• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Junnan Czyli Na Południe Od Chmur (wycieczka objazdowa)

Hotel Junnan Czyli Na Południe Od Chmur (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chiny

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Junnan Czyli Na Południe Od Chmur (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki

CHENGDU - LESHAN - KUNMING - KAMIENNY LAS - DALI - LIJIANG

Atuty wycieczki:
Chengdu - stolica Syczuanu
degustacja najlepszych herbat oraz ostrych specjałów regionalnej kuchni
Kamienny Las - niepowtarzalne labirynty stworzone przez naturę

Bardzo interesujący program tematyczny koncentrujący się na południowych Chinach i pozwalający poznać atmosferę dawnych czasów i miejsca nieodkryte jeszcze przez masową turystykę. Znakomity klimat z łagodnymi zimami i piękno natury zachęcają do podróżowania po tym regionie. W programie takie atrakcje, jak Chengdu - stolica Syczuanu - i degustacja najlepszych herbat oraz ostrych specjałów regionalnej kuchni, położony u podnóża Himalajów Lijiang - perła Junnanu, Dali z bogatą historią i ciekawą architekturą, spotkania z mniejszościami narodowymi, Kamienny Las - niepowtarzalne labirynty stworzone przez naturę, wizyta u misia pandy i zachwycające widoki na Śnieżną Górę Nefrytowego Smoka. Trasa w Chinach: ok. 1150 km plus przelot wewnętrzny i przejazd pociągiem.

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Chin.

2. DZIEŃ.
Przylot do CHENGDU, stolicy prowincji Syczuan, miasta słynącego z najlepszych herbaciarni i niewyobrażalnie ostrej kuchni. Wizyta w lokalnej herbaciarni, poznanie tajników parzenia chińskich herbat i degustacja tradycyjnej zielonej herbaty. Spacer po malowniczej uliczce Jinli. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

3. DZIEŃ.
Śniadanie. Wizyta w Instytucie Hodowli Pandy Wielkiej, gdzie prowadzi się badania nad zachowaniem tego zagrożonego gatunku. Jest tu kilka wybiegów pandy dużej i pandy małej (czerwonej). Możliwość obserwacji przepięknych okazów misiów, uznawanych za skarb narodowy Chin. Przejazd do LESHAN, znanego z ogromnego, 71-metrowego, wyrzeźbionego w skale posągu Wielkiego Buddy. Rejs statkiem po rzece przepływającej u stóp posągu. Wizyta w świątyni Linyun. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do podnóża góry Emei, jednej ze świętych gór buddyjskich. Wjazd kolejką linową w wyższe partie i zwiedzanie buddyjskiej świątyni Wannian. Spacer do Pawilonu Qingyin. Powrót i transfer na dworzec kolejowy. Nocny przejazd pociągiem do Kunmingu (przedziały sypialne).

5. DZIEŃ.
Przyjazd w godzinach południowych do KUNMINGU, stolicy prowincji Junnan. Zwiedzanie buddyjskiej Złotej Świątyni, zwanej również Miedzianą. Budowla pochodząca z okresu dynastii Ming jest malowniczo położona na sosnowym wzgórzu. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

6. DZIEŃ.
Śniadanie. Wycieczka autokarem poza miasto i zwiedzanie KAMIENNEGO LASU - niezwykłej formacji wapiennych pinakli tworzących prawdziwy labirynt, jednej z największych atrakcji Junnanu. Wizyta w wiosce zamieszkanej przez jedną z mniejszości narodowych. Możliwość przyjrzenia się z bliska codziennemu życiu mieszkańców. Powrót do hotelu, nocleg.

7. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do DALI - stanowiącego drugą po Lijiangu atrakcję turystyczną południa Chin, zamieszkanego przez mniejszość narodową Bai. To malownicze miasteczko pozwala odkryć atmosferę dawnych Chin. Zwiedzanie: Trzy Pagody - będące częścią kompleksu świątynnego marmurowe pagody wpisane są w krajobraz okolicy od IX w. Zakwaterowanie w hotelu. Spacer po Starym Mieście. Powrót do hotelu, nocleg.

8. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Rejs łodzią po malowniczym jeziorze Erhai. Przejazd do wioski Xizhou, gdzie można przyjrzeć się życiu mieszkańców należących do mniejszości Bai. Udział w ceremonii picia herbaty i wizyta w tradycyjnym domostwie. Przejazd autokarem do LIJIANG - perły Junnanu, miasta u podnóża Himalajów, zamieszkanego głównie przez ludność Naxi. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

9. DZIEŃ.
Śniadanie. Przejazd autokarem i wjazd kolejką linową na łąkę Yunshang, skąd rozpościera się spektakularny widok na stanowiącą przedsionek Himalajów Śnieżną Górę Nefrytowego Smoka (konieczny krem z filtrem i okulary przeciwsłoneczne). Zjazd kolejką i przejazd do lamaistycznego klasztoru Yufeng, miejsca kultu religijnego wyznawców lamaizmu - tybetańskiej odmiany buddyzmu. Przejazd do lokalnej wioski, możliwość przyjrzenia się życiu mieszkańców. Lud Naxi - mniejszość narodowa, która jako jedna z niewielu grup etnicznych w Chinach zachowała swoje niezmienne tradycje i kulturę, to właśnie mieszkańcy Naxi stanowią o kolorycie i unikatowości Lijiangu. Kobiety zajmują się tu pracą, a mężczyźni wyłącznie odpoczynkiem i przyjemnościami. Powrót do hotelu, nocleg.

10. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Spacer po urzekających uliczkach starego miasta, które w całości wpisane jest na Listę UNESCO. Przejście nad Staw Czarnego Smoka z malowniczą zabudową i przepięknym widokiem (w słoneczne dni) na masyw Śnieżnej Góry Nefrytowego Smoka. Transfer na lotnisko. Przelot do Chengdu. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

11. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Przelot do Polski.

ŚWIADCZENIA:
8 noclegów w hotelach*** w miastach lub okolicy miast: 3 w Chengdu, 2 w Kunmingu, 1 w Dali, 2 w Lijiangu; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 8 śniadań • przelot: Warszawa-Chengdu -Warszawa • przelot wewnetrzny Lijiang-Chengdu • przejazd komfortowym minibusem lub autokarem (zależnie od liczby osób) • 1 nocny przejazd pociągiem • opieka pilota • lokalni przewodnicy • ubezpieczenie KL i NW.

DODATKOWE INFORMACJE:
- Wizy: dokumenty potrzebne do uzyskania wizy (paszport ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu do kraju), jedno zdjęcie w formacie wizowym (aktualne, kolorowe, twarz zwrócona na wprost bez nakrycia głowy, jasne tło), potwierdzenie rezerwacji przelotu i hotelu (dokumenty podróży) oraz wypełniony wniosek wizowy należy wysłać pocztą kurierską na min. 21 dni przed wylotem, lecz nie wcześniej niż 40 dni na wskazany adres. Opłata za wizę turystyczną i pośrednictwo w jej uzyskaniu: 320 PLN/os.
- Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, rejsy łódkami, przejazdy kolejkami: ok. 185 USD, napiwki: ok. 40 USD/os., dopłata do kuszetek na trasie Chengdu-Kunming: ok. 26 USD.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chiny

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej