• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Feng Shui i Wieżowce (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chiny

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Feng Shui i Wieżowce (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
HONGKONG - GUILIN - LONGSHENG - YANGSHUO - KANTON - MACAU

Kosmopolityczne metropolie, gdzie nowoczesna architektura punktowców przyprawia o zawrót głowy, i malownicze okolice Longsheng i Yanghshuo - raj dla fotografów. W programie zwiedzanie Hongkongu i fascynujący spektakl "Światło i dźwięk", Kanton - chińskie Chicago i Macau - chińskie Las Vegas. W programie fakultatywnym same­ atrakcje: fantastyczne widowisko "Impression Sanjie Liu" - przedstawienie, dla którego sceną jest rzeka Liu, a tłem 12 wzgórz i niebo, świetna zabawa podczas lekcji chińskiej kuchni z degustacją i rejsem po rzece Yulong oraz wycieczka rowerami lub rikszami z wizytą w typowym domostwie. Trasa w Chinach: ok. 600 km (bez przejazdów pociągami).

Dzień 1
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Chin.

Dzień 2
Śniadanie. Przylot do HONGKONGU, kosmopolitycznej metropolii na wschodnim wybrzeżu Chin. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Przejazd do centrum i czas wolny na zakupy na bazarze Stanley. Spacer po słynnej Alei Gwiazd - nadmorskim deptaku ze wspaniałym widokiem na wyspę Hongkong. Wieczorem słynny spektakl "Światło i dźwięk". Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Zwiedzanie: wzgórze Viktoria, skąd roztacza się wspaniała panorama na całe miasto; zatoka Repulse u wybrzeża Morza Południowochińskiego; Port Aberdeen. Czas wolny na plaży. Transfer na stację kolejową. Nocny przejazd pociągiem do Guilin.

Dzień 4
Przyjazd do GUILIN. Wizyta na plantacji herbaty. Poznanie tajników parzenia chińskich herbat i degustacja. Przejazd w malownicze okolice LONGSHENG, zamieszkałe przez mniejszości etniczne: plemiona Zhuang, Dong, Yao, Miao. Podziwianie jednej z największych atrakcji regionu - tarasów ryżowych tworzących kompleks nazywany Smoczym Grzbietem. Zakwaterowanie w lodżach, nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Przejazd w okolice Wzgórza Słoniowej Trąby, które zawdzięcza swoją nazwę oryginalnemu kształtowi. Przejazd do YANGSHUO, najbardziej malowniczego chińskiego miasteczka, położonego w bajecznej scenerii wśród stromych wapiennych wzgórz, ryżowych pól i meandrów rzeki, które tworzą oryginalną mozaikę. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): "Impression Show" - zdumiewające przedstawienie organizowane pod gołym niebem nad rzeką Li. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Czas wolny lub fakultatywnie: wycieczka rowerami lub rikszami po okolicy (za dodatkową opłatą na miejscu). W programie Księżycowe Wzgórze, Wzgórze Łabędzia, Wzgórze Smoczej Głowy, okoliczne pola ryżowe. Wizyta w typowym domostwie. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): lekcja gotowania - wspaniała okazja do poznania tajników lokalnej kuchni, degustacja przyrządzonych potraw i rejs łodzią po rzece Yulong - jeden z najlepszych sposobów podziwiania okolicznych krajobrazów. Wykwaterowanie. Transfer na stację kolejową w Guilin. Nocny pociąg do Kantonu.

Dzień 8
Przyjazd do KANTONU, położonego u ujścia Perłowej Rzeki, trzeciego co do wielkości miasta Chin. Transfer do hotelu na śniadanie. Zwiedzanie: Świątynia Sześciu Bananowych Drzew z najwyższą w Kantonie Pagodą Kwiatów, Akademia Rodziny Chen - zespół XIX-wiecznych budowli z charakterystycznymi dla tej części kraju ozdobnymi dachami, pomnik poświęcony ojcu współczesnych Chin - dr. Sun Jat-Senowi. Spacer po wyspie Shamian na Rzece Perłowej - oazie spokoju, która zachwyca kolonialną architekturą. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 9
Śniadanie. Przejazd do MACAU, dawnej portugalskiej enklawy, która współcześnie zyskała miano chińskiego Las Vegas ze względu na liczne kasyna. Zwiedzanie świątyni A-Ma, poświęconej patronce żeglarzy. Spacer po zabytkowym centrum wpisanym na Listę UNESCO: ruiny katedry św. Pawła z XVII w., Fort Monte, nabrzeże rybackie. Przejazd do Hongkongu. Zależnie od godziny wylotu transfer na lotnisko lub do hotelu.

Dzień 10
Przylot do Polski. Bilety wstępu: ok. 110 EUR, napiwki: ok. 3 EUR/dzień.

Świadczenia: 5 noclegów w hotelach *** w miastach lub okolicach: 1 w Hongkongu, 2 w Yangshuo, 1 w Kantonie, 1 w lodżach w Longsheng; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; 2 nocne przejazdy pociągiem; wyżywienie: 7 śniadań; przelot na trasie: Warszawa – Hongkong – Warszawa; transfery komfortowym vanem, mini-busem lub autokarem (zależnie od liczby osób); opieka pilota; przewodnik lokalny; ubezpieczenie KL i NW.
Bilety wstępu: ok. 110 EUR, napiwki: ok. 3 EUR/ dzień.

Uwagi:
1. Dokumenty potrzebne do uzyskania wizy (paszport ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu do kraju), jedno zdjęcie w formacie wizowym (aktualne, kolorowe, twarz zwrócona na wprost bez nakrycia głowy, jasne tło), potwierdzenie rezerwacji przelotu i hotelu (dokumenty podróży) oraz wypełniony wniosek wizowy należy wysłać pocztą kurierską na min. 21 dni przed wylotem, lecz nie wcześniej niż 40 dni na adres Organizatora z dopiskiem WIZY. Na wniosku należy zaznaczyć dwukrotny wjazd na terytorium Chin. Opłata za wizę turystyczną i pośrednictwo: 250 PLN.
2. Obowiązkowa dopłata do przedziałów sypialnych (2 nocne przejazdy pociągiem): 50 EUR/os.
3. Opłaty fakultatywne: wycieczka rowerami lub rikszami po okolicy Yangshuo: ok. 18 EUR, lekcja gotowania i rejs po rzece Yulong: ok. 45 EUR, Impression show: ok. 28 EUR; wymagane min. 10 osób.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chiny

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej