• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Pekin i okolice (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chiny

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Pekin i okolice (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
PEKIN - BADALING

Dzień 1
Warszawa - Pekin Wylot z Warszawy.

Dzień 2
Pekin Przylot do Pekinu. transfer do hotelu, zakwaterowanie. Zobaczymy następnie Plac Niebiańskiego Spokoju (Tiananmen) - największy plac miejski w Chinach. Odwidzimy Mauzoleum Mao Zedonga. Czas wolny. Wieczorem powitalna kolacja.

Dzień 3
Pekin Śniadanie. Dziś zobaczymy Zakazane Miasto tzw. Zimowy Pałac Cesarski, będący od XV w siedzibą kolejnych władców "Państwa Środka". Przespacerujemy najstarszą ulicą w Pekinie - Liulichang - pełną antycznych sklepów z przedmiotami chińskiego rzemiosła ludowego. Wieczorem obiadokolacja.

Dzień 4
Pekin Śniadanie. Wizyta w ZOO: panda - narodowy skarb Chin. Następnie pojedziemy do Letniego Pałacu. Położony pod Pekinem kompleks pałacowy urzeka rozmachem i przepychem. Odwiedzimy również tradycyjną chińską herbaciarnię, w której zapoznamy się z różnymi gatunkami herbaty poznamy sposoby ich parzenia. Po powrocie do hotelu obiadokolacja.

Dzień 5
Pekin Śniadanie. Dziś zobaczymy grobowce cesarzy z dynastii Ming. Przejdziemy wzdłuż legendarnej Drogi Duchów oraz wejdziemy na teren jednego z 13 grobowców. Następnie pojedziemy do Badaling, gdzie przespacerujemy po jednym z najlepiej zachowanych odcinków Chińskiego Muru Wieczorem obiadokolacja.

Dzień 6
Pekin Tai Chi Spacer po Parku Ritan, gdzie mieszkańcy stolicy uprawiają poranne ćwiczenia. Powrót do hotelu. Po śniadaniu odwiedzimy Świątynię Nieba, jeden z głównych symboli Pekinu. Następnym punktem programu jest Park Morza Północnego (Beihai), w którym oprócz urzekającego jeziora znajduje się Biała Pagoda i Ekran Dziewięciu Smoków. Obiadokolacja. Wizyta na wieczornym targu z żywnością.

Dzień 7
Pekin Śniadanie. Dziś odwiedzimy miejsca związane z religijnością Chińczyków. Będą to: Świątynia Lamy - jedna z najbardziej znanych w Pekinie świątyń lamaistycznych oraz Świątynia Konfucjusza poświęcona filozofowi, który tysiące lat temu stworzył podstawy moralności chińskiej. Obiadokolacja.

Dzień 8
Pekin Śniadanie. Jingshan - wizyta w parku ze słynnym "Wzgórzem Węglowym". Odwiedzimy następnie tradycyjny chiński bazar. Wieczorem pożegnalna kolacja ze słynną "Kaczka po pekińsku".

Dzień 9
Pekin - Warszawa Śniadanie. Czas wolny uzależniony od godziny wylotu. Wylot do Polski z międzylądowaniem w porcie europejskim. Wieczorny przylot do Warszawy.

Cena zawiera
1. 7 noclegów ze śniadaniami w Pekinie, w hotelu 3 *** w pokojach 2 osobowych z łazienkami i klimatyzacją.
2. 7 obiadokolacji w restauracjach (w tym powitalna kolacja oraz pożegnalna kolacja z "Kaczką po pekińsku").
3. Lokalny transport klimatyzowanym autokarem.
4. Zwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów).
5. Serwis wykwalifikowanego przewodnika lokalnego.

Cena nie zawiera
1. Opłat lotniskowych.
2. Ubezpieczenia KL, NNW.
3. Kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów - ok. 104 USD/os., płatne na miejscu.
4. Napiwków dla kierowców, bagażowych i przewodników lokalnych - ok. 3 USD/os. na dzień, płatne na miejscu pilotowi.
5. Kosztów wizy chińskiej.

Dodatkowe informacje
1. Program Indywidualny. Opieka Anglojęzyczna. Gwarantowane wyjazdy przy min. 2 osobach. Polskojęzyczny pilot w cenie dla grup zorganizowanych, powyżej 10 os. (na potwierdzenie).
2. Wymagane są wizy, wydawane przez Ambasadę Chin w Warszawie. Organizator pośredniczy w uzyskaniu wizy grupowej w cenie 100 PLN/od osoby za pośrednictwo.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chiny

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej