• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Brazylia - Rio de Janeiro - karnawałowa stolica świata (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Brazylia

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Brazylia - Rio de Janeiro - karnawałowa stolica świata (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
Rio de Janeiro - Petropolis - Buzios

1 dzień
Zbiórka na lotnisku w hali odlotów, przy stanowisku odpraw. Przelot samolotem do Madrytu. Nocleg w hotelu.

2 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko w Madrycie. Przelot samolotem do Rio de Janeiro. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

3 dzień
Śniadanie w hotelu. Przejazd autokarem na najsłynniejsze wzgórze Rio de Janeiro, zwiedzanie legendarnego Pão de Açúcar, tzn. Głowy Cukru. Góra o wysokości 396m, wznosi się nad przepiękną Zatoką Guanabara, zaś swą nazwę zawdzięcza kolonistom z Portugalii. Wjazd na szczyt odbywa się w 2 etapach kolejką linową mieszczącą 75 pasażerów. W trakcie wycieczki przerwa na lunch. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych. Nocleg.

4 dzień
Śniadanie w hotelu. Przejazd autokarem pod szczyt góry Corcovado, na którym wznosi się 38 metrowy Pomnik Chrystusa Zbawiciela. Pomnik, który został wybrany jednym z nowych siedmiu cudów świata, przyciąga corocznie tysiące zwiedzających i wznosi się na wysokości 2 300 m.n.p.m. Na wzgórze prowadzi kolejka, z której w trakcie drogi można podziwiać panoramę miasta Rio de Janeiro. W drodze powrotnej przejazd wzdłuż najpiękniejszych plaż Rio de Janeiro. Powrót do hotelu w godzinach popołudniowych. Nocleg.

5 dzień
Śniadanie w hotelu. Dzień wolny. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych (wymagana określona liczba uczestników), między innymi: Zatoka Guanabara (najdłuższa zatoka na świecie, odkryta 1 stycznia stąd nazwa rzeki Rio de Janeiro- rzeka Stycznia), wyprawa Jeep’ami do Ogrodu Botanicznego (prezentującego egzotyczne uprawy) oraz lasu Tijuca (największego kompleksu leśnego świata zlokalizowanego w mieście) oraz wycieczka po Starym Rio de Janeiro (piesza wyprawa po legendarnych i historycznych budowlach miasta). Nocleg.

6 dzień
Śniadanie w hotelu. Całodniowa wycieczka do miasteczka Petropolis, położonego w Parku Narodowym Serra dos Órgãos. Zwiedzanie Imperial Museum, będącej letnią rezydencją rodziny cesarskiej w XIX wieku, gdzie będzie można zobaczyć insygnia królewskie władcy Don Pedro II, dokumenty historyczne, cesarskie klejnoty i dzieła sztuki. Zwiedzanie Pałacu Kryształowego i neolitycznej katedry São Pedro de Alcântara.W trakcie wycieczki przerwa na lunch. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych. Nocleg.

7 dzień
Śniadanie w hotelu. Całodniowy rejs statkiem po Tropikalnych Wyspach. Dzień przeznaczony na relaks i rozkoszowanie się pięknem atlantyckiego wybrzeża Brazylii. W ciągu dnia będzie można odprężyć się na plażach egzotycznych wysp, a także skorzystać z opcji snorkeling i nurkowania (możliwość wypożyczenia sprzętu za dodatkową opłatą). Powrót do hotelu w godzinach wieczornych. Nocleg.

8 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny w Rio de Janeiro. W godzinach wieczornych zbiórka w hotelu, przejazd autokarem do miasta Búzios. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

9 dzień
Śniadanie w hotelu. Popołudniowa wycieczka turystyczną ciężarówką po bezdrożach między krystalicznymi wodami Atlantyku, rozległymi plażami a górami Buzios. Podczas wyprawy można poznać historyczne i geograficzne miejsca tej malowniczej miejscowości rybackiej. Piękne krajobrazy i sielska atmosfera to wszystko co potrzebne jest, aby poczuć się całkowicie odprężonym w najpiękniejszym rejonie Búzios. Powrót do hotelu. Czas wolny. Nocleg.

10-12 dzień
Wypoczynek w Búzios. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

13 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. W godzinach wieczornych transfer na lotnisko w Rio de Janeiro, wylot do Madrytu.

14 dzień
Przylot do Madrytu w godzinach porannych. Zakwaterowanie w hotelu. Możliwość skorzystania z fakultatywnego zwiedzania Madrytu.

15 dzień
Śniadanie, transfer na lotnisko w Madrycie. Wylot do Polski.

Uwaga!
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie i jest uzależniona od organizatora.

Pakiet zwiedzania
Dodatkowo płatne na miejscu u pilota w trakcie trakcie trwania imprezy: -bilety wstępu 80 EUR -przewodnicy lokalni 35 EUR -napiwki 15 EUR.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Brazylia

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej