• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Gorączka złota (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Brazylia

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Gorączka złota (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
SALVADOR - PÓŁWYSEP ITAPAGIPE - IGUACU - RIO DE JANEIRO - OURO PRETO - MARIANA - CONGONHAS DO CAMPO

Brazylijska klasyka: fascynujące Rio de Janeiro, stolica samby i piłki nożnej, miasto nieustającego karnawału, Salvador z kolonialnymi kościołami i potęga największych na świecie wodospadów Ignacu, wpisanych na listę UNESCO, które łączą Argentynę i Brazylię. W programie także wizyta w krainie poszukiwaczy złota Minas Gerais - stanie na wschodzie Brazylii, którego nazwa oznacza: "główne" lub "duże kopalnie", gdyż w przeszłości region ten słynął z kopalni złota i diamentów. W Ouro Preto, kiedyś jednym z najbogatszych miast Brazylii, podziwiać można oryginalną barokową architekturę kolonialną, której cenne zabytki figurują na liście UNESCO. Trasa w Brazylii: ok. 320 km i 4 przeloty wewnętrzne.

1. DZIEŃ
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Brazylii.

2. DZIEŃ
Przylot do Salvadoru. Transfer do hotelu. Powitalny koktajl. Zakwaterowanie i nocleg.

3. DZIEŃ
Śniadanie. Zwiedzanie SALVADORU, trzeciego co do wielkości miasta Brazylii, położonego na półwyspie, nad Zatoką Wszystkich Świętych. Wycieczka po Salvadorze: przejazd nowoczesną dzielnicą Barra, przy zatoce z latarnią morską Farol, spacer po historycznej części miasta. Obiad. Przejazd na PÓŁWYSEP ITAPAGIPE w Zatoce Wszystkich Świętych. Znaleźć tu można niezmącony spokój, ciepłe morze i drobny, delikatny piasek. Czas wolny na terenie Mercado Modelo - targu z wyrobami tradycyjnego rzemiosła. Powrót do hotelu. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja połączona z pokazem tańca w wykonaniu słynnego zespołu Miguel de Santana, w programie tańce religijne, taniec mieczy, capoeira. Nocleg.

4. DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Przelot do IGUAÇU. Transfer do hotelu. Powitalny koktajl. Zakwaterowanie. Wyjazd na wycieczkę do Wodospadów Iguaçu, na granicy z Argentyną, jeden z największych cudów natury w Ameryce Południowej. Składa się z 270 kaskad, a jego szerokość dochodzi do 2500 m. Spacer szlakiem przez kanion z panoramą 240 wodospadów. Przejazd szklaną windą na szczyt klifu. Lasy po obu brzegach rzeki to tereny Parku Narodowego Iguacu, lasu tropikalnego, który figuruje na liście UNESCO. Powrót do hotelu i nocleg.

5. DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wizyta po argentyńskiej stronie wodospadów w Narodowym Parku Iguacu. Przejazd mostem Tancredo Neves. Przejażdżka kolejką przez teren parku aż do szlaku. Spacer lasem tropikalnym nad rzeką i podziwianie wodospadów z platformy widokowej przy Diabelskiej Gardzieli, gdzie spadające wody tworzą magiczne tęcze. Transfer na lotnisko. Przelot do Rio de Janeiro. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

6. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd malowniczą trasą wzdłuż laguny Rodrigo de Freitas do podnóża góry Corcovado. Przejazd kolejką linową na szczyt, gdzie na wysokości ponad 700 metrów n.p.m. znajduje się statua Chrystusa Zbawiciela, którą niedawno uznano za jeden z siedmiu nowych cudów świata. Wjazd kolejką linową na Głowę Cukru, górę wyrastającą nad miastem i zatoką Guanabara. Powrót do hotelu. Fakultatywnie: kolacja w Churrascaria, restauracji specjalizującej się w potrawach mięsnych, połączona z pokazem samby. Nocleg.

7. DZIEŃ
Śniadanie. Wycieczka panoramiczna po RIO DE JANEIRO: park Flamengo, jeden z największych parków miejskich świata, Maracana - jeden z największych stadionów piłkarskich; Lapa Arches - dawne akwedukty, Muzeum Sztuk Pięknych, Banco do Brasil. Zwiedzanie: Sambodrom, gdzie w czasie karnawału odbywa się słynna parada tancerzy samby; katedra Metropolitana. Przerwa na Placu Marechal Floriano z zabytkami architektury francuskiej z XVIII w. Powrót do hotelu. Fakultatywnie: rejs po zatoce Guanabara (za dodatkową opłatą na miejscu). Nocleg.

8. DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Przelot do Belo Horizonte. Transfer do Ouro Preto. Zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg.

9. DZIEŃ
Śniadanie. Zwiedzanie OURO PRETO - miasta trzynastu kościołów, z piękną zabudową w stylu kolonialnym: kościół św. Franciszka z Asyżu, najokazalszy przykład brazylijskiej sztuki kolonialnej, kościół parafialny Pilar, którego ornamenty pokryte są 434 kilogramami złota i srebra, Muzeum Geologii. Przejazd do MARIANY - najstarszego miasta w stanie Minas Gerais, założonego w 1696 r., spacer malowniczymi uliczkami. Powrót do hotelu i nocleg.

10. DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do CONGONHAS DO CAMPO. Zwiedzanie największej atrakcji miasta - bazyliki z dziełami Aleijadinha ze skarbami sztuki barokowej: 12 rzeźb proroków i drewniane rzeźby w kapliczkach. Transfer na lotnisko w Belo Horizonte. Przelot do Salvadoru. Zakwaterowanie i nocleg.

11. DZIEŃ
Śniadanie. Czas wolny. Fakultatywnie: rejs po Zatoce Wszystkich Świętych. Nocleg.

12. DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

13. DZIEŃ
Przylot do Polski. Bilety wstępu: ok. 48 USD.

UWAGI:
   1. Obowiązkowe napiwki i taxy lokalne: ok. 7 USD/ dzień.
   2. Obligatoryjna opłata za przewodnika lokalnego: 90 USD.
   3. Kolacja z pokazem tańca: 85 USD (wymagane min. 10 osób).
   4. Kolacja w restauracji Churrascaria z pokazem samby: 100 USD (wymagane min. 10 osób).
   5. Rejs po Zatoce Guanabara: 65 USD (wymagane min. 10 osób).
   6. Rejs po Zatoce Wszystkich Świętych: 69 USD (wymagane min. 10 osób).

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Brazylia

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej