• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Panda - Dzikie Stepy i Koczownicy (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chiny

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Panda - Dzikie Stepy i Koczownicy (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczkia
BEIJING - LANZHOU - XIAHE - ZOIGE - SONGPAN - WOLONG - CHENGDU - LESHAN - SZANGHAJ

Dzień 1
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Chin.

Dzień 2
Przylot do BEIJING. Przejazd na Wielki Mur Chiński. Powrót do Pekinu. Zwiedzanie Placu Tian An Men oraz Zakazanego miasta będącego dawnym Pałacem Cesarskim. Późnym popołudniem przejazd do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Przejazd na lotnisko. Przelot do LANZHOU. Przejazd 280 km do małego, lecz słynnego na całym świecie miasteczka XIAHE. To tybetańskie miasto malowniczo położone wśród zielonych trawiastych stepów, otoczonych przez wzgórza i zaśnieżone szczyty. Będzie to 6-godzinna podróż autokarem. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Zwiedzanie klasztoru Labrang Si. To drugie, co do wielkości po Lasie, centrum buddyjskiej szkoły "Żółtych Czapek". W tym zbudowanym w 1709 r. klasztorze obecnie mieszka ponad 1200 mnichów. Przechowuje się tutaj między innymi ponad10 tyś. wolumenów pism buddyjskich. Nocleg w miejscowym hotelu.

Dzień 5 i 6
Śniadanie. Przejazd przez bezkresne trawiaste równiny. Jest to podróż z licznymi przystankami, aby mogli państwo uwiecznić przepiękne krajobrazy na fotografii. Będziemy mogli między innymi spotkać miejscową ludność wciąż prowadzącą koczowniczy tryb życia. Noclegi w prostych hotelach na trasie przejazdu. W 6. dniu dotrzemy do ZOIGE.

Dzień 7-8
Śniadanie. Kontynuujemy naszą podróż przez bezkresne stepy. Docieramy do północnego Syczuanu. Dojedziemy do wioski SONGPAN. Tutaj m.in. za drobną opłatą będzie można pojeździć konno po okolicy. Dolina i zarazem Park Narodowy, w której się zatrzymamy na dwie noce nosi nazwę Jiuzhaigou. Znajduje się tutaj ok. 100 małych jezior, liczne wodospady i rzeki z krystalicznie czystą wodą oraz bujne górskie lasy. Miejsce to zostało w roku 1992 wpisane na Światową Listę Dziedzictwa UNESCO. Noclegi w prostych hotelach w Juizhaigou.

Dzień 9
Śniadanie. Przejazd do rezerwatu HUANGLONG. Największą atrakcją tego rezerwatu są wapienne tarasy ciągnące się na długości 7,5 km na płaskowyżu na wysokości 3 tys. m n.p.m. Wyglądają one jak pas zielonych płytek nefrytu, na które składa się 3400 jezior i stawów. Nocleg w Huanglong.

Dzień 10
Śniadanie. Przejazd do Rezerwatu Przyrody WOLONG. To liczący 200.000 ha obszar występowania Pandy Wielkiej. Panda to swoisty symbol Chin od lat zagrożony wyginięciem. Spacer po okolicznych lasach bambusowych w poszukiwaniu Pandy. Nocleg w hotelu.

Dzień 11
Śniadanie. Przejazd do CHENGDU, stolicy prowincji Seczuan. Po drodze będziemy mieli okazje zobaczyć liczący 2000 lat system nawadniający - Dujiangyan. To licząca ponad 2 tyś lat sieć irygacyjna nawadniająca okoliczne pola ryżowe. W Chengdu zwiedzanie świątyni Wenshu - najsławniejsza buddyjska świątynia w Changdu, a zarazem siedziba słynnej miejskiej herbaciarni. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 12
Śniadanie. Przejazd do LESHAN. To miasto słynące z 71-metrowego posągu Buddy. Figura ta wznosie się nad zbiegiem dwóch rzek: Dadu He i Min He. Budowę tego posągu rozpoczął w 713 r. mnich Haitong. W pobliżu znajduję się także kilka świątyń połączonych ze sobą leśnymi ścieżkami. Powrót do Chengdu. Nocleg w hotelu.

Dzień 13
Transfer na lotnisko. Przelot do SHANHAJU. W Szanghaju zobaczymy nowoczesne Chiny. To miasto pełne drapaczy chmur i nowoczesnej architektury. Spacer po mieście, sklepy na słynnej ulicy Nanjing - głównej ulicy handlowej Szanghaju. Po południu zwiedzanie Jade Budda Temple - Świątynia Nefrytowego Buddy. Siedzący Budda inkrustowany klejnotami mierzy 1,9 m wysokości. Wieczorem możliwość zorganizowania następujących wycieczek (za dopłatą): wycieczka do Wieży Perły Orientu - Wieża telewizyjna, czwarta co do wysokości wieża na świecie; Shanghai Acrobatic Show; wycieczka statkiem po rzece Huang Pu. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu na nocleg.

Dzień 14
Transfer na lotnisko. Przelot do Polski. Bilety wstępu: ok. 95 EUR.

Dodatkowe informacje
1. Obowiązkowa dopłata do kuszetek w nocnych przejazdach pociągiem: ok. 20 EUR/os.
2. Napiwki: 3 EUR/dzień.
3. Dopłata do pokoju 1-os.: 650 PLN.
4. Program i kolejność zwiedzania mogą ulec zmianie.
5. Dopłaty do wycieczek fakultatywnych: Wieża TV - 20 EUR; Shanghai Acrobatics:15 EUR; Rejs po Huang Pu - 10 EUR.
6. Obowiązkowa dopłata lotniskowa: 500 PLN/os.
7. Dopłata do przelotów wewnetrznych: 1350 pln.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chiny

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej