.U. EUROPA S.A. (KL do 30000EUR, KR do 5000EUR, NNW do 3000EUR i bagażu do 300EUR).

Cena podstawowa nie obejmuje: kolacji sylwestrowej (za dopłatą), kosztów wizy rosyjskiej (80 EUR - płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki), dodatkowych posiłków, napoi do posiłków, przejazdów komunikacją miejską oraz pozostałych nie ujętych powyżej kosztów. Koszt pakietu obligatoryjnych świadczeń płatnych na miejscu w kwocie 150 EUR zawiera: 3 obiadokolacje, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów wraz z kosztem ich rezerwacji, usługi lokalnych przewodników, obsługę w systemie Tour Guide.

KOLACJA SYLWESTROWA (za dodatkową dopłatą)
Organizowana jest w restauracji hotelowej. W cenie duży wybór przystawek i dań gorących; napoje bezalkoholowe, wino musujące, wódka (w ilościach limitowanych). Muzyka elektroniczna i miejsce do tańca. Program animacyjny ze Śnieżynką i Dziadkiem Mrozem!

Paszport i wiza
- Paszport musi być ważny co najmniej 180 dni od daty zakończenia imprezy turystycznej.
- Wymagana jest wiza do Federacji Rosyjskiej.
W celu uzyskania wizy należy najpóźniej do 4.12.2014. dostarczyć do działu wiz w Warszawie prawidłowo wypełniony, wydrukowany i podpisany osobiście wniosek wizowy (wniosek i instrukcje znajdują się na stronie internetowej https://visa.kdmid.ru) wraz z jednym biometrycznym kolorowym zdjęciem (zgodnym z wymogami Ambasady Federacji Rosyjskiej dostępnymi na stronie www.rusemb.pl - wymiar 3,5 x 4,5 cm, twarz na wprost, na białym tle, nie starszym, niż 6 miesięcy) oraz paszport z dwoma wolnymi stronami. W przypadku nie dostarczenia na czas wymaganych dokumentów lub dostarczenia nieprawidłowo przygotowanych uczestnik będzie zobowiązany uzyskać wizę we własnym zakresie.
Uczestnik zamieszkujący poza granicami Polski zobowiązany jest uzyskać wizę we własnym zakresie. Brak wizy będzie oznaczał rezygnację uczestnika z imprezy zgodnie z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa.
Szczegółowe informacje niezbędne do prawidłowego przygotowania dokumentów wizowych dostępne są u sprzedawcy imprezy.

Hotel znany jest również jako:

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Rosja

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej