• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Lencois - Nieziemskie Krajobrazy (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Brazylia

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Lencois - Nieziemskie Krajobrazy (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
FORTALEZA - JERICOACOARA - DELTA RZEKI PARNAIBA - CABURA - BARREIRINHAS - LENCOIS - SAO LUIS

Dzień 1
Zbiórka uczestników na lotnisku Okęcie. Wylot. Przylot do FORTALEZY. Transfer do hotelu w Fortalezie. Zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień 2
Śniadanie. Przejazd samochodami z napędem 4x4 do hotelu w Jericoacoara. Zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg.

Dzień 3-4
Śniadanie. Wypoczynek w rajskim otoczeniu lagun i plaż JERICOACOARA. Jercicoacoara, do niedawna będące wioską rybacką, jest obecnie miejscowością turystyczną, której główne zalety to plaża zaliczana do dziesięciu najwspanialszych plaż świata i lazurowe jeziora otoczone palmami kokosowymi. Na miejscu możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych. Nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Całodniowa wycieczka łodzią po DELCIE rzeki PARNAIBA. Delta rozpościera się na 2700 km2. Na charakterystykę jej pejzażu składa się ponad 80 wysp, z których część porośnięta jest lasem tropikalnym, inne to ponad 40-metrowe wydmy. Trasa rejsu wiedzie zarówno przez tereny zasiedlone, gdzie zobaczyć możemy prymitywne farmy i plantacje,jak i przez miejsca zwane ekologicznymi sanktuariami, gdzie w naturalnych warunkach żyją m.in.: małpy, lisy, dzikie koty, aligatory, iguany, jaszczurki i żółwie morskie. Po zakończeniu rejsu transfer samochodami z napędem 4x4 do CABURY, wioski otoczonej małymi rzekami i przepięknymi plażami. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Przeprawa łodzią po rzece Preguica do BARREIRINHAS - miejscowości, będącej "bramą wjazdową" do ekologicznego raju, którym jest Park Narodowy Grandes Lencois Maranhenses. Rzeka Preguica jest typową rzeką Lasów Tropikalnych, otoczona niezwykłą przyrodą, co gwarantuje niezapomniane widoki. Zakwaterowanie w hotelu w Barreirinhas. Nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Całodzienna wycieczka po PARKU NARODOWYM GRANDES LENCOIS MARANHENSES. Park obejmuje swoim obszarem 155.000 hektarów i składa się z bajecznie białych wydm, setek lagun i rzek. Jest to ekologiczny fenomen, którego tworzenie zajęło siłom natury tysiące lat. Dywan z białego piasku wygląda jak niekończąca się surrealistyczna pustynia, jednakże w przeciwieństwie do znanych nam pustyń, w rejonie Lencois występują częste deszcze tropikalne. To jeden z czynników, oprócz wiatru, dzięki któremu powstał ów krajobraz. Możliwość kąpieli w licznych jeziorkach wypełnionych krystaliczną wodą deszczową. Transfer do hotelu w Sao Luis. Zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień 8
Śniadanie. City tour po kolonialnym mieście SAO LUIS. Sao Luis uważane jest za "diament" kolonialnej architektury, a w 1997 r. wpisane zostało na listę Dziedzictwa Kultury UNESCO. Znajduje się tu ponad 3.500 budynków o charakterze kolonialnym, wybudowanych w XVII i XVIII w. Sao Luis założone zostało przez Francuzów w 1612 r. Następnie władzę nad miastem objęli Holendrzy, aby w niedługim czasie oddać władanie nad miastem w ręce Portugalczyków. Wpływy tych trzech epok doskonale zauważalne są w architekturze miasta, którego starówka to swojego rodzaju muzeum na wolnym powietrzu. Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 9
Śniadanie. Transfer na lotnisko w Sao Luis. Wylot do Fortalezy. Przylot do Fortalezy. Transfer do hotelu. Nocleg.

Dzień 10-11
Śniadanie. Pobyt w hotelu Vela e Mar 3*** w Fortalezie - inne hotele dostępne za dopłatą.

Dzień 12
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

Dzień 13
Przylot do Polski.

Dodatkowe informacje
1. Brazylijskie opłaty lotniskowe: 150 PLN
2. Dopłata za pobyt w hotelu: Oasis Atlantico Fortaleza: 190 PLN/os., Vila Gale: 500 PLN/os.

Wycieczka fakultatywna
Miasto Alcantara - całodniowa wycieczka do niezwykłego miasta Alcantara. Z Sao Luis godzinna przeprawa promem do Alcantary. Jest to historyczne miasto, które w XIX w. było centrum produkcji i eksportu bawełny, symbolem bogactwa prowincji Maranhao. Złoty okres miasta miał miejsce w czasie amerykańskiej wojny domowej, kiedy to Alcantara zaopatrywała Europę w bawełnę. W tym czasie powstało mnóstwo fantastycznych budynków, które obecnie niestety niszczeją. Kolejną ciekawostką jest Baza Kosmiczna Alcantara, w której obecnie znajduje się muzeum. Położenie Alcantary dwa stopnie poniżej równika sprawia, że mogła to być najbardziej ekonomiczna baza kosmiczna na świecie. Przyciąganie ziemskie w tym miejscu jest mniejsze niż gdzie indziej i rakiety potrzebowałyby o 30 % paliwa mniej, aby dostać się na orbitę. Cena - ok. 48 USD.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Brazylia

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej