• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Egzotyczna Brazylia (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Brazylia

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Egzotyczna Brazylia (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
RIO DE JANEIRO - FOZ DO IGUAÇU - MANAUS - AMAZONIA - SALWADOR - RIO DE JANEIRO

Dzień 1
Warszawa - Rio de Janeiro. Wylot do Rio de Janeiro.

Dzień 2
Rio de Janeiro. Przylot do Rio de Janeiro, transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Czas wolny. Rio de Janeiro, tzw. cidade maravilhosa (wspaniałe miasto) jest miejscem, gdzie zabawa nigdy się nie kończy. Bachusowy styl życia cariocas - mieszkańców Rio, potrafi w mgnieniu oka zarazić każdego turystę.

Dzień 3
Rio de Janeiro. Śniadanie. Całodniowa wycieczka na górę Corcovado, przez Park Narodowy Tijuca. Z hotelu pojedziemy do dzielnicy Cosme Velho, gdzie wsiądziemy na kolejkę linową i pojedziemy przez las Tijuca w górę szczytu Corcovado (Garbus, 710 m n.p.m). Ze szczytu zobaczymy urzekającą panoramę miasta i Zatoki Guanabara oraz pomnik Chrystusa Odkupiciela. Obiad w restauracji - churrasco (kelnerzy roznoszą po sali różne gatunki doskonałego pieczonego mięsa, do tego bar sałatkowo - warzywny i owoce). Po obiedzie przejazd przez centrum miasta (wizyta na Sambodromie i stadionie Maracana - wstęp na własny koszt), na Głowę Cukru. Ten niesamowity szczyt wznosi się bezpośrednio z wody, na wysokość 396 m. Powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 4
Rio de Janeiro. Śniadanie. Czas wolny. Można wybrać się na jedną z przesławnych plaż. Polecamy też zakupy w licznych sklepach i butikach.

Dzień 5
Rio de Janeiro - Foz do Iguaçu. Po śniadaniu czas wolny. Transfer na lotnisko. Przelot Rio de Janeiro - Foz do Iguaçu. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień 6
Foz do Iguaçu. Po śniadaniu wybierzemy się na brazylijską stronę wodospadów Foz do Iguaçu. Rzeka Iguaçu tworzy na granicy Brazylii i Argentyny, 20 km od miasta, niesamowity spektakl, na który składa się 275 wodospadów, w tym największy - Garganta do Diabo (Gardziel Diabła). Podczas spaceru specjalną trasą widokową pośród bujnej roślinności parku narodowego, będziemy mogli podziwiać całość tego wyjątkowego zjawiska. Po południu wycieczka na argentyńską stronę Iguaçu. Tutaj znajduję się większa część wodospadu. Powrót do hotelu i nocleg

Dzień 7
Foz do Iguaçu. Po śniadaniu czas wolny na realizację wycieczek fakultatywnych - np. wizyty w Paragwaju, w elektrowni wodnej Itaipu, która jest jedna z największych na świecie. Po południu powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 8
Foz do Iguaçu - Manaus - Amazonia. Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do Manaus. Po przylocie na miejsce transfer do lodge, gdzie dotrzemy późnym popołudniem. Obiadokolacja już na miejscu. Po kolacji wybierzemy się na wieczorne safari łodziami, aby zaobserwować aktywne o tej porze kajmany. Nocleg.

Dzień 9
Amazonia. Wczesnym rankiem obserwacja ptaków z wieży widokowej. Po śniadaniu rekonesans łodziami na Amazonce. Po lunchu połów wielkich ryb tucunare i piranii, grillowanie złowionych ryb. Wieczorem powrót do lodge, kolacja i nocleg.

Dzień 10
Amazonia. Po śniadaniu wycieczka do dżungli. Po obiedzie odwiedzimy miejscową indiańską społeczność (w tzw. caboclos), aby poznać warunki jej życia. Powrót do „bazy". Kolacja i nocleg.

Dzień 11
Amazonia - Manaus - Salwador Po śniadaniu wykwaterowanie z lodge i powrót do Manaus. Popołudniowy lot do Salwadoru. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 12
Salwador. Po śniadaniu wycieczka po mieście. Zobaczymy zabytkowe centrum o bogatej kolonialnej przeszłości. Salwador jest stolicą Bahia - najbardziej malowniczego stanu północnej Brazylii, gdzie wpływy kultur indiańskich i niewolników murzyńskich nagromadzone przez wieki tworzą niezwykłą atmosferę oszałamiającą przybyszów z Europy. Wieczorem powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 13
Salwador (Praia do Forte). Po śniadaniu czas wolny. Dla zainteresowanych calodniowa wycieczka na Praia do Forte (dodatkowo płatna). Pojedziemy ok. 80 km tzw. Kokosową Szosą na północ, do Praia do Forte, jednej z najbardziej znanych plaż Bahii, którą nazywa się brazylijską polinezją. Będzie możliwość odpoczynku na plaży, zwiedzania kolonialnej twierdzy oraz unikalnego ośrodka hodowli żółwi morskich. Lunch na plaży wliczony w cenę wycieczki. Wieczorem powrót do Salwadoru.

Dzień 14
Salwador Śniadanie. Dzień wolny przeznaczony na plażowanie i samodzielne zwiedzanie miasta.

Dzień 15
Salwador - Rio de Janeiro. Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd na lotnisko i przelot do Rio de Janeiro (lub Sao Paulo). Po przylocie do Rio (lub Sao Paulo) przesiadka na lot powrotny do Europy.

Dzień 16
Warszawa. Przylot do Warszawy.

Cena zawiera
1. Przelot na trasie Warszawa - Rio de Janeiro - Warszawa.
2. Zakwaterowanie w klimatyzowanych hotelach 3 *** ze śniadaniami.
3. W Amazonii zakwaterowanie w lodge turystycznym FB (śniadania, obiady, kolacje).
4. Transfery i przejazdy lokalne klimatyzowanymi minibusami.
5. Opieka polskiego pilota i lokalnych przewodników.

Cena nie zawiera
1. Opłat lotniskowych.
2. Przelotów lokalnych na trasie Rio de Janeiro - Foz - Manaus - Salwador - Rio de Janeiro.
3. Ubezpieczenia KL, NNW.
4. Posiłków nie wymienionych w szczegółowym programie podróży.
5. Zwyczajowych napiwków dla pilota i przewodników lokalnych.

Dodatkowe informacje
1. W terminie karnawałowym impreza odbędzie się wg planu Foz do Iguassu (2 noce) – Ro de Janeiro (5 nocy) – Amazonia (4 noce) – Salwador (2 noce).
2. Wizy nie są wymagane, podstawą wjazdu jest polski paszport ważny min. 3 miesiące.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Brazylia

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej