• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Chiński Ekspres (wycieczka objazdowa)

Hotel Chiński Ekspres (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chiny

Atuty oferty: rejs łodziami po kanałach wodnej wioski Luzhi; wjazd na wieżę telewizyjną Perła Orientu, lekcja kaligrafii; perelki wśród klasycznych chińskich ogrodów.

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Chiński Ekspres (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki

Pekin • Wielki Mur • Suzhou • Luzhi • Szanghaj

Świetnie zaplanowana trasa do Państwa Środka fascynującego wspaniałymi zabytkami, baśniowymi krajobrazami, rozmachem metropolii i ciekawymi zwyczajami. W programie Pekin – mieszanka tradycji i nowoczesności, Wielki Mur – symbol Chin i Szanghaj z imponującymi punktowcami. Emocji dostarczy na pewno wjazd na wieżę telewizyjną Perła Orientu i przejazd szybkim pociągiem, a lekcja kaligrafii pozwoli odkryć uśpione talenty. Wizyta w dwóch najpiękniejszych ogrodach w Suzhou, będących przykładami perfekcji i harmonii w sztuce projektowania oraz rejs łodziami po kanałach wodnej wioski Luzhi to wymarzony relaks. Trasa w Chinach ok. 400 km plus przejazd pociągiem.

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Chin.

2. DZIEŃ.
Przylot do PEKINU, stolicy Chin, kulturalnego, gospodarczego i politycznego centrum kraju. Zwiedzanie: Świątynia Nieba – uważana za łącznik z niebiosami, jeden z najbardziej rozpoznawalnych zabytków w mieście. Spacer zabytkową uliczką Qianmen. Przejazd do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ.
Śniadanie. Krótki postój przy parku olimpijskim i możliwość podziwiania z zewnątrz Stadionu Narodowego, znanego również jako Ptasie Gniazdo. Przejazd do Pałacu Letniego, najpiękniejszego ogrodu cesarskiego w Chinach położonego w bajecznej scenerii parku, nad jeziorem Kunming, na którym podziwiać można oryginalną marmurową łódź i liczne pawilony wkomponowane w piękny krajobraz. Spacer wzdłuż słynnej Długiej Galerii. Wizyta w zakładzie zajmującym się produkcją pereł, gdzie można poznać zasady hodowli pereł słodkowodnych oraz dokonać zakupów w przyfabrycznym sklepie. Przejazd na WIELKI MUR – jedną z największych atrakcji turystycznych Chin. Imponująca budowla znajduje się na liście UNESCO. Przejście po jednym z najlepiej zachowanych odcinków muru. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): Kung-Fu Show – interesujący pokaz chińskich sztuk walki, świat buddyjskich mnichów przedstawiony w oprawie wspaniałej muzyki i w barwnej scenerii. Powrót do hotelu, nocleg.
4. DZIEŃ.
Śniadanie. Zwiedzanie Placu Tiananmen, położonego w samym centrum Pekinu. Tiananmen jest największym publicznym placem na świecie, znajdują się przy nim gmach parlamentu i mauzoleum Mao Zedonga. Przejście do Zakazanego Miasta i zwiedzanie pochodzącego z XV w. Pałacu Cesarskiego, rezydencji cesarzy dwóch ostatnich dynastii: Ming i Qing. Wizyta w parku Jingshan, malowniczo usytuowanym na terenie słynnego Wzgórza Węglowego, z którego rozciąga się piękna panorama na Zakazane Miasto i okolicę. Zwiedzanie Świątyni Harmonii i Pokoju, będącej czynnym centrum religijnym wyznawców lamaizmu. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji, której specjalnością jest kaczka po pekińsku – najsłynniejsze danie Pekinu. Powrót do hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ.
Śniadanie. Transfer na dworzec kolejowy. Przejazd super szybkim pociągiem do SUZHOU – najbardziej znanego dawnego ośrodka produkcji jedwabiu, miasta słynącego z malowniczych kanałów i bajkowych ogrodów, wpisanych na listę UNESCO. Zwiedzanie jednego ze wspaniałych ogrodów: Ogrodu Mistrza Sieci. Wizyta w Fabryce Jedwabiu – poznanie procesu produkcji tego materiału, możliwość zakupów w przyfabrycznym sklepie. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

6. DZIEŃ.
Śniadanie. Wcześnie rano przejazd do parku, gdzie mieszkańcy ćwiczą Tai-Chi. Gimnastyka jest w Chinach bardzo popularna, w parkach i na placykach można często zaobserwować ćwiczących ludzi. Zwiedzanie Ogrodu Pokornego Zarządcy, kolejnej perełki wśród klasycznych chińskich ogrodów. Lekcja kaligrafii w jednym z ogrodowych pawilonów z użyciem tradycyjnych przedmiotów: tusz, pędzle i papier ryżowy. Przejazd do LUZHI, zabytkowej „wodnej wioski”, malowniczo położonej na brzegach kanałów, gdzie ma się wrażenie, że czas zatrzymał się dawno temu. Spacer wąskimi uliczkami można porównać do podróży w czasie. Rejs stylowymi łodziami po kanałach miasteczka. Przejazd do Szanghaju. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

7. DZIEŃ.
Śniadanie. Zwiedzanie SZANGHAJU, miasta drapaczy chmur i nowoczesnej architektury, nazywanego „Paryżem Wschodu”. Zwiedzanie Świątyni Nefrytowego Buddy – jednej z niewielu buddyjskich świątyń w mieście, gdzie przechowywany jest bezcenny skarb: nefrytowy, inkrustowany kamieniami posąg Buddy. Wizyta w muzeum szanghajskim, gdzie znajduje się znakomita kolekcja obrazująca rozwój chińskiej sztuki na przestrzeni dziejów. Spacer ulicami Starego Miasta. Podziwianie panoramy miasta z tarasu widokowego na najwyższej w Azji i trzeciej pod względem wysokości na świecie wieży telewizyjnej, zwanej „Perłą Orientu”. Spacer nabrzeżną promenadą o nazwie Bund oraz po głównej arterii handlowej Szanghaju – Nanjing Road. Czas wolny na zakupy. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka statkiem po rzece Huang Pu przepływającej przez środek Szanghaju. Powrót do hotelu. W zależności od godziny wylotu: czas wolny i transfer na lotnisko lub nocleg.

8. DZIEŃ.
Przelot do Polski.

ŚWIADCZENIA: 5 noclegów w hotelach*** w miastach lub okolicy: 3 w Pekinie, 1 Suzhou, 1 w Szanghaju • 2-os. pokoje (mozliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 5 śniadań • przelot • przejazd klimatyzowanym minibusem lub autokarem (zależnie od liczby osób) • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
    Wizy: lista dokumentów niezbędnych do uzyskania wizy jest dostępna na stronie www. Dokumenty należy wysłać pocztą kurierską na adres BP z dopiskiem „WIZY”, tak aby dotarły najpóźniej na 21 dni przed wylotem do Chin. Opłata za wizę turystyczną oraz pośrednictwo: 320 PLN.
    Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, lokalni przewodnicy i bilety kolejowe na przejazd super szybkim pociągiem: ok. 225 USD, napiwki ok. 35 USD/os.
    Opłaty fakultatywne: kolacja – kaczka po pekińsku: ok. 29 USD, Kung-Fu Show: ok. 32 USD, wycieczka statkiem po rzece Huang Pu: ok. 29 USD; wszystkie imprezy fakultatywne realizowane są od 10 osób, podane ceny obejmują koszty wstępu, transportu, pracy przewodnika lokalnego i kierowcy.

Hotel znany jest również jako:

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chiny

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej