• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Motylem Jestem (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Brazylia

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Motylem Jestem (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
FORTALEZA - SALVADOR DA BAHIA - RIO DE JANEIRO - FOZ DO IGUACU - FORTALEZA

Dzień 1
Zbiórka uczestników na lotnisku Okęcie. Wylot. Przylot do FORTALEZY. Transfer do hotelu w Fortalezie. Zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień 2
Śniadanie. Transfer na lotnisko w Fortalezie. Wylot. Przylot do SALVADOR DA BAHIA. Stan Bahia jest najbardziej "afrykańskim" stanem w Brazylii. Jego ludność w większości stanowią potomkowie afrykańskich niewolników, sprowadzanych tu masowo w XVI w. Stolica - Salvador - jest fascynującym, pełnym rozrywki miejscem, jednym z ważniejszych centrów kulturowych kraju. Założony w 1549 r. przez Portugalczyków, Salvador, stał się na ponad 300 lat najważniejszym miastem w Brazylii i drugim po Lizbonie ośrodkiem handlowym w Królestwie Portugalii. Odnajdziemy tu setki świetnie zachowanych budynków i kościołów z okresu rozkwitu kultury kolonialnej. Jeżeli natomiast chcemy oddać się błogiemu lenistwu na jednej z niezwykłych plaż, to jedynym problemem, jaki napotkamy, będzie dokonanie jej wyboru. Zakwaterowanie. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych lub czas wolny. Nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Półdniowe zwiedzanie miasta Salvador da Bahia z przewodnikiem. Zobaczymy m.in. historyczną część miasta zwaną Upper City, ze wspaniałymi zabytkami z czasów kolonialnych. Następnie zwiedzimy Lower City, gdzie króluje nowoczesność. Będzie również możliwość zrobienia zakupów w Mercado Modelo. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych lub czas wolny. Nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Transfer na lotnisko w Salvador da Bahia. Wylot. Przylot do RIO DE JANEIRO, miasta założonego przez Portugalczyków w XVI w., leżącego nad zatoką Guanabara, wciśniętego między ocean i granitowe wzgórza. Miasto znane jest z przepięknych plaż - najsłynniejsze to Ipanema i Copacabana. Zakwaterowanie. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych lub czas wolny. Nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Półdniowe zwiedzanie centrum Rio de Janeiro z przewodnikiem, m.in.: największy stadion świata Maracana (wstęp płatny dodatkowo), następnie słynny Sambodrom, gdzie w czasie karnawału występują tancerze Samby oraz Katedra Metropolitan. Przejedziemy przez Aterro do Flamengo - jeden z największych parków miejskich świata, następnie wzdłuż plażBotafago i Flamengo, aż dotrzemy do dzielnicy Urca, skąd wjedziemy kolejką linową na Głowę Cukru - słynny punkt widokowy miasta. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych lub czas wolny. Nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Transfer na lotnisko w Rio de Janeiro. Wylot. Przylot do FOZ DO IGUACU. Zakwaterowanie. Zwiedzanie wodospadów wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jedno z piękniejszych miejsc na świecie - trzy kilometry grzmiącej wody, kaskady spadające z wysokich skał w samym centrum lasu tropikalnego. Wodospady leżą po obu stronach rzeki Iguacu, stanowiącej granicę między Brazylią i Argentyną. Nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych lub czas wolny. Transfer na lotnisko w Foz do Iguacu. Wylot. Przylot do Fortalezy. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu Vela e Mar *** - inne hotele dostępne za dopłatą.

Dzień 8-10
Śniadanie. Czas wolny. Nocleg.

Dzień 11
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

Dzień 12
Przylot do Polski.

Dodatkowe informacje
1. Brazylijskie opłaty lotniskowe: 390 PLN;
2. Dopłata za pobyt w hotelu: Oasis Atlantico Fortaleza: 190 PLN/os., Vila Gale: 650 PLN/os.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Brazylia

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej