poniedziałek 4 lipca
Edit

Regulamin korzystania z serwisu Travelzone.pl

ważny od 01.01.2009 r.

Korzystanie z serwisu Travelzone.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

1. Opublikowane na stronach Travelzone.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

2. Zgłoszenia rezerwacji potwierdzane są w oparciu o aktualny stan miejsc w systemach rezerwacji touroperatorów. Zdarzyć się może, że natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji oferty nie będzie możliwe z uwagi na wstępne rezerwacje dokonane przez innych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, żeby oferta była jak najbardziej aktualna.

3. Oferty prezentowane są w serwisie Travelzone.pl do momentu dostępności co najmniej 1 wolnego miejsca w samolocie  i 1 wolnego pokoju w hotelu.

4. Ceny i warunki promocji określane są wyłącznie przez touroperatorów.

5. Klient zobowiązany jest do samodzielnej weryfikacji czy posiadane przez niego dokumenty uprawniają go do przekroczenia granicy w trakcie wycieczki. Dotyczy to szczególnie osób nieposiadających polskiego obywatelstwa i/lub paszportu.

6. Klient oświadcza, że akceptuje, iż dokonanie przez Travelzone.pl w systemie Organizatora rezerwacji dla Klienta uznaje się wykonanie usługi przez Travelzone.pl a wszelkie roszczenia z tytułu należytego wykonania umowy i realizacji wycieczki należy kierować do Organizatora wyjazdu. Klient oświadcza, że akceptuje, iż odpowiedzialność za wykonanie umowy spoczywa wyłącznie na Organizatorze wyjazdu. Klient oświadcza, ze akceptuje, iż odpowiedzialność Travelzone.pl ogranicza się wyłącznie do poprawnego wprowadzenia rezerwacji do systemu rezerwacji Organizatora.

7. Warunki anulacji, rezygnacji czy zmian w rezerwacji określone są przez organizatora wyjazdu (Touroperatora) w warunkach uczestnictwa.

8. Travelzone.pl dokłada wszelkich starań aby informacje prezentowane w serwisie nt. hoteli i wycieczek odpowiadały w pełni stanowi faktycznemu, dlatego też np. opisy hoteli pochodzą z wielu źródeł a nie tylko od organizatorów prezentowanych wycieczek.