• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Tańcząc z Cariocas (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Brazylia

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Tańcząc z Cariocas (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
Pełen brazylijskiego temperamentu program dla wszystkich, którzy pragną na tydzień oderwać się od rzeczywistości i spędzić fantastyczne dni, które na długo naładują baterie.
Stolica samby i karnawału, gdzie żyją Cariocas, jedni z najbardziej rozrywkowych ludzi na świecie, których nigdy nie opuszcza pogoda ducha. Rio de Janeiro, Cudowne Miasto, zachwyca przepięknym położeniem i wspaniałymi plażami Copacabana i Ipanema. W programie wszystkie najciekawsze miejsca: wjazd na szczyt Corcovado z posągiem Chrystusa Zbawiciela i na Głowę Cukru, wizyta w Parku Narodowym Tijuca i Sambodrom oraz wspólne wieczory w modnych dzielnicach, gdzie bawi się cały świat. Warto wybrać się na wycieczki fakultatywne: Buzios porównywane do hiszpańskiej Ibizy przyprawia o zawrót głowy ilością fantastycznych restauracji, sklepów i klubów; romantyków zachwyci Angra dos Reis z rajskimi plażami na wyspach.

1. DZIEŃ
Zbiórka uczestników. Przelot do Rio de Janeiro. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Wieczór na promenadzie w dzielnicy Copacabana. Kolacja w modnej restauracji, degustacja drinka Caipirinha. Powrót do hotelu, nocleg.

2. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd malowniczą trasą wzdłuż laguny Rodrigo de Freitas do podnóża góry Corcovado. Przejazd kolejką linową na szczyt, gdzie na wysokości ponad 700 m n.p.m. znajduje się statua Chrystusa Zbawiciela, symbol i charakterystyczny punkt miasta, który w 2007 r. uznano za jeden z siedmiu nowych cudów świata. Wjazd kolejką linową na Głowę Cukru, górę wyrastającą nad miastem i zatoką Guanabara. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja z pokazem samby w restauracji Plataforma, specjalizującej się w potrawach mięsnych. Powrót do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ
Śniadanie. Panoramiczny objazd miasta: park Flamengo, jeden z największych parków miejskich świata, Lapa Arches - dawne akwedukty, katedra Metropolitana, Sambodrom, gdzie w czasie karnawału odbywa się słynna parada tancerzy samby. Przerwa na placu Marechal Floriano z zabytkami architektury francuskiej z XVIII w., gdzie mieści się Teatr Miejski, Opera Paryska i Biblioteka Narodowa. Przejście koło świątyni brazylijskiego futbolu, Maracany - jednego z największych stadionów piłkarskich na świecie. Wieczór w dzielnicy Lapa Arches, gdzie odbywają się najlepsze weekendowe imprezy w Rio. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Parku Narodowego Tijuca - największego miejskiego rezerwatu tropikalnego na świecie o powierzchni 120 km². Na jego terenie wśród licznych jezior i ok. 30 wodospadów żyją rzadkie, zagrożone wyginięciem gatunki zwierząt. Obowiązkowym punktem na trasie wiodącej wśród licznych restauracji i punktów widokowych jest owiana legendą Pedra de Gavea - największa góra monolityczna na świecie w kształcie ludzkiej twarzy, gdzie dochodzi do intrygujących anomalii. Przejazd do dzielnicy Ipanema, obiad w modnej restauracji. Przejazd do Santa Teresa, kulturalnego i historycznego centrum, ulubionego miejsca artystów i pisarzy. Wieczór w malowniczej dzielnicy Santa Teresa o portugalskiej kolonialnej architekturze, z urokliwymi uliczkami pełnymi renomowanych restauracji. Powrót do hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ
Śniadanie. Czas wolny. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu) całodzienna wycieczka do ANGRA DOS REIS, królestwa 370 wysp, 2000 plaż i kilkudziesięciu zatok, gdzie w turkusowo-niebieskich wodach żyje wiele gatunków morskiej fauny i flory. Na miejscu 5-godzinny rejs do najpiękniejszych wysp, z przewidzianym czasem na kąpiel. Obiad na pokładzie statku. Powrót do hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ
Śniadanie. Czas wolny. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu) całodzienna wycieczka do BUZIOS - miasta, które nigdy nie zasypia, znanego ze znakomitych lokali gastronomicznych. Zwiedzanie dawnego miasta piratów, które rozsławiła Brigitte Bardot. Czas wolny na plaży. Powrót do hotelu, nocleg.

7. DZIEŃ
Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.

8. DZIEŃ
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

9. DZIEŃ
Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA:
7 noclegów w hotelu*** w Rio de Janeiro w okolicy Copacabana; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; wyżywienie: 7 śniadań, 1 obiad w dzielnicy Ipanema, 1 kolacja w Copacabana; przelot; przejazdy klimatyzowanym vanem, mini-busem lub autokarem (zależnie od liczby osób); opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW Bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 100 USD, obowiązkowe napiwki: ok. 3 USD/dzień.

UWAGI:
    Opłaty fakultatywne: całodzienna wycieczka do Angra Dos Reis: ok. 100 USD (wymagane min. 20 osób), całodzienna wycieczka do Buzios: ok. 70 USD (wymagane min. 15 osób), kolacja i pokaz samby w restauracji Plataforma: ok. 130 USD (wymagane min. 10 osób).

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Brazylia

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej