• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Odwieczni Wrogowie.. (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chiny

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Odwieczni Wrogowie.. (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
HONG KONG - MAKAO - ZHAOQING - YULIN - BEIHAI - DONG XING - HA LONG - HANOI - PARK NARODOWY BA BE - CAO BANG - LANG SON - NANNING - KANTON - HONG KONG

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku. Przelot do HONG KONGU. Przejazd do hotelu w późnych godzinach wieczornych. Nocleg.

Dzień 2
Śniadanie. Przed południem: zwiedzanie Hong Kongu (wyspy): panorama miasta ze szczytu Victoria, zatoka Repulse, malowniczy port Aberdeen, Przejazd i zwiedzanie części lądowej miasta - Kowloon. Po południu - propozycja fakultatywna (za dopłatą): wizyta w Parku Oceanicznym, w jednym z największych oceanariów na świecie, z licznymi akwariami, tresurą delfinów itd. Nocleg w hotelu.

Dzień 3
Śniadanie. Przepłynięcie promem do MAKAO - dawnej kolonii portugalskiej. Zwiedzanie miasta: Katedra św. Pawła - z ogromnej, największej w Azji katolickiej świątyni pozostała tylko niezwykła fasada; Świątynia Kun Lam - lokalne sanktuarium poświęcone bogini miłosierdzia. Avenida de Almeida Ribeiro - główna arteria miasta. Nocleg w hotelu.

Dzień 4
Śniadanie. Wyjazd w kierunku Beihai - miasta położonego nad Zatoką Tonkińską na południowym krańcu autonomicznej prowincji Guangxi. W Beihai znajduje się Srebrzysta Plaża - najwspanialsza plaża w regionie o długości 24 km. W drodze do Beihai przejazd przez ZHAOQING - miasto o niezwykłych walorach historycznych i krajobrazowych, jedno z najstarszych w Chinach, a także YULIN - miasto z tysiącletnią historią. Po przyjeździe do BEIHAI zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Przejazd do granicy z Wietnamem w portowym mieście DONG XING. Po przyjeździe zakwaterowanie w hotelu. Po południu czas wolny na samodzielne zwiedzanie miasta. W godzinach wieczornych zwiedzanie nocnego targu. Nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Przeprawa przez rzekę Bei Lun w kierunku Mongcai po stronie wietnamskiej - formalności wizowe. Rejs ekspresowym statkiem do Zatoki Ha Long (podróż ok. 2 godz.) - obszaru wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Przyrody - znajduje się tu ponad 3.000 wapiennych wysp-skał i jaskiń, rozrzuconych na obszarze 1.500 km2. Powstanie tego niezwykłego krajobrazu to efekt erozji morskiej, ruchów tektonicznych i zjawisk krasowych trwających od 100 mln lat! Zwiedzanie Ha Long na typowym, wietnamskim statku, podczas którego podany będzie lunch ze świeżych owoców morza. W godzinach wieczornych kolacja oraz wizyta na nocnym targu, usytuowanym wzdłuż promenady nadmorskiej. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu w HA LONG.

Dzień 7
Śniadanie. Przejazd do stolicy Wietnamu - HANOI, gdzie będzie można zakupić lokalne produkty wietnamskie. Lunch. Po lunchu zwiedzanie: Mauzoleum Ho Chi Minh`a - założyciela i przywódcy Komunistycznej Partii Indochin, premiera (1954) oraz Prezydenta (1954-1969) Demokratycznej Republiki Wietnamu, Pagoda na Jednej Kolumnie, Świątynia literatury. W godzinach wieczornych kolacja, w czasie której odbędą się występy wokalne i taneczne lokalnej ludności etnicznej. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu w Hanoi.

Dzień 8
Śniadanie. Wyjazd z Hanoi w kierunku górzystych terenów w północno-wschodniej części Wietnamu. W czasie podróży mijamy plantacje herbaty i ciągnące się wzdłuż drogi wiejskie osady. To przedsmak kolejnych dni naszej wyprawy. Naszym celem jest PARK NARODOWY BA BE położony pośrodku jeziora o tej samej nazwie, gdzie w zależności od natężenia ruchu dotrzemy we wczesnych lub późnych godzinach popołudniowych. Po zakwaterowaniu w hotelu czas wolny. Nocleg.

Dzień 9
Śniadanie. Wycieczka statkiem po Jeziorze Ba Be, połączona z wizytą w Parku Narodowym. W programie m.in.: wizyta w górskich wioskach, zamieszkałych przez lokalne plemiona oraz Wodospady Dau Dang. Dalej rejs do Cho Ra, gdzie przesiadamy się do naszego środka lokomocji i jedziemy w kierunku Cao Bang. Nocleg w hotelu.

Dzień 10
Śniadanie. Wyjazd w kierunku najbardziej wysuniętego na północ rejonu prowincji Cao Bang. Przejazd przez dystrykt Trung Khanh do największej atrakcji rejonu - Wodospadu Ban Gioc - największego wodospadu w Wietnamie, który urzeka odwiedzających swą tajemniczością i pięknem otaczającej go przyrody. Dalej przejazd do Groty Nguom Ngao - grota ma długość 3 km, i niemalże bajkową scenerię. Zobaczymy tu m.in.: stalaktyty o różnych kształtach i kolorach, mieniące się niczym klejnoty, a także naturalne, kamienne rzeźby, niektóre przypominające sylwetki ludzi, inne zwierząt. Możliwość postoju i wizyty w górskich wioskach zamieszkałych przez lokalne plemiona. Nocleg w hotelu w CAO BANG.

Dzień 11
Śniadanie. Wyjazd we wczesnych godzinach porannych do Jaskini Pac Po, gdzie Ho Chi Minh usytuował główny dział dowodzenia podczas Sierpniowej Rewolucji Wietnamskiej w 1945 roku. Następnie przejazd do Lang Son przez przepiękne tereny górzyste, przeplatane tarasowymi polami ryżowymi i górskimi osadami. Podczas półdniowej podróży miniemy Dong Khe, gdzie odbyła się jedna z największych bitew podczas I wojny indochińskiej. LANG SON to miasto graniczne, które zostało całkowicie zniszczone podczas wojny chińsko-wietnamskiej, a po odbudowie stało się ważnym miastem handlowym w północno-wschodnim regionie. Nocleg w Lang Son.

Dzień 12
Śniadanie. Wjazd do Chin przez słynny ``Friendship Pass`` (Przejście Przyjaźni). Podróż pociągiem do NANNING. Nocleg w hotelu w Nanning.

Dzień 13
Zwiedzanie Nanning; w programie m.in.: Góra Qingxiushan oraz Muzeum Guangxi. W godzinach wieczornych transfer na stację kolejową - nocny pociąg do KANTONU.

Dzień 14
Przyjazd do KANTON. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Po południu zwiedzanie miasta: Świątynia Sześciu Drzew Banyan, Targ Qingping oraz Wyspa Shamian. Nocleg w hotelu w Guangzhou lub transfer na lotnisko (w zależności od rozkładów lotów).

Dzień 15
Przylot do Polski.

Dodatkowe informacje
1. Bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 55 EUR.
2. Dopłata do wagonów sypialnych płatna na miejscu: 25 EUR.
3. Napiwki: ok. 3 EUR/dzień.
4. Pogram i kolejność zwiedzania mogą ulec zmianie.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chiny

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej