• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Chiny - Perły Państwa Środka 13 dni (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chiny

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Chiny - Perły Państwa Środka 13 dni (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
Pekin - Suzhou - Szanghaj - Kanton - Hongkong - Kanton

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w hali odlotów. Przelot samolotem do Pekinu.

Dzień 2
Przywitanie na lotnisku. Przejazd do centrum miasta. Zwiedzanie Świątyni Nieba jednego z głównych symboli Pekinu. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

Dzień 3
Śniadanie w hotelu. Spacer po jednym z najlepiej zachowanych odcinków Wielkiego Muru Chińskiego, budowli uznanej za jeden z cudów świata. Następnie zwiedzanie najpiękniejszego ogrodu cesarskiego w Chinach, Pałacu Letniego, spacer wzdłuż słynnej Długiej Galerii. Wizyta w Świecie Pereł - demonstaracja zasad hodowli pereł słodkowodnych, istnieje możliwość dokonania zakupów biżuterii i kosmetyków. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 4
Śniadanie, zwiedzanie największego na świecie placu miejskiego - Placu Niebiańskiego Spokoju (Tiananmen). Zwiedzanie Zakazanego Miasta, rezydencji cesarzy z dwóch ostatnich dynastii: Ming i Qing. Cały, składający sie z około 800 pałaców kompleks w 1987 r. został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Następnie zwiedzanie Parku Jingshan ze słynnym „Wzgórzem Węglowym”, z którego rozpościera się piękny widok na dachy zimowego Pałacu Cesarskiego (Zakazanego Miasta). Przejazd pociągiem nocnym do Suzhou.

Dzień 5
Przyjazd do Suzhou miasta nazywanego „Miastem - Ogrodem” i „Wenecją Wschodu”. Zakwaterowanie w hotelu, śniadanie. Zwiedzanie Ogrodu Mistrza Sieci oraz wizyta w Ogrodzie Pokornego Zarządcy. Przejazd do fabryki jedwabiu, gdzie można zaobserwować proces produkcji jedwabiu i zrobić zakupy w przyfabrycznym sklepie. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 6
Śniadanie w hotelu. Przejazd autokarem do zabytkowej wioski Wuzhen usytuowanej na sieci kanałów wodnych, stanowiącej dużą atrakcję turystyczną ze względu na zachowany styl i tradycje. Przejażdżka łodziami po małych kanałach na brzegach których usytuowana jest wioska. Przejazd autokarem do Hangzhou jednego z najpiękniejszych miast chińskich. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

Dzień 7
Śniadanie w hotelu. Rejs łodzią po Jeziorze Zachodnim - głównej atrakcji miasta. Na brzegach jeziora znajdują się przepiękne chińskie ogrody, parki, liczne altany, pagody, stare groble. Wizyta w jednej z największych chińskich świątyń buddyjskich Ligyin. Spacer po zabytkowej uliczce Qinghe oraz wizyta na lokalnym bazarze kwiatowym. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 8
Śniadanie w hotelu. Przejazd autokarem do Szanghaju. Zwiedzanie bulwaru Bund (Nabrzeże) - symbolu miasta, pozostałości po dawnej Dzielnicy Międzynarodowej. Następnie wizyta w Nefrytowym Ogrodzie Yu Yuan założonym w XVI wieku. Spacer po Starym Mieście - jedynym miejscu w Szanghaju, w którym zachowana jest architektura dawnych cesarskich Chin. Czas wolny na spacer i zakup pamiątek. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 9
Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie Muzeum Szanghajskiego, które posiada unikatową kolekcja obrazującą rozwój sztuki chińskiej na przestrzeni dziejów. Wjazd na taras widokowy 457 m Perły Orientu - trzeciej co do wielkości na świecie wieży telewizyjnej. Następnie spacer główną ulicą handlową miasta - Nanjing. Czas wolny na zakupy. Powrót do hotelu, nocleg.
Przejazd pociągiem do Kantonu           

Dzień 10
Śniadanie w hotelu. Transfer na dworzec kolejowy. Przejazd pociągiem do Kantonu (24h). Jest to okazja do podziwiania pięknych, różnorodnych krajobrazów z okien pociągu.

Dzień 11
Przyjazd do Kantonu ok 11:00, transfer do lokalnej restauracji na lunch. Zwiedzanie Akademii Rodziny Chen. Jest to niezwykły kompleks budynków z charakterystycznymi dla południa Chin bogato rzeźbionymi dachami. Krótki spacer po lokalnym targu Qingping, na którym mozna kupić lekarstwa, suszone przyprawy i zioła. Czas wolny na zakupy w części handlowej miasta. Przejazd do hotelu, nocleg.

Dzień 12
Śniadanie w hotelu. Transfer na dworzec kolejowy, przejazd pociągiem do Hongkongu. Wizyta na tarasie widokowym usytuowanym na najwyższym wzgórzu miasta Szczycie Victoria, skąd rozpościera się przepiękna panorama na miasto. Zwiedzanie Portu Aberdeen, będącego pływającą osada, w której nadal można zobaczyć tradycyjne, niewielkie łódki Chińczyków. Przejazd na część lądową - Kowloon, spacer malowniczym nabrzeżem, wizyta na lokalnym targu nefrytowym a następnie spacer centralną ulica miasta. Transfer na dworzec kolejowy. Powrót pociągiem do Kantonu.

Dzień 13
Śniadanie w hotelu. Transfer na lotnisko, wylot do Polski.

Dodatkowe informacje
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Dodatkowo płatne na miejscu trwania imprezy: - bilety wstępów do zwiedzanych obiektów - ok. 118 USD - zwyczajowe napiwki dla bagażowych, kierowców, przewodników – ok. 45 USD - przewodnicy lokalni - ok. 40 USD.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chiny

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej