• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Piranha i Caipirinha (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Brazylia

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Piranha i Caipirinha (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
FORTALEZA - SAO LUIS - MANAUS - ECOPARK

Dzień 1
Zbiórka uczestników na lotnisku Okęcie. Wylot. Przylot do FORTALEZY. Transfer do hotelu w Fortalezie. Zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień 2
Śniadanie. Transfer na lotnisko w Fortalezie. Wylot. Przylot do SAO LUIS. Półdniowe zwiedzanie miasta. Sao Luis uważane jest za "diament" kolonialnejarchitektury, a w 1997 r. wpisane zostało na Listę Dziedzictwa Kultury UNESCO. Znajduje się tu ponad 3.500 budynków o charakterze kolonialnym, wybudowanych w XVII i XVIII w. Sao Luis założone zostało przez Francuzów w 1612 r. Następnie władzę nad miastem objęli Holendrzy, aby w niedługim czasie oddać władanie nad miastem w ręce Portugalczyków. Wpływy tych trzech epok doskonale zauważalne są w architekturze miasta, którego starówka to swojego rodzaju muzeum na wolnym powietrzu. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych lub czas wolny. Nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Transfer na lotnisko w Sao Luis. Wylot. Przylot do MANAUS, miasta położonego w centrum Dżungli Amazońskiej przy rzece Rio Negro, która jest głównym dopływem Amazonki. Obecnie miasto liczy około 2 mln mieszkańców. W latach od 1890 do 1920 miasto przeżywało swój złoty okres z powodu zwiększonego zapotrzebowania na kauczuk naturalny po wynalezieniu procesu wulkanizacji. W okresie prosperity, w mieście powstały niezwykłe budowle, m.in. gmach opery. Transfer do ECOPARKU oddalonego od lotniska o ok. godzinę drogi. Zakwaterowanie. Lunch. Półdniowa wycieczka do Małpiego Lasu, który zamieszkany jest przez wiele gatunków małp z całej Amazonii. Większość z nich to sieroty uratowane z pożarów i powodzi często występujących w lasach Amazonii. Kolacja. Nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Całodniowa wycieczka łodzią do miejsca zwanego Encontro das Aquas (Spotkanie Wód), gdzie ciemne wody Rio Negro (Czarna Rzeka) spotykają się z jasnymi wodami Rio Solimoes (to lokalna nazwa odcinka Amazonki od Manaus do granicy Brazylii w okolicach Tabatingi). Płyną tak obok siebie przez kilkanaście kilometrów, nie mieszając się ze względu na odmienne PH, inną temperaturę i różną prędkość przepływu. Jest to prawdziwy fenomen przyrodniczy. Kolacja. Nocna wyprawa tradycyjnymi łodziami Indian w poszukiwaniu aligatorów i kajmanów. Nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Półdniowy trekking po dżungli. Lunch. Wyprawa do wioski Indian, w której żyją w niezmieniony sposób od setek lat. Zwiedzanie tradycyjnych domów, uczestnictwo w ich codziennych zajęciach. Kolacja. Nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Transfer na lotnisko w Manaus. Wylot. Przylot do Fortalezy. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu Vela e Mar *** - inne hotele dostępne za dopłatą.

Dzień 8-11
Śniadanie. Czas wolny. Nocleg.

Dzień 12
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

Dzień 13
Przylot do Polski.

Dodatkowe informacje
1. Brazylijskie opłaty lotniskowe: 250 PLN;
2. Dopłata za pobyt w hotelu: Oasis Atlantico Fortaleza: 190 PLN/os., Vila Gale: 650 PLN/os.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Brazylia

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej