• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Shangri La - Kraina Wiecznej Wiosny (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chiny

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Shangri La - Kraina Wiecznej Wiosny (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
CHENGDU - LESHAN - ZHONGDIAN - LIJIANG - DAYAN - JEZIORO LUGU - DALI - KUNMING - CHENGDU

Dzień 1
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Chin.

Dzień 2
Przelot do CHENGDU, stolicy Syczuanu zamieszkałej przez 5 mln mieszkańców. Przejazd do LESHAN. Po południu czas wolny na zwiedzanie okolicy. Przejazd do hotelu na odpoczynek po długiej podróży. Nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. LESHAN to miasto słynące z 71-metrowego posągu Buddy. W tym dniu odwiedzimy to miejsce. Figura ta wznosi się nad zbiegiem dwóch rzek: Dadu He i Min He. Budowę tego posągu rozpoczął w 713 r. mnich Haitong. W pobliżu znajduje się także kilka świątyń połączonych ze sobą leśnymi ścieżkami. Powrót do Chengdu. Przelot do ZHONGDIAN. Transfer do hotelu. Nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Wizyta w Klasztorze Songzanlin. To trzeci co do wielkości kompleks klasztorny poza Tybetem. Obecnie zamieszkuje go kilkuset buddyjskich mnichów zwanych "Żółtymi czapkami". Po południu możliwość uczestniczenia w zorganizowanej wycieczce po okolicy (za dopłatą). Będzie ona obejmowała wizytę u tybetańskiej rodziny, spacer po przepięknej okolicy. Przejazd do LIJIANG. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Wizyta w starym mieście DAYAN (wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO), Parku Czarnego Smoka i Muzeum Donga. Donga to sztuka ludu Naxi. Przejazd nad jezioro LUGU. Zakwaterowanie w skromnym hotelu. Wieczorem będziemy mieli okazję przyglądać się, a nawet uczestniczyć w tańcach przy ognisku plemiennym. Nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Jezioro LUGU jest położone na wysokości 2750 m n.p.m. Okolice tego jeziora zamieszkuje plemię MUSUO. Jest ono nazywane królestwem kobiet. Panuje w nim system matriarchalny. Jedynie kobiety mają prawo dziedziczenia i posiadania. Zwiedzanie pięknej okolicy. Wizyta na miejscowym bazarze. Przejazd do LIJANG. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Przejazd do DALI. Jest ono zamieszkałe przez mniejszość etniczną BAI. Wizyta w starym mieście. Można tam zobaczyć typowe dla tego rejonu budynki z pięknymi malowidłami na zewnętrznych ścianach. Odwiedzimy również słynne Trzy Pagody oraz Ulicę Cudzoziemców. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

Dzień 8
Śniadanie. Czas wolny lub wycieczka (za dopłatą) obejmująca rejs łodzią po pięknym Jeziorze Erhai i wizytę na targowisku, gdzie swoje produkty oferują różne mniejszości narodowe zamieszkujące te tereny. Nocleg.

Dzień 9
. Śniadanie. Przejazd do KUNMING. Jest to miasto będące stolicą prowincji Yunnan. Kunming często nazywane jest "Miastem Wiosny", gdyż "wiosenna" temperatura utrzymuje się tutaj cały rok. Przejazd do miejsca zwanego "Kamiennym Lasem" Czas wolny na podziwianie pięknej okolicy. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

Dzień 10
. Śniadanie. Przejazd do centrum Miasta KUNMING. Czas wolny na zakupy. Wieczorem transfer na dworzec. Przejazd nocnym pociągiem (dopłata do kuszetek) do Chengdu.

Dzień 11
. Śniadanie. Przyjazd do CHENGDU. Transfer do hotelu. Po południu przejazd do Instytutu Pandy uważanej za skarb narodowy Chin. To miejsce, gdzie udało się odtworzyć warunki naturalne, w których żyje ten zagrożony wyginięciem gatunek. Żyje tu kilkanaście pand, a zwiedzający mają okazję zobaczyć również wystawy i muzea. Nocleg.

Dzień 12
Transfer na lotnisko. Przelot do Polski

Dodatkowe informacje
1. Bilety wstępu: ok. 70 EUR.
2. Dopłata do kuszetek: 20 EUR.
3. Napiwki: 3 EUR/dzień.
4. Program i kolejność zwiedzania mogą ulec zmianie.       

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chiny

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej