• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Operacja: Brazylia (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Brazylia

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Operacja: Brazylia (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
FORTALEZA - RIO DE JANEIRO - FOZ DO IGUACU - MANAUS - FORTALEZA

Dzień 1
Zbiórka uczestników na lotnisku Okęcie. Wylot. Przylot do Fortalezy. Transfer do hotelu w Fortalezie. Zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień 2
Śniadanie. Transfer na lotnisko w Fortalezie. Wylot. Przylot do Rio de Janeiro, miasta założonego przez Portugalczyków w XVI w., leżącego nad zatoką Guanabara, wciśniętego miedzy ocean i granitowe wzgórza. Miasto znane jest z przepięknych plaż - najsłynniejsze to Ipanema i Copacabana. Zakwaterowanie. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych lub czas wolny. Nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Półdniowe zwiedzanie centrum Rio de Janeiro z przewodnikiem. Zobaczymy m.in. największy stadion świata Maracane (wstęp płatny dodatkowo), następnie słynny Sambodrom, gdzie w czasie karnawału występują tancerze Samby oraz Katedrę Metropolitan. Przejedziemy przez Aterro do Flamengo - jeden z największych parków miejskich świata, następnie wzdłuż plaż Botafago i Flamengo, aż dotrzemy do dzielnicy Urca, skąd wjedziemy kolejką linową na Głowę Cukru - słynny punkt widokowy miasta. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych lub czas wolny. Nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych lub czas wolny. Nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Przylot do Foz do Iguacu. Zakwaterowanie. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych lub czas wolny. Nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Półdniowe zwiedzanie wodospadów wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO (wstęp płatny dodatkowo). Jedno z piękniejszych miejsc na świecie - trzy kilometry grzmiącej wody, kaskady spadające z wysokich skał w samym centrum lasu tropikalnego. Wodospady leżą po obu stronach rzeki Iguacu, stanowiącej granicę między Brazylią i Argentyną. Nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Transfer na lotnisko w Foz do Iguacu. Wylot. Przylot do MANAUS, miasta położonego w centrum Dżungli Amazońskiej przy rzece Rio Negro, która jest głównym dopływem Amazonki. Obecnie miasto liczy około 2 mln mieszkańców. W latach 1890-1920 miasto przeżywało swój złoty okres z powodu zwiększonego zapotrzebowania na kauczuk naturalny po wynalezieniu procesu wulkanizacji. Około 3-godzinny rejs lokalną łodzią w górę RIO NEGRO do ACAJATUBA JUNGLE LODGE. Zakwaterowanie. Kolacja. Po kolacji wyprawa na nocne safari łodziami, w celu obserwacji aktywnych o tej porze kajmanów. Nocleg.

Dzień 8
Śniadanie. Całodniowa wycieczka łodzią do miejsca zwanego Encontro das Aquas (Spotkanie Wód), gdzie ciemne wody Rio Negro (Czarna Rzeka) spotykają się z jasnymi wodami Rio Solimoes (to lokalna nazwa odcinka Amazonki od Manaus do granicy Brazylii w okolicach Tabatingi). Płyną tak obok siebie przez kilkanaście kilometrów, nie mieszając się ze względu na odmienne PH, inną temperaturę i różną prędkość przepływu. Jest to prawdziwy fenomen przyrodniczy. Kolacja. Nocleg.

Dzień 9
Śniadanie. Półdniowy trekking po dżungli. Lunch. Wyprawa do wioski Indian, w której żyją w niezmieniony sposób od setek lat. Zwiedzanie tradycyjnych domów, uczestnictwo w ich codziennych zajęciach. Kolacja. Nocleg.

Dzień 10
Śniadanie. Transport na lotnisko w Manau. Wylot. Przylot do Fortalezy. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu *** - inne hotele dostępne za dopłatą.

Dzień 11-14
Śniadanie. Czas wolny. Nocleg.

Dzień 15
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

Dzień 16
Przylot do Polski.

Dodatkowe informacje
1. Dopłata za pobyt w Hotelu Oasis Fortaleza****(BB): 200 PLN.
2. Dopłata za pobyt w Hotelu Oasis Imperial*****(BB): 300 PLN.
3. Niektóre hotele w Brazylii pobierają taksę klimatyczną w wysokości 0,5-5 R$/pokój/dzień.
4. Program i kolejność zwiedzania mogą ulec zmianie.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Brazylia

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej