• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Pekin Tour (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chiny

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Pekin Tour (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w hali odlotów. Przelot samolotem do Pekinu.

Dzień 2
Przywitanie na lotnisku przez rezydenta, zakwaterowanie w hotelu.

Dzień 3
Śniadanie. Zwiedzanie jednego z 13 grobowców cesarzy z dynastii Ming. Wizyta w Świecie Pereł - demonstaracja zasad hodowli pereł słodkowodnych, istnieje możliwość dokonania zakupów biżuterii i kosmetyków. Spacer po jednym z najlepiej zachowanych odcinków uznawanego za jeden z cudów świata Wielkiego Chińskiego Muru. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 4
Śniadanie, zwiedzanie największego na świecie placu miejskiego - Placu Niebiańskiego Spokoju (Tiananmen), w miarę możliwości wizyta w Mauzoleum Mao Zedonga. Zwiedzanie Zakazanego Miasta, rezydencji cesarzy dwóch ostatnich dynastii. Cały, składający sie z około 800 pałaców kompleks w 1987 r. został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 5
Śniadanie w hotelu. Czas wolny, możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych.

Dzień 6
Śniadanie. Oblicza Pekinu: zwiedzanie wystawy obrazującej plany rozwoju miasta. Przejazd metrem do nowo otwartego Muzeum Historii Pekinu. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 7
Śniadanie w hotelu, przejazd do najciekawszych pekińskich parków. Zwiedzanie Parku Jingshan ze słynnym „Wzgórzem Węglowym”, z którego rozpościera się piękny widok na dachy zimowego Pałacu Cesarskiego (Zakazanego Miasta) oraz Parku Morza Północnego (Beihai) z pięknym jeziorem, Białą Pagodą i Ekranem Dziewięciu Smoków. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 8
Śniadanie w hotelu, przejazd do jednej z najbardziej znanych świątyń lamaistycznych Światyni Lamy (Yonge Gong), a następnie Świątyni Konfucjusza poświęconej filozofowi, który tysiące lat temu stworzył podstawy moralności chińskiej. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 9
Śniadanie w hotelu. Czas wolny, możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych.

Dzień 10
Śniadanie w hotelu. Przejazd do Letniego Pałacu z licznymi pawilonami cesarskimi w otoczeniu pięknego, naturalnego krajobrazu. Wizyta w zoo (pawilon pandy wielkiej): spotkanie z pandą - narodowym skarbem Chin. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 11
Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie Świątyni Nieba - jednego z głównych symboli Pekinu. Spacer po ulicy Liulichang, jednej z najstarszych dróg Pekinu, pełnej antycznych sklepów z przedmiotami chińskiego rzemiosła ludowego. Wizyta na tradycyjnym chińskim bazarze, czas wolny na zakupy. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 12
Śniadanie w hotelu. Czas wolny. Transfer na lotnisko, wylot do Polski.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chiny

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej