• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Gorące Rio - Boskie Buenos (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Brazylia

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Gorące Rio - Boskie Buenos (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
RIO DE JANEIRO - PARK NARODOWY IGUACU - BUENOS AIRES - RANCHO SANTA SUSANA

Dwie latynoskie stolice tańca. Cudowne miasto, czyli Rio de Janeiro, w którym króluje samba oraz Buenos Aires, gdzie w każdym zakątku poczuć można rytmy boskiego tanga. Najważniejsze atrakcje podczas zwiedzania miast i propozycje wieczorów w klubie i restauracji tętniących latynoską muzyką. Fantastyczny obiad z kowbojami na typowej argentyńskiej farmie. Tym, co łączy oba kraje poza gościnnością, niepowtarzalną atmosferą i umiłowaniem tańca są bajeczne wodospady Iguaçu wpisane na listę UNESCO. W programie przewidziany jest oczywiście czas na słodkie lenistwo na najpiękniejszych plażach Rio de Janeiro. Znakomicie zaplanowana trasa w wygodnymi przelotami wewnętrznymi.

Dzień 1
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Rio de Janeiro.

Dzień 2
Przylot do Rio de Janeiro. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Czas wolny na wypoczynek na słynnych plażach Ipanema lub Copacabana. Nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Zwiedzanie RIO DE JANEIRO nazywanego przez Brazylijczyków "a cidade maravilhosa" - cudownym miastem. Stolicasamby i futbolu pięknie położona nad kultowymi plażami Copacabana i Ipanema tętni życiem przez całą dobę. Przejazd malowniczą trasą wzdłuż laguny Rodrigo de Freitas do podnóża góry Corcovado. Wjazd kolejką linową na szczyt, gdzie na wysokości ponad 710 metrów n.p.m. znajduje się 38-metrowa statua Chrystusa Zbawiciela, symbol i charakterystyczny punkt miasta, który w 2007 r. uznano za jeden z siedmiu nowych cudów świata. Ze szczytu roztacza się wspaniała panorama miasta. Przejazd do czerwonej plaży Praia Vermelha. Wjazd kolejką linową na Głowę Cukru (396 m n.p.m), górę wyrastającą nad miastem i zatoką Guanabara. Jedyny w swoim rodzaju zachód słońca zapiera dech w piersiach. Powrót do hotelu. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja z pokazem samby w Churrascaria, restauracji specjalizującej się w potrawach mięsnych. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Wycieczka panoramiczna po RIO DE JANEIRO: park Flamengo, jeden z największych parków miejskich świata, Lapa Arches - dawne akwedukty, Muzeum Sztuk Pięknych, stadion Maracana - brazylijska świątynia futbolu, mogąca pomieścić ok. 150 tys. kibiców. Zwiedzanie: Sambodrom, gdzie w czasie karnawału odbywa się słynna parada tancerzy samby; oryginalna katedra Metropolitana w kształcie wysokiej na 80 m piramidy. Przerwa na Placu Marechal Floriano z zabytkami architektury francuskiej z XVIII w. Powrót do hotelu. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs po zatoce Guanabara. Nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Przelot do IGUAÇU. Transfer do hotelu. Powitalny koktajl. Zakwaterowanie. Wyjazd na wycieczkę do Wodospadów Iguaçu, na granicy z Argentyną, jednego z największych cudów nieokiełznanej natury w Ameryce Południowej. Iguaçu składa się z 275 kaskad, a jego szerokość dochodzi do 2500 m, co czyni go najpotężniejszym wodospadem na świecie. Spacer po brazylijskiej części szlakiem przez kanion z panoramą 240 wodospadów. Lasy po obu brzegach rzeki to tereny PARKU NARODOWEGO IGUAÇU, lasu tropikalnego, który od 1986 r. figuruje na Liście Światowego Dziedzictwa Przyrody UNESCO. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wizyta po argentyńskiej stronie wodospadów w PARKU NARODOWYM IGUAÇU. Przejazd mostem Tancredo Neves. Przejażdżka kolejką przez teren parku aż do szlaku. Spacer bujnym lasem tropikalnym nad rzeką i podziwianie huczących wodospadów z platformy widokowej przy Diabelskiej Gardzieli, gdzie spadające wody tworzą magiczne tęcze. Transfer na lotnisko. Przelot do Buenos Aires.Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Zwiedzanie BUENOS AIRES, stolicy Argentyny, nazywanego Paryżem Ameryki Południowej ze względu na kosmopolityczny charakter. Miasto tętni życiem, wszędzie można poczuć zmysłowe rytmy tanga, narodowego tańca Argentyny. Panoramiczny objazd miasta: Plaza de Mayo - uderzająco piękny plac z kolonialną architekturą, słynną Casa Rosada, skąd do swoich zwolenników przemawiał Juan Peron, Katedrą i El Cabildo - gmachem Rady Miasta. Przejazd najszerszą ulicą świata - Avenida 9 de Julio, przy której wznosi się Obelisk upamiętniający 400-lecie założenia miasta w 1536 r. Przejazd jedną z najstarszych artystycznych części Buenos Aires - La Boca i San Telmo, dzielnicę bohemy, gdzie kwitnie życie nocne i wszędzie rozbrzmiewa zmysłowe tango. Przejazd do nowoczesnych dzielnic: Puerto Madero, Palermo - elegancka dzielnica sławnych i bogatych i Recoleta słynąca z cmentarza, na którym spoczywa wielu zasłużonych Argentyńczyków, m.in. Evita Peron. Powrót do hotelu. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja i tango show w jednym z klubów w Buenos Aires. Nocleg.

Dzień 8
Śniadanie. Wycieczka na typowe argentyńskie rancho SANTA SUSANA, gdzie zapoznać się można z codziennym życiem i kulturą współczesnych gauchos, czyli kowbojów zamieszkujących na terenach hodowlanych na pampasach. Obiad w formie potraw z grilla, z których słynie Argentyna. Po posiłku gauczowie zapraszają na fiesta gaucha - show z muzyką na żywo, pokazami tańca typowego dla tego regionu oraz tanga. Będzie również okazja do podziwiania doskonałych umiejętności jeździeckich gauczów, a także spróbowania własnych sił w tej dziedzinie. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 9
Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny. Transfer na lotnisko, wylot do Polski.

Dzień 10
Przylot do Polski.

Cena zawiera
7 noclegów na trasie w hotelach ****: 3 w Rio de Janeiro, 1 w Iguaçu, 3 w Buenos Aires; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki)z łazienkami; wyżywienie: 7 śniadań, 1 obiad; przelot na trasie: Warszawa - Rio de Janeiro, Buenos Aires - Warszawa; przeloty wewnętrzne: Rio de Janeiro - Foz do Iguacu, Foz do Iguacu - Buenos Aires; transfery komfortowym, klimatyzowanym autokarem lub busem (zależnie od liczby uczestników); opieka pilota i przewodnik lokalny; ubezpieczenie KL i NW

Dodatkowe informacje
Bilety wstępu: ok. 130 USD, napiwki: ok. 3 USD/dzień. Wycieczki fakultatywne: kolacja z pokazem samby w Rio: ok. 100 USD, rejs po Zatoce Guanabara: ok. 75 USD, kolacja z pokazem tanga argentyńskiego: ok. 70 USD.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Brazylia

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej