• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Skarby państwa środka (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chiny

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Skarby państwa środka (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
Warszawa – Wiedeń – Pekin – Suzhou – Luzhi – Szanghaj – Wiedeń – Warszawa

Dzień 1
Zbiórka w Porcie Lotniczym Warszawa-Okęcie w hali odlotów. Odlot do Pekinu przez Wiedeń lub inne miasto europejskie.

Dzień 2
Przylot do Pekinu. Na lotnisku – spotkanie z lokalnym polskojęzycznym przewodnikiem – opiekunem grupy. Zwiedzanie miasta: Plac Tiananmen (Plac Niebiańskiego Spokoju) – największy na świecie plac miejski, centrum życia społecznego i politycznego stolicy; wizyta w Mauzoleum Mao Zedonga i Świątyni Nieba (XV w.) – największym obiekcie sakralnym cesarskich Chin. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Całodzienna wycieczka: Wielki Mur – przejazd do oddalonej od stolicy o ok. 80 km miejscowości Badaling, w której znajduje się jeden z najlepiej zachowanych odcinków liczącego 6350 km słynnego Chińskiego Muru; Grobowce Cesarzy z Dynastii Ming – wizyta na terenie jednego z grobowców wchodzących w skład największej na świecie nekropolii cesarskiej. Wizyta w zakładzie rzemieślniczym produkującym wyroby z miedzi pokrywane emalią, określane nazwą „Cloisonee”. Nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Pekinu: Zakazane Miasto – dawny Zimowy Pałac Cesarski, rezydencja 24 cesarzy z dynastii Ming i Qing; ZOO – wizyta w pawilonie Pandy Wielkiej, uważanej za skarb narodowy Chin; Letni Pałac Cesarski – ogród, będący jednocześnie letnią rezydencją władców ostatniej chińskiej dynastii Qing. Przejazd na dworzec kolejowy. Przejazd nocnym pociągiem sypialnym do Suzhou (miejsca sypialne, 4 osoby w przedziale). Nocleg.

Dzień 5
Przyjazd do Suzhou (miasta określanego mianem „Miasta Ogrodu”). Przejazd do hotelu na śniadanie. Zwiedzanie miasta: Ogród Mistrza Sieci – najmniejszy i jednocześnie najpiękniejszy ogród w mieście, znakomity przykład perfekcji w chińskiej sztuce projektowania ogrodów. Wizyta w fabryce jedwabiu – możliwość obserwacji procesu produkcji jedwabiu, zakupy w przyfabrycznym sklepie. Ogród Sztuki – w czasie wizyty w tym ogrodzie dodatkową atrakcją jest lekcja kaligrafii z wykorzystaniem typowych akcesoriów: papieru ryżowego, tradycyjnego pędzla i atramentu, połączona z degustacją tradycyjnej zielonej herbaty. Wizyta na lokalnym targu kwiatowym. Nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Przejazd autokarem do malowniczej, uznawanej za relikt narodowy, wodnej wioski Luzhi, usytuowanej na brzegach małych kanałów. Luzhi – to jedno z takich miejsc, o których mówi się, że czas zatrzymał się tam w miejscu. Wizyta w lokalnej Świątyni Buddyjskiej. Rejs łódkami po malowniczych kanałach. Czas wolny na spacery i poznanie specyficznej atmosfery tego miejsca. Powrót autokarem do Suzhou, przejazd na dworzec kolejowy. Przejazd pociągiem do Szanghaju (ok. 1 h), transfer do hotelu. Po drodze krótka przejażdżka autokarem przez Bund (Nabrzeże) – słynny bulwar z budynkami z lat 30. – zwany niegdyś Wall Street Azji. Nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Zwiedzanie miasta: Świątynia Nefrytowego Buddy – jedna z niewielu świątyń buddyjskich w mieście. Rzut oka na cały Szanghaj – wizyta na tarasie widokowym usytuowanym na 88 piętrze najwyższego wieżowca w mieście: Jing Mao. Stare Miasto – spacer uliczkami przypominającymi cesarskie Chiny. Nocleg.

Dzień 8
Śniadanie; dzień wolny na zakupy, spacery po mieście itp.

Dzień 9
Śniadanie, przejazd na lotnisko. Przelot do Warszawy przez Wiedeń lub inne miasto europejskie.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chiny

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej