• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Chiny - Perły Państwa Środka (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chiny

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Chiny - Perły Państwa Środka (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
PEKIN – NANJING SUZHOU - HANGZHOU WUZHEN – SZANGHAJ

1 Dzień
Zbiórka na lotnisku w hali odlotów, przy stanowisku odpraw. Przelot samolotemrejsowym z międzylądowaniem do Pekinu.

2 Dzień
Przywitanie na lotnisku, zakwaterowanie. Przejazd do centrum miasta. Zwiedzanie Świątyni Nieba jednego z głównych symboli Pekinu. Spacer zabytkową uliczką Qianmen. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. W przypadku przylotu w godzinach rannych – najpierw realizowany jest program zwiedzania, zakwaterowanie - po czasie rozpoczęcia doby hotelowej.

3 Dzień
Śniadanie, zwiedzanie najpiękniejszego ogrodu cesarskiego w Chinach z licznymi pawilonami, Pałacu Letniego, spacer wzdłuż słynnej Długiej Galerii. Wizyta w Świecie Pereł – demonstracja zasad hodowli pereł słodkowodnych, istnieje możliwość dokonania zakupów biżuterii i kosmetyków. Spacer po jednym z najlepiej zachowanych odcinków Wielkiego Muru Chińskiego, budowli uznanej za jeden z siedmiu cudów świata. Możliwość wykupienia fakultatywnie słynnego chińskiego masażu stopami. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 Dzień
Śniadanie, zwiedzanie największego na świecie placu miejskiego - Placu Niebiańskiego Spokoju (Tiananmen). Zwiedzanie Zakazanego Miasta, rezydencji cesarzy z dwóch ostatnich dynastii: Ming i Qing. Cały, składający się z około 800 pałaców kompleks w 1987 roku został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Następnie zwiedzanie Parku Jingshan ze słynnym „Wzgórzem Węglowym”, z którego rozpościera się piękny widok na dachy zimowego Pałacu Cesarskiego (Zakazanego Miasta) oraz Świątyni Harmonii i Pokoju – jednej z najpiękniejszych i najbardziej znanych świątyń lamaistycznych, miejsca kultu religijnego. Wczesna obiadokolacja, przejazd nocnym pociągiem do Nanjing (miejsca sypialne, 4 osoby w przedziale).

5 Dzień
Śniadanie, przyjazd do Nanjing. Miasto to było w przeszłości stolicą całego kraju. Przejazd do Starego Miasta, gdzie malownicze uliczki przypominają czasy cesarskich Chin. Zwiedzanie Świątyni Konfucjusza poświeconej chińskiemu filozofowi, który na wieki ukształtował moralność mieszkańców Państwa Środka. Przejazd przez Most na Rzece Jangcy – powód dumy mieszkańców miasta. Przejazd autokarem do Suzhou – miasta nazywanego „miastem - ogrodem”. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

6 Dzień
Śniadanie, zwiedzanie Ogrodu Pokornego Zarządcy. Ten największy w mieście ogród jest znakomitym przykładem perfekcji w chińskiej sztuce projektowania założeń ogrodowych. Przejazd do fabryki jedwabiu, gdzie można zaobserwować proces produkcji jedwabiu i dokonać zakupów w przyfabrycznym sklepie. Następnie zwiedzanie Pagody Północnej Świątyni jedynej zachowanej części kompleksu pochodzącego sprzed 1700 lat. Wizyta w Instytucie Hafciarstwa, który jest jedną z czterech głównych szkół haftu w Chinach. Spacer po zabytkowej uliczce Santang. Obiadokolacja, nocleg.

7 Dzień
Śniadanie, przejazd autokarem do Hangzhou, które jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych miast w Chinach. Wizyta w jednej z największych chińskich świątyń buddyjskich Lingyin. Budowa świątyni rozpoczęła się w 326 roku. Przejazd do plantacji herbaty Longji. Rejs łodzią po Jeziorze Zachodnim będącym główna atrakcją Hangzhou. Na brzegach jeziora znajdują się piękne ogrody, parki, altany, pagody. Następnie wyprawa rowerowa wzdłuż brzegów jeziora. Będzie można podziwiać panoramę otaczających jezioro malowniczych terenów. Obiadokolacja. Możliwość udziału w fakultatywnym spektaklu „Światło i dźwięk”. Nocleg.

8 Dzień
Śniadanie, wizyta w niezwykle malowniczym i eleganckim Ogrodzie Rodziny Guo – będącym najlepszym przykładem kunsztu w projektowaniu ogrodów. Przejazd autokarem do zabytkowej wioski Wuzhen usytuowanej na sieci kanałów wodnych, stanowiącej dużą atrakcję turystyczną. Miasto nazywane jest „chińską Wenecją”. Spacer i zwiedzanie m.in. muzeum dawnych drewnianych, stylowych łóżek, zakładu produkującego lokalne ryżowe wino, wystawy obrazującej lokalny folklor. Obiadokolacja. Zakwaterowanie w hotelu na terenie wioski. Indywidualne wieczorne spacery - to okazja do lepszego poznania miejsca, gdzie niezmiennie panuje atmosfera dawnych Chin. Nocleg.

9 Dzień
Śniadanie, czas wolny w Hangzhou. Przejazd autokarem do Szanghaju. Zwiedzanie bulwaru Bund (Nadbrzeże) – symbolu miasta, pozostałości po dawnej Dzielnicy Międzynarodowej. Wjazd na wieżę budynku Financial Tower, która ma najwyżej w mieście położony taras widokowy. Obiadokolacja. Fakultatywnie wieczorem spektakl teatralny Pokaz Akrobatyki. Nocleg

10 Dzień
Śniadanie. Zwiedzanie Muzeum Szanghajskiego, które posiada unikatową kolekcję obrazującą rozwój sztuki chińskiej na przestrzeni dziejów. Wizyta w Świątyni Nefrytowego Buddy będącej aktywnym miejscem kultu religijnego wyznawców buddyzmu, miejsce przechowywania cennych posągów przywiezionych do Chin z Birmy. Spacer po Starym Mieście, głównym pasażu handlowym w Szanghaju ulicy Nanjing, czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg

11 Dzień
Śniadanie, transfer na lotnisko; wylot samolotu rejsowego do Polski.

Uwaga
Długość objazdu 1514 km: Pekin – Nanjing 900 km, Nanjing-Suzhou 195 km, Suzhou-Hangzhou 234 km, Hangzhou– Wuzhen 90 km, Wuzhen – Szanghaj 95 km Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, również kolejność realizacji imprezy Dodatkowo płatny w trakcie imprezy pakiet obowiązkowy: - bilety wstępu ok. 150 USD; przewodnicy lokalni ok. 20 USD; napiwki ok. 30 USD, Uczestnicy imprez lotniczych proszeni są o potwierdzenie godziny zbiórki najwcześniej na 3 dni przed datą rozpoczęcia imprezy.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chiny

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej