• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Chiny - Pekin - Luoyang - Xian (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chiny

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Chiny - Pekin - Luoyang - Xian (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
Pekin - Xi’an - Luoyang - Pekin

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w hali odlotów. Przelot samolotem do Pekinu.

Dzień 2
Przywitanie na lotnisku przez rezydenta, zakwaterowanie w hotelu.

Dzień 3
Śniadanie. Zwiedzanie jednego z 13 grobowców cesarzy z dynastii Ming. Wizyta w Świecie Pereł - demonstaracja zasad hodowli pereł słodkowodnych, istnieje możliwość dokonania zakupów biżuterii i kosmetyków. Spacer po jednym z najlepiej zachowanych odcinków uznawanego za jeden z cudów świata Wielkiego Chińskiego Muru. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 4
Śniadanie, zwiedzanie największego na świecie placu miejskiego - Placu Niebiańskiego Spokoju (Tiananmen), w miarę możliwości wizyta w Mauzoleum Mao Zedonga. Zwiedzanie Zakazanego Miasta, rezydencji cesarzy dwóch ostatnich dynastii. Cały, składający sie z około 800 pałaców kompleks w 1987 r. został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przejazd pociągiem nocnym do Xi’an.

Dzień 5
Przyjazd do Xi’an w godzinach porannych, transfer do hotelu na śniadanie. Zapoznanie się chińskim rzemiosłem - wizyta w warsztacie produkującym kopie żołnierzy z terakoty, istnieje możliwość zakupu pamiątek. Zwiedzanie wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa kultury UNESCO Muzeum Armii Terakotowej. Przejazd do Wielkiego Meczetu, XIV-wiecznego centrum religijnego wyznawców islamu, spacer po dzielnicy muzułmańskiej. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 6
Śniadanie w hotelu. Czas wolny. Wieczorem fakultatywnie bankiet pierożkowy, w czasie którego serwowanych jest ok. 16 rodzajów tego chińskiego specjału. Po bankiecie spektakl muzyczny z okresu dynastji Tangniezwykle barwne widowisko przybliżające uczestnikom stroje, instrumenty, klasyczną muzykę chińską z VII do X w. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 7
Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie symbolu Xi’an - Wielkiej Pagody Dzikiej Gęsi. Przejazd pociągiem do Luoyang, transfer do hotelu, zakwaterowanie.

Dzień 8
Śniadanie w hotelu. Całodzienna wycieczka do klasztoru Shaolin, miejsca w którym narodził się słynny styl walki Kung-fu. Udział w pokazie walk prezentowanym przez adeptów szkół w Shaolin. Zwiedzanie Lasu Pagód - miejsca pochówku klasztornych mnichów. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 9
Śniadanie w hotelu. Przejazd do Grot Longmen, zwiedzanie unikalnej kolekcji płaskorzeźb wykutych w skałach, które umieszczone w grotach przez wieki przekształcane były w świątynie buddyjskie. Czas wolny na zakupy lub odpoczynek. Przejazd nocnym pociągiem do Pekinu.

Dzień 10
Przyjazd do Pekinu, transfer do hotelu na śniadanie. Przejazd do Letniego Pałacu z licznymi pawilonami cesarskimi w otoczeniu pięknego, naturalnego krajobrazu. Wizyta w zoo (pawilon pandy wielkiej), spotkanie z pandą - narodowym skarbem Chin. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 11
Śniadanie w hotelu. Wizyta w Świątyni Nieba, jednym z głównych symboli Pekinu. Spacer po ulicy Liulichang, jednej z najstarszych dróg Pekinu, pełnej antycznych sklepów z przedmiotami chińskiego rzemiosła ludowego. Wizyta na tradycyjnym chińskim bazarze, czas wolny na zakupy. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 12
Śniadanie w hotelu. Czas wolny. Transfer na lotnisko, wylot do Polski.

Dodatkowe informacje
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Dodatkowo płatne na miejscu trwania imprezy: - bilety wstępu do zwiedzanych obiektów - ok. 100 USD, - zwyczajowe napiwki dla bagażowych, kierowców, przewodników - ok. 40 USD, - przewodnicy lokalni - ok. 36 USD. Podczas odczas wypełniana formular formularza za wizowego prosimy o zaznaczenie rubr rubryki yki z wizą pojedynczego przekroczenia zekroczenia granicy chińskiej.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chiny

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej