• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Imperium Kontratakuje (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chiny

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Imperium Kontratakuje (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
SZANGHAJ - HANGZHOU - SUZHOU - GUILIN - YANGSHUO - WUZHOU - GUANGZHOU - HONG KONG

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku. Wylot do Chin.

Dzień 2
Przylot do SZANGHAJU. Przejazd do hotelu. Zwiedzanie: Droga Nanjing, Bulwar Bund, Świątynia Jadeitowego Buddy. Nocleg w Szanghaju.

Dzień 3
Śniadanie. Zwiedzanie Szanghaju oraz możliwość zorganizowanie wycieczkek fakultatywnych (za dopłatą): Wieża Perła Orientu, Rejs po Huang Pu, Pokaz Akrobatyczny. Nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Przejazd na dworzec kolejowy na pociąg do HANGZHOU, drugie z dwu najpiękniejszych miast w Chinach. Dowodem na to może być chińskie przysłowie: „W niebie jest raj, a na ziemi Suzhou i Hangzhou”. Zwiedzanie Hangzhou: Świątynia Lingyin – jedna z najpiękniejszych buddyjskich świątyń; Będzie również istniała możliwość (za dopłatą) wycieczki łodzią po Jeziorze Zachodnim, które wraz z połączeniem otaczających go ogrodów i parków od wieków olśniewa swoją urodą. Nocleg w Hangzhou.

Dzień 5
Śniadanie. Przejazd do SUZHOU. Suzhou obok Hangzhou uznawane jest za najpiękniejsze miasto w Chinach. Główna atrakcją Suzhou obok muzeum jedwabiu i muzeum regionalnego miasta są ogrody. Uważa się, że chińska sztuka zakładania ogrodów pochodzi właśnie stąd. Aby na własne oczy zobaczyć kunszt chińskiego ogrodnictwa odwiedzimy jeden z ogrodów. Opcjonalnie (za dopłatą) będzie także istniała możliwość wycieczki do TONGLI, nazywanego także Wenecją Wschodu. Przejazd do hotelu. Nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Transfer na lotnisko, przelot do GUILIN. Po przylocie przejazd do YANGSHUO. Czas wolny lub możliwość uczestniczenia (za dopłatą) w wycieczce. Program przygotowany na ten dzień obejmuje: przejazd rikszami lub rowerami po okolicy: Księżycowe Wzgórze, Łabędzie Wzgórze, Wzgórze Smocza Głowa, pola ryżowe. Będziemy także mogli zobaczyć jak żyje lokalna społeczność. O zachodzie słońca możliwość zobaczenia poławiania ryb tradycyjnym miejscowym sposobem z kormoranami. Powrót do Yanshuo na nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Na ten dzień zaplanowano wycieczkę łodzią po rzece LI. Program wycieczki (za dopłatą) będzie obejmował: wyjazd autokarem do miejsca, w którym wsiądziemy na łodzie, spływ rzeką LI, wizyta w typowej rybackiej wiosce położonej na brzegu rzeki, wizyta na bazarze, powrót autokarem do Yangshuo. Nocleg w hotelu w Yangshuo.

Dzień 8
Śniadanie. Możliwość zorganizowania wycieczki fakultatywnej: rafting na rzece Yulong połączony z jazdą rowerami. W cenie lunch. Po wycieczce przejazd na dworzec na nocny pociąg do Guangzhou (dopłata do kuszetek).

Dzień 9
Przejazd do GUANGZHOU (KANTON). Śniadanie. Zwiedzanie Guangzhou, miasta założonego w 214 r p.n.e.: Pomnik SunYetSan, wokół którego rozpościera się znakomity widok na miast, Świątynia Sześciu Bananowych Drzew, podziwianie miasta z okien autokaru. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu w Guangzhou.

Dzień 10
Śniadanie. Przejazd do HONG KONGU. To niezwykłe miasto, które w całości położone jest na wyspie. Jest to część dawnej brytyjskiej kolonii, na którą składały się: wyspa Hong Kong, Koulun, Nowe Terytoria i liczne wysepki. Zwiedzanie Hong Kongu: Wzgórze Victorii, zatoka, Stanley Market, wioska rybacka Abardeen. Przejazd na lotnisko. Wylot do Polski.

Dzień 11
Przylot do Warszawy.

Dodatkowe informacje
1. Bilety wstępu ok. 40 EUR.
2. Napiwki: ok. 3 EUR/dzień.
3. Program i kolejność zwiedzania mogą ulec zmianie ze względu na rozkład lotów.
4. Dopłata do pokoju 1-os.: 550 PLN.
5. Obowiązkowa dopłata lotniskowa: 500 PLN.
6. Dopłata do przelotów wewnętrznych: 390 PLN.
7. Dopłaty do wycieczek fakultatywnych: Wieża Perła Orientu – ok. 12 EUR/os., rejs po Huang Pu – ok. 12 EUR/os., Pokaz Akrobatyczny – ok. 15 EUR/os., wycieczki łodzią po Jeziorze Zachodnim – ok. 10 EUR/os., wycieczka do Tongli – ok. 20 EUR/os., wycieczka rowerowa w Yangshuo – ok. 15 EUR/os., Rejs po rzece LI – ok. 20 EUR/os., rafting – ok. 20 EUR.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chiny

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej