• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Podróże Po Murze (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chiny

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Podróże Po Murze (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
BEIJING - DATONG - WUTAI - PINGYAO - XI'AN - BEIJING

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku. Wylot do Chin.

Dzień 2
Przylot do BEIJING. Transfer do hotelu. Zwiedzanie Beijing: Zakazane Miasto czyli Pałac Cesarski, Plac Tian An Men. Po południu czas wolny na samodzielne zwiedzanie okolicy. Przejazd do hotelu. Nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Przejazd na Wielki Mur. Spacer po murze. Przejazd do miasta DATONG. Było ono stolicą Dynastii Wei od roku 386 n.e.. Spacer po uroczym, pełnym historii mieście. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Przejazd do Yungang Shiku – Groty Wzgórza Chmu ze wspaniałymi świątyniami skalnymi wykutymi w skale. Znajdują się tam 53 świątynie, które zaczęto wykuwać podczas panowania dynastii Wei. Po zwiedzaniu przejazd do Xuangkong Si - Wiszących Klasztorów na skale świętej góry taoizmu Hengshan. Zbudowano je nad wąwozem Jinlong na pionowo wznoszących się blokach skalnych. Przejazd do hotelu w WUTAI. Nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Zwiedzanie Wutai, jednego z czterech najświętszych miast Buddyzmu.Otoczone jest ono przez pięć szczytów, stąd nazwa Wutai. Oznacza ona pięć platform. W epoce dynastii Tang na zboczach gór wzniesiono ponad 200 świątyń. Przejazd do PINGYAO na nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Calodzienne zwiedzanie miasta. PINGYAO zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Słynie ono z najlepiej zachowanych budowli z dynastii Ming i Qing. Zwiedzanie: Mury Miejskie, Stare Miasto. Nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Zwiedzanie: Świątynia Bishan, Świątynia Manjursi, Świątynia Pahua, Złota świątynia. Przejazd na dworzec. Nocny przejazd pociągiem do Xi’an.

Dzień 8
Przyjazd rano do XIAN. Było ono stolicą wielu chińskich dynastii, a w przeszłości jednym z najwspanialszych miast świata. Przejazd do Gór Hua. W przeszłości na szczytach masywu mieszkali pustelnicy. Góray Hua słynie ze stromych podejść, przepaści oraz przepięknych, zapierających dech w piersiach widoków. Po wizycie powrót do Xian. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

Dzień 9
Śniadanie. Przejazd do miejsca, gdzie znajduje się Terakotowa Armia. Została ona odkryta w 1974 r. przez rolników kopiących studnie. Terakotowa Armia to ponad 6.000 Terakotowych żołnierzy ustawionych w szyku wojennym, zwróconych twarzami na wschód. Po zwiedzaniu powrót do Xian. Transfer na dworzec. Przejazd nocnym pociągiem do Beijing.

Dzień 10
Przyjazd do BEIJING. Czas wolny na zrobienie zakupów pamiątek przed wylotem do Polski.

Dzień 11
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

Dodatkowe informacje
1. Bilety wstępu: ok. 80 EUR.
2. Dopłata do kuszetek: ok. 40 EUR.
3. Napiwki: ok. 3 EUR/dzień.
4. Dopłata do pokoju 1-os.: 550 PLN.
5. Program i kolejność zwiedzania wycieczki mogą ulec zmianie.
6. Obowiązkowa dopłata lotniskowa: 500 PLN.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chiny

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej