• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Niebiańskie miasta - niebiańskie plaże (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chiny

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Niebiańskie miasta - niebiańskie plaże (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
Szanghaj - Wuzhen - Hangzhou - Sanya - Kanton

Długość objazdu
2564 km: Szanghaj – Wuzhen 95 km, Wuzhen – Hangzhou 90 km, Hangzhou – Sanya 1713 km, Sanya – Kanton 666 km.

1 dzień
Zbiórka na lotnisku w hali odlotów, przy stanowisku odpraw TRIADY. Przelot samolotem rejsowym do Szanghaju z miedzylądowaniem w jednym z portów europejskich.

2 dzień
Przylot do Szanghaju. Przejazd do centrum miasta najszybszą kolejką świata MAGLEV (prędkość maksymalna 430 km/h). Podziwianie metropolitarnej panoramy miasta z tarasu widokowego na jednym z najwyższych budynków na świecie - World Financial Centre. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg. W przypadku przylotu w godzinach rannych – najpierw realizowany jest program zwiedzania, zakwaterowanie - po czasie rozpoczęcia doby hotelowej.

3 dzień
Śniadanie. Zwiedzanie Szanghajskiego Muzeum z unikatową kolekcją starożytnej chińskiej sztuki, obrazującą jej rozwój na przestrzeni dziejów. Następnie wizyta w Światyni Nefrytowego Buddy, będacej ważnym ośrodkiem buddyjskiego kultu religijnego. Spacer uliczkami Starego Miasta przypominajacego o świetnosci cesarskich Chin. Zwiedzanie słynnego nabrzeża - Bund, otoczonego europejskimi dzielnicami (koncesjami), pamietającymi okres czasów kolonizacji Chin. Spacer po Nanjing Road – głównej ulicy handlowej miasta. Obiadokolacja. Czas wolny na filiżankę kawy lub herbaty na Xintiandi, czyli słynnej „ulicy pubów”. Powrót do hotelu. Nocleg.

4 dzień
Śniadanie. Przejazd autokarem do zabytkowej wioski Wuzhen. Spacer i zwiedzanie m.in. muzeum dawnych drewnianych, stylowych łóżek, zakładu produkującego lokalne ryżowe wino, wystawy obrazującej lokalną sztukę ludową i folklor. Obiadokolacja. Zakwaterowanie w hotelu na terenie wioski, której wrota zamykają się na noc przed turystami – pozostają w nim tylko mieszkańcy. Indywidualne wieczorne spacery to okazja do lepszego poznania unikatowego miejsca, gdzie niezmiennie panuje atmosfera dawnych Chin. Nocleg.

5 dzień
Śniadanie. Spacer po niezwykłym miasteczku Wuzhen. Przejazd autokarem do Hangzhou, które jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych miast w Chinach. Zakwaterowanie w hotelu. Rejs łodzią po Jeziorze Zachodnim, będącym jedną z głównych atrakcji miasta. Na brzegach jeziora znajdują się piękne ogrody, parki, altany, pagody. Następnie przejażdżka rowerowa wzdłuż brzegów jeziora, otoczonego malowniczymi terenami. Obiadokolacja. Nocleg.

6 dzień
Śniadanie. Zwiedzanie jednej z największych chińskich świątyń buddyjskich Światyni Lingying - Światyni Natchnionego Odosobnienia. Spacer po niezwykle malowniczym Ogrodzie Rodziny Guo, będacym znakomitym przykładem piękna i perfekcji chińskich założeń ogrodowych. Wizyta na plantacji najlepszej zielonej herbaty w Chinach - Longji. Obiadokolacja. Nocleg.

7 dzień
Śniadanie. Transfer na lotnisko w Wuzhen. Przelot na wyspę Hajnan, do miejscowości Sanya. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg.


8 dzień
Śniadanie. Zwiedzanie pobliskiej wioski prezentującej kulturę i tradycje tutejszej mniejszości narodowej – ludów Miao i Li. Powrót do hotelu. Czas na odpoczynek, plażowanie, kąpiele. Obiadokolacja. Nocleg.

9-10 dzień
Śniadanie. Czas wolny na plażowanie, kąpiele, sporty wodne i wypoczynek.

11 dzień
Śniadanie. Transfer na lotnisko, przelot do Kantonu. Transfer do centrum miasta. Zwiedzanie Akademii Rodziny Chen, należącej w przeszłości do jednego z najbogatszych rodów Południa. Ten niecodzienny kompleks pawilonów charakteryzuje się unikatowa, bogata ornamentyką dachów charakterystycznych dla tej części Chin. Następnie spacer po wyspie Shamian, będącej miejską oazą ciszy i spokoju, a zarazem enklawą kultury zachodu za sprawa kolonialnej architektury. Transfer do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

12 dzień
Śniadanie. Transfer na lotnisko, wylot samolotu rejsowego do Polski.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chiny

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej